Zygzak leje się przez ręce...panleukopenia
Zygzak leje się przez ręce...panleukopenia
Aktualności2
-
Faktura z całodobowej kliniki, pobyt w szpitalu zakaźnym i ratowanie życia Zygzaka. Niestety nie udało się. Maluch biega już za TM🥺🖤

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.
Opis zrzutki
❗️ZYGZAK W CIĘŻKIM STANIE WALCZY O ŻYCIE❗️
Zygzak właśnie trafił do całodobowej kliniki w Warszawie, test na panleukopenie wyszedł dodatni.
Trwa walka o niego, temperatura spadła, dziąsła zaczynają być sine a on leje się przez ręce.
Wydałyśmy zgodę na pozostawienie go w szpitalu zakaźnym by ratować jego życie.
Na wejściu wymagana jest zaliczka 1000 złotych a doby (leczenie, opieka szpitalna) to 900-1200 złotych.
Jesteśmy załamane bo nie mamy takich pieniędzy ale co zrobić jak 9 tygodniowy maluch umiera na rękach...
Błagamy was o wsparcie!
Oby maluszek wyzdrowiał ❤️