id: je4pe9

Operacja Olka oraz rehabilitacja Olka i Marysi

Operacja Olka oraz rehabilitacja Olka i Marysi

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
661 zł
z 200 000
0%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 016 982 zrzutki i zebrali 1 066 056 557 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Na co dokładnie zbieramy?


  • Operacja Olusia to osteotomia kości udowej (odrotowanie kości).
  • Operacja pomoże Olusiowi przede wszystkim w chodzie. Poprawi jego wzorzec chodu. Wpłynie to na jego sprawność ruchową.
  • Zbieramy na operację Olusia - 160 000 oraz 40 000 na koszty specjalistycznego sprzętu, rehabilitacji rodzeństwa oraz pobytu rodziny w Warszawie przez 4 miesiące. Będzie to czas operacji i rehabilitacji.
  • Planowany termin operacji 08.09.2021. Pieniądze musimy wpłacić do końca sierpnia.HISTORIA OLKA I MARYSI


Dzieciaki są cudnym rodzeństwem, które przyszło na świat już w 27. tygodniu ciąży; spieszyli się do kochania i jako małe okruszki, urodzone za wcześnie, ważyły 595 g – to Marysia – i 1095 g – to Oluś. Maleńcy i dzielnie walczą o każdy dzień swojego dzieciństwa, a nie jest to łatwe, bo tak wczesne pojawienie się na świecie naraziło oboje na poważne powikłania. Rodzeństwo musiało się zacząć mierzyć z dysplazją oskrzelowo-płucną, retinopatią wcześniaczą, wylewami do mózgu i niedokrwistością. To naprawdę zbyt wiele dla tych dzieci, a do tego doszły jeszcze operacje. Jej braciszek potrzebuje nade wszystko rehabilitacji ze specjalistami, to dzięki niej, mając szesnaście miesięcy, zaczął raczkować i dostał duże szanse, by dobrze rozwijać się ruchowo. Jak widzicie, leczenie, rehabilitacja i codzienna praca pomagają i dzieciaki mogą wygrać z kolejnymi trudnościami!

Do tego zwycięstwa niezmiernie jednak mocno potrzebują Waszego wsparcia, bo te wszystkie operacje i działania związane z leczeniem to nie tylko wysokie koszta finansowe, ale i ból, i pytania, i codzienne troski. Marysia i Olek potrzebują troski, mega dużego wsparcia w codziennej walce o zdrowie i pracy nad sprawnością.


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 10

AF
Agnieszka Filek
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
PW
Paweł Wojtaszek
100 zł
BM
Bożena Mierzyńska
100 zł
TE
TERESA
70 zł
 
Dane ukryte
70 zł
 
Dane ukryte
10 zł
AK
A.M
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!