id: jczvdp

Zygzak leje się przez ręce...panleukopenia

Zygzak leje się przez ręce...panleukopenia

Aktualności2

  • Faktura z całodobowej kliniki, pobyt w szpitalu zakaźnym i ratowanie życia Zygzaka. Niestety nie udało się. Maluch biega już za TM🥺🖤igavprivHrxUyl1E.jpg

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.

Opis zrzutki

❗️ZYGZAK W CIĘŻKIM STANIE WALCZY O ŻYCIE❗️


Zygzak właśnie trafił do całodobowej kliniki w Warszawie, test na panleukopenie wyszedł dodatni. 


Trwa walka o niego, temperatura spadła, dziąsła zaczynają być sine a on leje się przez ręce. 


Wydałyśmy zgodę na pozostawienie go w szpitalu zakaźnym by ratować jego życie. 


Na wejściu wymagana jest zaliczka 1000 złotych a doby (leczenie, opieka szpitalna) to 900-1200 złotych. 


Jesteśmy załamane bo nie mamy takich pieniędzy ale co zrobić jak 9 tygodniowy maluch umiera na rękach... 


Błagamy was o wsparcie! 

Komentarze 1

 
2500 znaków
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez