id: jc3z4h

Prosimy o wsparcie w odbudowie po pożarze

Prosimy o wsparcie w odbudowie po pożarze

 
Klejnot Adam

Opis zrzutki

W poniedziałek 4.05.2026 przed godziną 14:00 wybuchł u nas pożar, zawiodła elektryczność prawdopodobnie zwarcie w instalacji elektrycznej w kotłowni. Wystarczyła iskra i nie stety podpaliło się drewno oraz węgiel. Ogień rozprzestrzenił się bardzo szybko. Ucierpiała cała piwnica, pięć do ogrzewania domu, bojlery które mieliśmy na ciepłą wodę, spłonęła kanalizacja,elektryka oraz instancja wodna. Na dzień dzisiejszy jesteśmy bez bieżącej wody prądu oraz kanalizacji. Ogień objął również klatkę schodową która w całości ucierpiała, do wymiany są w niej płyty gipsowe,okna oraz okno balkonowe na piętrze które się stopiły i pękły, drzwi wejściowe oraz 4 inne które prowadziły w głąb domu w tym też lodówka znajdująca się na klatce schodowej. Cały dom wymaga odświeżenia, zapach dymu znajduje się wszędzie. Koszt całego remontu to mniej więcej około 40tys.Nie lubimy prosić o pomoc, ale niestety w tej sytuacji jesteśmy zmuszeni ponieważ samym nam będzie ciężko wyremontować to wszystko, by zapewnić nam oraz 3 dzieci normalne funkcjonowanie. Wszystkim którzy się zaangażują się w pomoc z całego serca bardzo dziękujemy.

Komentarze 7

 
2500 znaków
  •  
    Wujas

    Pozdro 600

    50 zł
  •  
    Użytkownik anonimowy

    Nicki Zielony & Szary Johnny

    70 zł
  •  
    Zielone

    Zielone

    115 zł
  •  
    Użytkownik anonimowy

    Sama mam niewiele ale wiem że może pomóc każda kwota. Życzę powodzenia w odbudowie. Mam nadzieję, że znajdą się ludzie o dobrym sercu, którzy Wam pomogą. Domyślam się w jakiej trudnej sytuacji teraz jesteście 😔 Trzymam kciuki żeby ludzie okazali dobre serce i wpłacili chociażby symboliczną kwotę ♥️

    ukryta
  •  
    Użytkownik niezarejestrowany

    Zielone

    100 zł
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez