id: jcf89k

Zdobądź swój egzemplarz - dodruk komiksu wędkarskiego!

Zdobądź swój egzemplarz - dodruk komiksu wędkarskiego!

Nasi użytkownicy założyli 980 186 zrzutek i zebrali 1 001 549 418 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć! Tu Paweł i Niecia. Jesteśmy parą artystów, mieszkamy nad brzegiem jednego z wybitnie wędkarskich mazurskich jezior i sami wpadliśmy w objęcia wędkarskiej pasji. Nie mogło być inaczej, jako zapalni miłośnicy przyrody i stali bywalcy jeziora zauważyliśmy piękno, ale i problemy wędkarskiego świata. Tak narodziły się Fikoty!


k5VEdOIj4255X84L.jpg


Co to są Fikoty? 

Fikoty to ilustracje edukacyjno-satyryczne z wędkarskiego życia. Nie jest to tylko wesoła satyra, ponieważ nasze ilustracje poruszają także poważne problemy i istotne sprawy z codziennego życia wędkarzy. 

Fikotami chcemy bawić, motywować, uczyć, zachęcać do dyskusji i dzielenia się własnymi doświadczeniami wędkarskimi, a także propagować postawy proekologiczne i zasady etyki wędkarskiej. Większość naszych ilustracji powstaje z czystej obserwacji tej niezwykle barwnej i urozmaiconej społeczności wędkarskiej. Wszystkie ilustracje zamieszczany na profilu Fikoty na Facebooku, na naszej stronie Fikoty.pl, a także na gadżetach wędkarskich, które wykonujemy własnoręcznie w naszej pracowni!

OBCmZEC0dNTWI4fK.jpg

W celu promowania wędkarstwa rodzinnego, które jest nam szczególnie bliskie, stworzyliśmy wyjątkowy komiks z życiową, zabawną wędkarską fabułą! Jest to pierwszy w Polsce komiks wędkarski o charakterze edukacyjno-przygodowym!

dOdlN0NQBvbf3lvX.jpg


Jak sam tytuł wskazuje, pierwszy tom komiksu "Fikoty Family - ten karpiowy" poświęcony jest tematyce karpiarstwa. W fabule główną rolę odgrywa zwariowana rodzina Fikocińsich, która wybiera się na swoją pierwszą w życiu zasiadkę karpiową. Już sam dojazd na Łowisko sKARPetka jest dla Fikocińskich sporym wyzwaniem. Czy miejscówka obdaruje ich pięknymi wynikami? O tym dowiecie się w komiksie!


WJeXV8qv9eydhW7J.jpg


Na ostatnich stronach komiksu zamieściliśmy praktyczny Poradnik Początkującego Karpiarza. Znajdziecie tam sporo ciekawostek i faktów dotyczących łowienia karpi w Polsce. Nasz komiks Fikoty Family to publikacja o tematyce nie tylko wędkarskiej, ale też proekologicznej! W komiksie Fikoty Family kładziemy duży nacisk na promowanie ekologicznych postaw społecznych, dbanie o ekosystem, w którym żyją ryby, a także prawidłowe obchodzenie się z rybami.

LZZNm0BJEbiWkr1H.jpg

Pierwszy tom komiksu udało nam się wydać dzięki współpracy z Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku. W związku z tym dysponujemy niewielką ilością nakładu, a większość komiksów już zostało rozdanych najmłodszym wędkarzom. Bardzo zależy nam na dodruku publikacji i właśnie po to jest ta zrzutka!


ZDOBĄDŹ SWÓJ EGZEMPLARZ PIERWSZEGO W POLSCE KOMIKSU WĘDKARSKIEGO FIKOTY FAMILY!

Dokonując wpłaty w kwocie minimum 55 zł, otrzymasz od nas komiks z dedykacją dostawą do domu! Podczas wykonywania przelewu w wiadomości do nas podaj swój adres domowy, numer telefonu i adres email, a także treść dedykacji, jaką chciałbyś znaleźć w swoim komiksie! :)


DZIĘKUJEMY! :)

Agnieszka i Paweł - fikoty.pl !

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 1 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Aktywne organizatora:
Sport, hobby, turystyka • Hobby • Wędkarstwo
KOMIKS WĘDKARSKI "FIKOTY FAMILY - TEN KARPIOWY"
"Fikoty Family - ten karpiowy" to pierwszy w Polsce komiks wędkarski! Publikację wyróżnia twarda oprawą, gruby kredowy papier i poręczny format, który...
60 zł

Kupione 45

Koniec za 28 dni!

Wpłaty 71

MW
Maciek W
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
KC
Katarzyna Cieślakowska
500 zł
AN
Andrzej
60 zł
KP
PFA TEAM
30 zł
KP
PFA TEAM UK
816 zł
KM
Krzysztof M-Ardung
50 zł
 
Dane ukryte
60 zł
 
Dane ukryte
60 zł
GO
Henryk Ostrowski
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków