35 lat - Fram Wozownia. Przywróćmy taniec w Tarnobrzegu! ID: jdxwx2

35 lat - Fram Wozownia. Przywróćmy taniec w Tarnobrzegu! ID: jdxwx2

6 735 zł z 30 000 zł

22%

6 735 zł

6 735 zł

z 30 000 zł

11 dni

11 dni

do końca

79

79

wspierających
22%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 5

 • Droga młodzieży aktualnie tańczącego Framu,


  Za nami pierwszy tydzień zbiórki, a wraz z nim 20% założonego celu. Pytacie skąd my w ogóle jesteśmy?


  Jesteśmy grupą dorosłych już ludzi, którzy tak jak Wy dziś, kiedyś tańczyliśmy we Framie. Na co dzień żyjemy i pracujemy w różnych częściach Polski, Europy, a nawet świata. Mamy swoje bieżące sprawy, rodziny oraz codzienną pracę.


  Ale powracamy! Z potrzeby serca i z wdzięczności. Dzięki Framowi mieliśmy kolorową młodość i tysiące pięknych marzeń.  Zbyt dużo fantastycznej historii stoi za zespołem, aby tego po prostu nie pamiętać.


  Dlatego już rok temu, po raz pierwszy po wielu latach, udało nam się zjednoczyć na rzecz planowanego koncertu na 35-lecie zespołu i 40-lecie pracy zawodowej głównego choreografa Dariusza Chmielowca. Prace nad koncertem musiały jednak zostać chwilowo wstrzymane z powodu pandemii covid-19.  Ale nie ma tego złego…


  W tym samym czasie dowiedzieliśmy się, że Fram musi zmienić siedzibę. Byliśmy więc gotowi, aby razem działać także w tej sprawie – zbiórki funduszy na remont nowego budynku. A ponieważ sami kiedyś byliśmy tańczącymi dziećmi i młodzieżą Framu, to dziś jako dorośli wiemy najlepiej ile szczęścia i radości daje Wam taniec. Nikt Was lepiej nie zrozumie.  Dlatego zawsze na nas, ambasadorów marki Fram rozsianych na całym świecie, możecie liczyć.


  Do zobaczenia na scenie!

  u5b77c4c1688fe96.png


  Czytaj więcej
 • Dzisiejszy wpis dedykujemy tarnobrzeskim mediom. Dziękujemy Wam niezmiernie za okazane dziś wsparcie i poinformowanie o naszej inicjatywnie. Zawsze jesteście blisko spraw ważnych. Nie zapominamy o tym i bardzo doceniamy Waszą pracę.

  Raz jeszcze serdeczne podziękowania dla tarnobrzeskich dziennikarzy.


  Organizatorzy zbiórki.

  Uśmiechamy się do Was pięknie!


  u46b97414dc3d5c4.jpeg  Czytaj więcej
 • Kochani Darczyńcy,

  poczta pantoflowa donosi, że wśród nas Darczyńców jest także najmłodsze pokolenie miłośników Framu czyli obecnie tańczące cudne dzieci i wspaniała młodzież.

  Wasze nieco mniejsze, za to jak wielkie serca są z nami. Wiemy, że Wam tak samo mocno, a nawet bardziej zależy, aby od września móc znowu tańczyć i wrócić do swojej pasji. Dziękujemy Wam niezmiernie za to, że oddajecie swoje kieszonkowe, choć nikt tego od Was nie wymaga. My dorośli zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby Wasza inwestycja zwróciła Wam się jak najszybciej i abyśmy wkrótce spotkali się w odremontowanym nowym domu Fram-Wozownia.


  Raz jeszcze bardzo Wam dziękujemy. (Pst...podziękujcie także Waszym rodzicom!)


  Z dedykacja dla Was od nas ponad 40-letnich "wapniaczków" zdjęcie z czasów, kiedy tak jak Wy byliśmy tańczącymi dziećmi Framu:


  oe1c2fd2e3e0401e.jpeg

  Czytaj więcej
 • Kochani Darczyńcy, brak słów by móc podziękować Wam wszystkim za pierwszą dobę, w której zrealizowaliśmy 10 % całego założonego celu. Świadczy to tylko o tym, że podjęcie pewnych małych kroków ma wielki sens.

  To dopiero początek zbiórki, a już wiatr nadziei mocno dmucha w nasze żagle. Razem na zawsze!

  oac973cd81a59c86.jpeg


  Czytaj więcej
 • Rozpoczynamy zrzutkę i trzymamy mocno kciuki za powodzenie!

  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Drodzy Przyjaciele,

zespół Fram po 35 latach twórczej działalności rozstaje się z macierzystą siedzibą Tarnobrzeskim Domem Kultury. Aby powstało nowe miejsce do tańczenia i zespół mógł dalej funkcjonować potrzebne jest wsparcie ludzi dobrej woli. Nowe miejsce w budynku przy Parku Dzikowskim wymaga bardzo dużo prac i środków finansowych. Do remontu jest całe wnętrze nowej siedziby, w tym łazienki, hol oraz dodatkowa sala i balustrady. Jednak najważniejsza jest scena i widownia, które budowane są od zera. A jak scena to i nagłośnienie, światła, oraz nieco technologii... Lista jest więc długa. Ale jesteśmy absolutnie przekonani, że damy radę bo powstaje piękne miejsce dla tańca, dla sztuki, dla każdego z nas! Twój datek to mała - wielka cegiełka. Jeśli je połączymy, to zbudujemy nową scenę Framu, na której każdy z nas będzie zawsze mile widziany z baletkami w ręku czy bez.

Fram to najlepsza tradycja tańca w Tarnobrzegu  i wizytówka miasta przez ostatnie 35 lat. Zapalmy razem światło na nowej tanecznej scenie i pozwólmy dzieciom oraz nam wszystkim cieszyć się tańcem.

Dziekujemy!

Organizatorzy zbiórki.

Wpłacający79

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
10 zł
AP
AiJ Pytel
100 zł
 
Dane ukryte
10 zł
E
Ewa
100 zł
P
Patomki
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
TP
Tomasz Pelnikowski
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

499 992 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?