id: jfy9wh

Na koszty okołooperacyjne oraz biopsję w Szwajcarii, Wiki liczy na Was

Na koszty okołooperacyjne oraz biopsję w Szwajcarii, Wiki liczy na Was

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
607 980 zł 
z 600 000
101%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 934 427 zrzutek i zebrali 922 414 341 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności12

 • Moi drodzy Biopsja już potwierdziła nasze przypuszczenia. Mamy doczynienia z DIPG w próbce wykryto mutację H3F3A z rozszerzeniem K27M pewnie wielu z Was to nic nie mówi i wcale nas to nie dziwi w końcu to dla nas czarna magia. Lekarze wiedzą co robić leczenie będzie kontynuowane, dobre wieści są takie że to typowa mutacja na którą prowadzi się dużo badań klinicznych a właśnie w jednym z nich bierze udział Wiki.

  Jeszcze 3 naświetlenia i wracamy do domu.

  Dziękujemy za wsparcie

  Pozdrawiamyz7c5a13530d8b10c.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Wiktoria(dla Was od dziś Wiki, bo tak mówią na nią najbliżsi) to radosne, grzeczne uśmiechnięte dziecko, które dziś potrzebuje Twojej pomocy. Pomóż proszę, każda złotówka się liczy. Udostępniaj zbiórkę, módl się o życie dla naszej Wiki.

A oto historia świata, który nagle się WALI !!!! i staje się czasem wielkiej walki o życie córeczki.


Wiktoria to 5 letnia dziewczynka, która normalnie funkcjonowała jak każde dziecko. Chodziła do przedszkola, bawiła się, spędzała czas z przyjaciółmi. Ciągle tylko słyszałam jaka ona grzeczna a jaka ładna. Dumna mama.

Rok temu Wiki zgłaszała lęk chodzenia po schodach, jednak konsultacja neurologiczna zakończyła się na rozpoznaniu zaburzenia zachowania rozpoczynające się w dzieciństwie. Kolejny niepokój zaczął się na początku października. Wiki zgłosiła kilka razy, że widzi podwójnie. Po kilku dniach zauważyliśmy z mężem zeza. Udałam się do naszej Pani doktor Adrianny akurat na szczepienie(dzięki Bogu, bo w dobie pandemii byłaby zapewne tylko teleporada ), gdzie zgłosiłam obawy. Pani doktor czujnie zauważyła coś niepokojącego, wysłała nas do okulisty na badanie dna oka. Tam pilne skierowanie na tomografię głowy do Matki Polki. I .... ta straszna data 23.10.2020 wyrok guz pnia mózgu DIPG, nieoperacyjny. Świat się skończył. Diagnoza potwierdzona rezonansem w dniu 27.10.2020r.

f57137b774e6272a.jpegJednak nasza kochana rodzina i znajomi ruszyli z pomocą, przeczesali cały Internet. Cały czas każdy nas pocieszał. Jednak każdy wiedział co czyta, całe to leczenie to tylko przedłużanie życia. Rozpacz, ból, cierpienie.

Jednak 28.10.2020r. trafiliśmy na światełko w tunelu. Na wspaniałą kobietę ANIOŁA- Dominikę z Łodzi mamę Kubusia, jej wiedza, doświadczenie i determinacja to coś pięknego. Odezwała się już do nas 29.10.2020 i dała nadzieję na ratunek Wiki. W tym wszystkim upewniła nas Blanka mama Lilianki, która również służy radą, pomocą i doświadczeniem. (poniżej linki do stron opisujących historię tych dzielnych MAM)

Teraz wszyscy razem możemy uratować WIKI. Ta nadzieja to biopsja, badania i leczenie w Szwajcarii w Zürychu. Udało nam się nawiązać kontakt z kliniką w Szwajcarii. Dokumenty wysłane, we wtorek konsylium, czekamy na plan działania.

NIE MAMY CZASU DO STRACENIA !!!

Na razie konsultujemy jeszcze w Polsce i Niemczech, ale mamy Kubusia i Lilianki dały nam jasno do zrozumienia, że za chwilę będzie za późno. Trzeba działać i walczyć, nie ma czasu do stracenia.

Dziękuję, za wsparcie rodziny, przyjaciół i nowych znajomych, którzy już prężnie działają wspierają i służą doświadczeniem. Piękne jest to, że już mamy sporo aniołków Wiki wokół siebie.Błagam pomóżcie nam uratować córeczkę. Dołączcie do grona aniołków naszej córeczki.

Jest szansa pomóżcie ją wykorzystać. Chciałabym aby poznała co to znaczy iść do pierwszej klasy, jak smakuje Komunia Święta, co to pierwszy pocałunek, pierwsza miłość, mąż i miłość macierzyńska. Pomóż jej tego zasmakować.

x142ad8da6892fcb.jpeg


PS Na poniższych linkach Kubusia i Lilianki można zobaczyć jak rodziny próbują zbierać pieniądze i pomóc nam organizować podobne akcje, licytacje i zbiórki. Jeśli będą potrzebne wyniki badań, zdjęcia to udostępnię, proszę o kontakt telefoniczny 605852626 lub 601856532( Karolina- chrzestna Wiki z mężem) która chce troszkę odciążyć rodziców).

Na razie ruszamy z taką kwotą, bo czekamy na dokładny plan leczenia.

https://www.facebook.com/RazemdlaKuby-798454517162563/


https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/6434201,lila-glejak-mozg-pomoc-zrzutkapl.htmlPierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 5681

AB
Abc
2 zł
AM
PZU Łódź ul.Rzgowska 57
103,40 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 114,50 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 050 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 389 zł
PB
Bożena Wrubel
DL
Diana
25 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
35 zł
EB
Ewelina Kocka
30 zł
Zobacz więcej

Komentarze 535

 
2500 znaków