id: jeh6jx

OGROMNY TALENT POTRZEBUJE WSPARCIA! Pomóż tancerzom UNIVERSE wytańczyć marzenia!

OGROMNY TALENT POTRZEBUJE WSPARCIA! Pomóż tancerzom UNIVERSE wytańczyć marzenia!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 181 044 zrzutki i zebrali 1 235 054 226 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Celem zbiórki jest umożliwienie tancerzom Universe wyjazdu na Mistrzostwa Europy w czeskiej Pradze. Nawet największy talent czasem potrzebuje wsparcia!

DLACZEGO WARTO NAM POMÓC?

Pierwsza połowa tego roku była dla nas niezwykle fascynująca - wytańczyliśmy nominacje do reprezentowania Polski na Mistrzostwach Europy i Świata! Nie było to łatwym zadaniem, ale głęboko wierzymy, że dalej ciężko pracując możemy zeprezentować Polskę jak najlepiej!

KOSZT WYJAZDU DO PRAGI DLA JEDNEGO TANCERZA TO PONAD 700 ZŁ!

Wspólnie ustaliliśmy, że autokar, najtańszy hostel i tosty na każdy posiłek to wszystko czego potrzebujemy - nie jedziemy na wakacje, a po to by zaprezentować się jak najlepiej! Mimo wszystko koszty wyjazdu przekraczają Nasze możliwości.

KAŻDA ZŁOTÓWKA ZBLIŻY NAS DO CELU!

Zdobycie nominacji wiązało się nie tylko z ciężką pracą i determinacją każdego członka zespołów, ale także ogromnymi kosztami wyjazdów na krajowe eliminacje, szyciem kostiumów oraz opłatami za wszystkie zajęcia udoskonalające - dlatego zdecydowaliśmy się poprosić o pomoc! :)

Jesteśmy zdeterminowani i gotowi na jeszcze cięższą pracę! Obiecujemy, że każda wpłacona złotówka zostanie przez nas w pełni wykorzystana! Z góry dziękujemy za wsparcie!

DZIĘKUJEMY! Tancerze zespołów Universe.

The UNIVERSE: Baranowska Aleksandra, Buczyńska Zofia, Chutorjanskaja Julia, Gutkowska Adrianna, Kamiński Bartłomiej, Kwaczyńska Marta, Mielnicka Aleksandra, Narożniak Martyna, Pazio Patrycja, Pęgier Helena, Prokopowicz Zuzanna, Raszkiewicz Magdalena, Regucka Loretta, Rodek Justyna, Spychalski Marcin, Szewczyk Zuzanna, Sztąborowska Julia, Wróbel Weronika, Wypych Paulina, Zioło Julia.

Young UNIVERSE: Andrian Daria, Antoniou Josephina, Kaczyńska Pola, Kosacz Zuzanna, Kucharska Matylda, Majek Maja, Nielubowicz Dominika, Ocalewicz Emilia, Osińska Aleksandra, Sałasińska Maria, Sujecka Patrycja, Śmidowicz Maja, Wiśniewska Olwia, Zając Antonina, Zbucka Martyna.

Stars of UNIVERSE: Antończak Maria, Kantur Eva, Majek Oliwia, Pursa Kacper.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 70

MW
Marta Wróbel
500 zł
RS
Robert Surówka
500 zł
 
Dane ukryte
300 zł
AG
Miśka
260 zł
AG
Babcia
201 zł
 
Dane ukryte
200 zł
JI
Jerzy i Hanna Gutkowscy
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
AG
Agnieszka
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 15

 
2500 znaków