id: jcf89k

Zdobądź swój egzemplarz - dodruk komiksu wędkarskiego!

Zdobądź swój egzemplarz - dodruk komiksu wędkarskiego!

Nasi użytkownicy założyli 1 145 399 zrzutek i zebrali 1 192 137 092 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć! Tu Paweł i Niecia. Jesteśmy parą artystów, mieszkamy nad brzegiem jednego z wybitnie wędkarskich mazurskich jezior i sami wpadliśmy w objęcia wędkarskiej pasji. Nie mogło być inaczej, jako zapalni miłośnicy przyrody i stali bywalcy jeziora zauważyliśmy piękno, ale i problemy wędkarskiego świata. Tak narodziły się Fikoty!


k5VEdOIj4255X84L.jpg


Co to są Fikoty? 

Fikoty to ilustracje edukacyjno-satyryczne z wędkarskiego życia. Nie jest to tylko wesoła satyra, ponieważ nasze ilustracje poruszają także poważne problemy i istotne sprawy z codziennego życia wędkarzy. 

Fikotami chcemy bawić, motywować, uczyć, zachęcać do dyskusji i dzielenia się własnymi doświadczeniami wędkarskimi, a także propagować postawy proekologiczne i zasady etyki wędkarskiej. Większość naszych ilustracji powstaje z czystej obserwacji tej niezwykle barwnej i urozmaiconej społeczności wędkarskiej. Wszystkie ilustracje zamieszczany na profilu Fikoty na Facebooku, na naszej stronie Fikoty.pl, a także na gadżetach wędkarskich, które wykonujemy własnoręcznie w naszej pracowni!

OBCmZEC0dNTWI4fK.jpg

W celu promowania wędkarstwa rodzinnego, które jest nam szczególnie bliskie, stworzyliśmy wyjątkowy komiks z życiową, zabawną wędkarską fabułą! Jest to pierwszy w Polsce komiks wędkarski o charakterze edukacyjno-przygodowym!

dOdlN0NQBvbf3lvX.jpg


Jak sam tytuł wskazuje, pierwszy tom komiksu "Fikoty Family - ten karpiowy" poświęcony jest tematyce karpiarstwa. W fabule główną rolę odgrywa zwariowana rodzina Fikocińsich, która wybiera się na swoją pierwszą w życiu zasiadkę karpiową. Już sam dojazd na Łowisko sKARPetka jest dla Fikocińskich sporym wyzwaniem. Czy miejscówka obdaruje ich pięknymi wynikami? O tym dowiecie się w komiksie!


WJeXV8qv9eydhW7J.jpg


Na ostatnich stronach komiksu zamieściliśmy praktyczny Poradnik Początkującego Karpiarza. Znajdziecie tam sporo ciekawostek i faktów dotyczących łowienia karpi w Polsce. Nasz komiks Fikoty Family to publikacja o tematyce nie tylko wędkarskiej, ale też proekologicznej! W komiksie Fikoty Family kładziemy duży nacisk na promowanie ekologicznych postaw społecznych, dbanie o ekosystem, w którym żyją ryby, a także prawidłowe obchodzenie się z rybami.

LZZNm0BJEbiWkr1H.jpg

Pierwszy tom komiksu udało nam się wydać dzięki współpracy z Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku. W związku z tym dysponujemy niewielką ilością nakładu, a większość komiksów już zostało rozdanych najmłodszym wędkarzom. Bardzo zależy nam na dodruku publikacji i właśnie po to jest ta zrzutka!


ZDOBĄDŹ SWÓJ EGZEMPLARZ PIERWSZEGO W POLSCE KOMIKSU WĘDKARSKIEGO FIKOTY FAMILY!

Dokonując wpłaty w kwocie minimum 55 zł, otrzymasz od nas komiks z dedykacją dostawą do domu! Podczas wykonywania przelewu w wiadomości do nas podaj swój adres domowy, numer telefonu i adres email, a także treść dedykacji, jaką chciałbyś znaleźć w swoim komiksie! :)


DZIĘKUJEMY! :)

Agnieszka i Paweł - fikoty.pl !

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 1

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Aktywne organizatora:
Sport, hobby, turystyka • Hobby • Wędkarstwo
KOMIKS WĘDKARSKI "FIKOTY FAMILY - TEN KARPIOWY"
"Fikoty Family - ten karpiowy" to pierwszy w Polsce komiks wędkarski! Publikację wyróżnia twarda oprawą, gruby kredowy papier i poręczny format, który...
60 zł

Kupione 45

Koniec za 17 dni!

Wpłaty 76

 
Dane ukryte
ukryta
PK
Paweł Kaźmierczak
65 zł
MF
Magdalena Faszcza
100 zł
MK
Mariusz Kostowski
500 zł
 
Dane ukryte
204 zł
MW
Maciek W
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
KC
Katarzyna Cieślakowska
500 zł
AN
Andrzej
60 zł
KP
PFA TEAM
30 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków