id: jbuxyn

Rehabilitacja Amelki

Rehabilitacja Amelki

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
112 008 zł z 100 000 zł
112%
zakończona 31.03.2021r
464 wspierających
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Opis zrzutki:


Pełna życia, uśmiechnięta dziewczynka nagle podczas lekcji zdalnych w domu traci przytomność. Okazuje się, że Amelka od urodzenia nosi w głowie tykajaca bombę. Naczyniak, który zajmuje duża część mózgu pęka co prowadzi do rozległego krwawienia. Lekarze ze szpitala w Szczecin Zdrojach przeprowadzają skomplikowaną operację wycięcia naczyniaka, która ratuje jej życie .

Amelka po wybudzaniu ze śpiączki jest stabilna ale niestety wylew powoduje komplikacje w postaci problemów z mową oraz jest przyczyną częściowego niedowładu ciała.

s3e71a94f353dadf.jpegMy, grupa przyjaciół jesteśmy z Amelka całym sercem, wspieramy rodziców myślami ale niestety nieodłącznym elementem walki o jej zdrowie są pieniądze, których będzie potrzeba dużo i obawiamy się, że zasoby rodziców i najbliższych będą tutaj niewystarczające.


Cel zbiórki:

Amelka będzie potrzebowała długiej i kosztownej rehabilitacji między innymi:

-rehabilitacji ruchowej i sensorycznej

-magnetostymulacji Viofor

-rehabilitacji neurologicznej

-neurologopedy

- w kolejnym etapie rehabilitacji w ośrodku w Krakowie ( koszt miesięczny ok 20 000 zł)


Jeśli chcesz i możesz pomóc prosimy o wsparcie dla Amelki.


Jak tylko Amelia wróci do zdrowia zapewniamy, że każdy grosz, który nie zostanie wykorzystany na jej leczenie przekażemy na potrzebujące dziecko z powiatu kamieńskiego .

Dziękujemy bardzo

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 464

RB
Rodebert Borzecki
5 000 zł
P
PSo
2 500 zł
 
Dane ukryte
2 500 zł
G
GM-TRANS
2 000 zł
AE
Anna, Edward
2 000 zł
R
Rodzina Galimskich
2 000 zł
BI
Beata i Andrzej
1 500 zł
L
Lena, Igor, Magdalena i Daniel
1 500 zł
DR
Dawid Rogaczewski
1 250 zł
D
Dziwna Challenge - Open Water Winter Swimming - Wolin
1 153,13 zł
Zobacz więcej

Komentarze 12

 
2500 znaków
 • Sandra J

  Witam, bardzo proszę o przekazanie tego dalej lub wsparcie z serca dziękuję i życzę błogosławieństwa Bożego na każdy dzień https://poma gam.pl/m368cywn

 • K7
  klasa 7a z wychowawcą

  Przekazujemy pieniądze klasowe.

  260 zł
 • Agnieszka Temkowicz

  Z całego serca pragniemy podziękować wszystkim i każdemu z osobna za tak ogromne wsparcie i niesamowitą mobilizację. To wszystko przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy za piękne gesty i bezinteresowną pomoc sąsiadów, znajomych, za liczne namiary i kontakty do specjalistów. Dzięki Waszej pomocy możemy obecnie zapewnić Amelce wielokierunkową rehabilitację domową: fizjoterapeutę, neurologopedę, terapeutę zajęciowego. Cały czas poszukujemy wszelkich możliwości aby mogła rehabilitować się w warunkach domowych, we własnym środwisku, co sprzyja jej szybszemu powrocie do zdrowia. Z funduszy jakie udało się zebrać możemy zakupić niezwykle kosztowny sprzęt do magnetostymulacji Viofor, ortezy oraz zapewnić jej rehabilitantów i specjalistów. Chcielibyśmy usprawnić Amelkę do takiego poziomu, który umożliwi nam wyjazd na turnus rehabilitacyjny do Polskiego Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum w Krakowie. To właśnie dzięki zaangażowaniu naszych przyjaciół, którzy zorganizowali tą zbiórkę, oraz wszystkich którzy nas wsparli, stało się możliwe🥰Każdego dnia walczymy z naszą najdroższą córką, wspieramy ją i głęboko wierzymy, że wszystko wróci do normy. Wasza pomoc dodała nam optymizmu i mamy tą pewność, że nie jesteśmy w tej walce sami. Tak naprawdę brak nam słów aby wyrazić naszą wdzięczność DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY💝

 • MK
  Magda Klimkowska

  Trzymaj się Amelia! Wszystko będzie dobrze.

  50 zł
 • Tomasz Szcząchor

  Trzymam kciuki za Amelkę!

  30 zł
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

679 991 zrzutek

i zebrali

441 643 171 zł

A ty na co dziś zbierasz?