Na koszty okołooperacyjne oraz biopsję w Szwajcarii, Wiki liczy na Was ID: jfy9wh

Na koszty okołooperacyjne oraz biopsję w Szwajcarii, Wiki liczy na Was ID: jfy9wh

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

376 235 zł z 600 000 zł

62%

376 235 zł

376 235 zł

z 600 000 zł

21 dni

21 dni

do końca

3770

3770

wspierających
62%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 5

 • Witajcie.


  Tak jak wspominaliśmy wcześniej po pokonaniu 1200km samochodem 19 listopada stawiliśmy się w Kinderspital Zürich i od razu przystąpiliśmy do załatwiania formalności. Dużo dokumentów, zgód i ta najgorsza bariera językowa. Po pierwszej konsultacji na żywo z Dr Ana Guerreiro Stücklin i wspaniałej Riso Marion która krok w krok oprowadziła nas po klinice zebraliśmy mnóstwo informacji na temat leczenia. Przed nami bardzo długa droga, jesteśmy już po rezonansie, EKG i pierwszym pobraniu krwi, od poniedziałku pierwsza dawka Fimepinostat-u, wierzymy że Wiktoria dobrze zareaguje na lek. Dziękujemy serdecznie bo jesteśmy tu dzięki WAM, waszej pomocy udostępnieniom i wpłatom na konto Wiki. Trzymajcie kciuki za Wiktorię #armiaWiktorii ke00c16b2c3cab64.jpeg

  Czytaj więcej
 • Hej kochani.


  Po konsultacjach z lekarzami podjęliśmy decyzję o leczeniu Wikusi.

  19 listopada meldujemy się w Kinderspital Zürich w Szwajcarii i zaczynamy naszą współpracę z kliniką. Zostaniemy tam do 27 listopada pod okiem specjalistów. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i trzymajcie kciuki !!!


  #armiaWiktorii


  Rodzice Wiki

  Czytaj więcej
 • Witamy po raz kolejny.


  #armiaWiktorii


  Wczoraj tj. 11.11.2020 odbyła się pierwsza video konferencja z kliniką w Zürich-u. Zaproponowali nam leczenie Wiktorii od 19.11.2020, najważniejsze BIOPSJA miałaby się odbyć 25.11.2020.

  Odezwała się do nas również klinika z Niemiec, Tübingen, która zaproponowała podjęcie leczenia u siebie, umówiliśmy więc video konferencję z nimi na piątek. Jutro bardzo dużo się wyjaśni i musimy podjąć ostateczną i bardzo ważną oraz trudną decyzję w sprawie leczenia naszej Wiki, o czym jak najszybciej postaramy się was kochani poinformować.

  Dziękujemy wszystkim za wszelką pomoc, każde udostępnienie i każdą złotówkę. To dzięki waszej pomocy gromadzimy pieniążki i zabezpieczamy środki na leczenie w którejś z tych klinik. #armiaWiktorii


  Pozdrawiamy


  Rodzice Wiki


  Czytaj więcej
 • Hej kochani.

  Dzisiaj zakończyły się pierwsze licytacje ze strony FB Licytacje dla Wiktorii Krawczyk,

  https://www.facebook.com/groups/733274873925994/

  kwota zrzutki po godz.21:00 rosła w oczach.

  Bardzo bardzo dziękujemy wszystkim za tak duże zaangażowanie.

  Wiktoria również ma coś dla Was

  me2b5a2434c95749.jpeg

  Czytaj więcej
 • Witam wszystkich.

  Pierwsze wiadomości e-mail z kliniką w Zurich-u już wymieniamy, oczywiście przy pomocy wspaniałej mamy Kuby #razemdlaKuby Dominiki. W Piątek lub Poniedziałek wideokonferencja i mamy nadzieję na pierwsze wskazówki odnośnie leczenia Wiktorci.

  Pozdrawiamy i ściskamy wszystkich.


  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Wiktoria(dla Was od dziś Wiki, bo tak mówią na nią najbliżsi) to radosne, grzeczne uśmiechnięte dziecko, które dziś potrzebuje Twojej pomocy. Pomóż proszę, każda złotówka się liczy. Udostępniaj zbiórkę, módl się o życie dla naszej Wiki.

A oto historia świata, który nagle się WALI !!!! i staje się czasem wielkiej walki o życie córeczki.


Wiktoria to 5 letnia dziewczynka, która normalnie funkcjonowała jak każde dziecko. Chodziła do przedszkola, bawiła się, spędzała czas z przyjaciółmi. Ciągle tylko słyszałam jaka ona grzeczna a jaka ładna. Dumna mama.

Rok temu Wiki zgłaszała lęk chodzenia po schodach, jednak konsultacja neurologiczna zakończyła się na rozpoznaniu zaburzenia zachowania rozpoczynające się w dzieciństwie. Kolejny niepokój zaczął się na początku października. Wiki zgłosiła kilka razy, że widzi podwójnie. Po kilku dniach zauważyliśmy z mężem zeza. Udałam się do naszej Pani doktor Adrianny akurat na szczepienie(dzięki Bogu, bo w dobie pandemii byłaby zapewne tylko teleporada ), gdzie zgłosiłam obawy. Pani doktor czujnie zauważyła coś niepokojącego, wysłała nas do okulisty na badanie dna oka. Tam pilne skierowanie na tomografię głowy do Matki Polki. I .... ta straszna data 23.10.2020 wyrok guz pnia mózgu DIPG, nieoperacyjny. Świat się skończył. Diagnoza potwierdzona rezonansem w dniu 27.10.2020r.

f57137b774e6272a.jpegJednak nasza kochana rodzina i znajomi ruszyli z pomocą, przeczesali cały Internet. Cały czas każdy nas pocieszał. Jednak każdy wiedział co czyta, całe to leczenie to tylko przedłużanie życia. Rozpacz, ból, cierpienie.

Jednak 28.10.2020r. trafiliśmy na światełko w tunelu. Na wspaniałą kobietę ANIOŁA- Dominikę z Łodzi mamę Kubusia, jej wiedza, doświadczenie i determinacja to coś pięknego. Odezwała się już do nas 29.10.2020 i dała nadzieję na ratunek Wiki. W tym wszystkim upewniła nas Blanka mama Lilianki, która również służy radą, pomocą i doświadczeniem. (poniżej linki do stron opisujących historię tych dzielnych MAM)

Teraz wszyscy razem możemy uratować WIKI. Ta nadzieja to biopsja, badania i leczenie w Szwajcarii w Zürychu. Udało nam się nawiązać kontakt z kliniką w Szwajcarii. Dokumenty wysłane, we wtorek konsylium, czekamy na plan działania.

NIE MAMY CZASU DO STRACENIA !!!

Na razie konsultujemy jeszcze w Polsce i Niemczech, ale mamy Kubusia i Lilianki dały nam jasno do zrozumienia, że za chwilę będzie za późno. Trzeba działać i walczyć, nie ma czasu do stracenia.

Dziękuję, za wsparcie rodziny, przyjaciół i nowych znajomych, którzy już prężnie działają wspierają i służą doświadczeniem. Piękne jest to, że już mamy sporo aniołków Wiki wokół siebie.Błagam pomóżcie nam uratować córeczkę. Dołączcie do grona aniołków naszej córeczki.

Jest szansa pomóżcie ją wykorzystać. Chciałabym aby poznała co to znaczy iść do pierwszej klasy, jak smakuje Komunia Święta, co to pierwszy pocałunek, pierwsza miłość, mąż i miłość macierzyńska. Pomóż jej tego zasmakować.

x142ad8da6892fcb.jpeg


PS Na poniższych linkach Kubusia i Lilianki można zobaczyć jak rodziny próbują zbierać pieniądze i pomóc nam organizować podobne akcje, licytacje i zbiórki. Jeśli będą potrzebne wyniki badań, zdjęcia to udostępnię, proszę o kontakt telefoniczny 605852626 lub 601856532( Karolina- chrzestna Wiki z mężem) która chce troszkę odciążyć rodziców).

Na razie ruszamy z taką kwotą, bo czekamy na dokładny plan leczenia.

https://www.facebook.com/RazemdlaKuby-798454517162563/


https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/6434201,lila-glejak-mozg-pomoc-zrzutkapl.htmlWpłacający3770

BW
Barbara Wojciechowska
20 zł
 
Dane ukryte
5 zł
JK
Jolanta Kołata
25 zł
M
Maciej
100 zł
KC
Karolina Chmielecka
55 zł
 
Dane ukryte
25 zł
IW
Iwona Wolska-at-interia.com
60 zł
J
Justyna Dziekańska/kopertówka
70 zł
KB
Karolina Borkowska
20 zł
MG
Marta Gerwatowska
30 zł
Zobacz więcej

Komentarze299

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

588 145 zrzutek

i zebrali

330 771 663 zł


A ty na co dziś zbierasz?