id: jfy9wh

Na koszty okołooperacyjne oraz biopsję w Szwajcarii, Wiki liczy na Was

Na koszty okołooperacyjne oraz biopsję w Szwajcarii, Wiki liczy na Was

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
607 980 zł 
z 600 000 zł
101%

Aktualności12

 • Moi drodzy Biopsja już potwierdziła nasze przypuszczenia. Mamy doczynienia z DIPG w próbce wykryto mutację H3F3A z rozszerzeniem K27M pewnie wielu z Was to nic nie mówi i wcale nas to nie dziwi w końcu to dla nas czarna magia. Lekarze wiedzą co robić leczenie będzie kontynuowane, dobre wieści są takie że to typowa mutacja na którą prowadzi się dużo badań klinicznych a właśnie w jednym z nich bierze udział Wiki.

  Jeszcze 3 naświetlenia i wracamy do domu.

  Dziękujemy za wsparcie

  Pozdrawiamyz7c5a13530d8b10c.jpeg

  Czytaj więcej
 • Witamy wszystkich serdecznie.

  Kochani my cały czas na radioterapii w Warszawie, zatrzymaliśmy się w mieszkaniu u rodziny dzięki czemu zaoszczędziliśmy wasze ciężko zbierane pieniądze nie wydając ich na przyszpitalny hotel. Nasza wojowniczka Wiktoria czuję się dobrze, zdarzyły się słabsze dni nie da się ukryć ale dajemy radę. Kinderspital Zurich nie podał nam jeszcze wyników BIOPSJI na pewno czekacie z niecierpliwością tak jak i my. Przed nami jeszcze tydzień naświetleń i następnie po 30 dniach robimy resonans w Polsce z którym musimy udać się już do Szwajcarii. Cały ten dotychczasowy przebieg leczenia to tylko i wyłącznie zasługa waszych dobrych serc.

  Bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie.

  #armiaWiktorii jest wspaniała

  PS zaraz po wyniku Biopsji damy znać

  Dziękujemy

  Rodzice Wiktoria i siostra Natalka

  Czytaj więcej
 • Witajcie kochani.

  Tak jak wspominaliśmy w ostatniej aktualizacji przechodzimy radioterapię w Centrum Onkologii w Warszawie i staramy się zniszczyć to co zaszkodziło Wiktorii. Nasz dzielna wojowniczka przechodzi ten etap leczenia bardzo dobrze, naświetlenia odbywają się bez usypiania to ważne dla samopoczucia i dla organizmu że nie musi przyjmować nadmiernej ilości leków.

  Święta spędziliśmy w gronie najbliżysz dzięki przepustce ze szpitala, w dniach Bożegonarodzenia nie odbywają się naświetlania.

  Kochani mamy nadzięję że WASZE święta również przebiegły pomyślnie w zdrowiu i rodzinnej atmosferze.

  Dla nas nadchodzący 2021 będzie na pewno pracowity, bardzo dużo wyjazdów podróży związanych tylko i wyłącznie z leczniem Wiki no i niestety też bardzo dużo kosztów. To wszystko jest możliwe tylko i wyłącznie dzieki WAM, dzięki WASZEJ pomocy , dzięki WASZYM sercom. Widzimy jak zrzutka regularnie się uzupełnia za co serddecznie DZIĘKUJEMY.

  To co teraz robimy dla Wiki to w 100% wasza zasługa, bez WAS nie byłoby nas stać na tak dobre lecznie.

  DZIĘKUJEMY WAM ZA TO że:

  -nie musimy iśc tylko standardowym protokołem leczenia,

  -możemy zapewnić najlepszą możliwą pomoc dla naszej córki Wiktorii,

  -mamy szansę walki z guzem DIPG w najlepszej dla nas klinice w Zurichu,

  -możemy dzięki WAM uratowac jej życie

  Na nadchodzący Nowy Rok 2021 życzymy wam samych sukcesów, zdrowia i oczywiście aby był lepszy niż poprzedni.


  Pozdrawiamy

  Rodzice

  Czytaj więcej
 • #armiaWiktorii

  Nasze wspaniałe kochane serduszka.

  Tak jak obiecaliśmy dodajemy aktualne postępy w sprawie leczenia. Jesteśmy po zrobieniu maski wrzucamy nowe zdjęcia. Od Poniedziałku tj. 14.12.2020 zaczynamy radioterapię w Warszawie i mamy wielką nadzieję że zniszczy ona w jak największym stopniu ten guz mózgu który jest w głowie naszej Wiktorii. Następnie po miesiącu zrobimy resonans i kontynuacja leczenia farmakologicznego w Szwajcarii.

  ❤️❤️❤️ Wiemy że jesteście ciągle z nami myślami i modlitwą, czujemy wasze wsparcie na każdym kroku. ❤️❤️❤️

  ❤️❤️❤️ Dziękujemy z całego serca ❤️❤️❤️


  Pozdrawiamy wszystkich.

  Czytaj więcej
 • Moi drodzy Wiki od dzisiaj zaczyna leczenie w Warszawie, dziś tylko pobranie wymazu jutro dalsze wskazówki. Jak tylko zbierzemy informacje damy znać. Jeżeli wszystko pójdzie planowo to przed nami 6 tygodni na radioterapii w Centrum Onkologii i po zakończeniu po 4 tygodniach kolejny resonans. Jak jutro się potwierdzi taki tok leczenia damy WAM znać. Przedłużamy zrzutkę do resonansu, po nim na pewno czeka nas wyjazd do Zurich w Szwajcarii.

  Dziękujemy za wszystko za pomoc modlitwę udostępnienia i wpłaty.

  Pozdrawiamy i ściskamy WAS z Warszawy.

  Wiki i rodzice

  Czytaj więcej
 • Kochana armio Wiktorii.

  #armiaWiktorii

  Tak jak wspominaliśmy 25.11.2020 odbyła się Biopsja, wyniki będą za około 3 tygodnie. Wszystko przebiegło zgodnie z planem, Wiktoria czuje się dobrze i nosi parę plastrów na głowie.

  W poniedziałek tj 30.11.2020 kolejna konsultacja z lekarzami po której jedziemy do domu na mały i krótki odpoczynek. Już na 2 grudnia jesteśmy umówieni na rozmowę z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie jest to kolejny etap naszego leczenia Wikusi, po czym znów będziemy dużo i często jeździli na kontrolę do Szwjcarii, ale o tym będziemy was informować na bieżąco.

  Bardzo dziękujemy za pomoc, wsparcie, modlitwę i te piękne słowa i serduszka w komentarzach na FB które dają nam siłę do dalszej walki.

  Wiktoria i rodzice

  Czytaj więcej
 • g90dd383cd00a1ca.jpegKochana #armiaWiktorii już wczoraj Wiktoria otrzymała pierwszą dawkę Fimepinostatu, dzisiaj drugą, a jutro trzecią no i ta najważniejsza chwila dla nas wszystkich BIOPSJA. Sam zabieg nie trwa długo ale przygotowania do niego i wybudzanie OIOM już tak. Trzymajcie kciuki, żeby wszystko się udało to dla nas rodziców będzie trudny i ciężki dzień a za kilka dni kolejnym takim będzie dzień w którym zapewne na videokonferencji będą przedstawione wyniki badania guza. Jak widzicie długa i bardzo kosztowna droga się zaczęła, a możliwość jej rozpoczęcia to dzięki Wam i waszym ogromnym sercom.

  Prosimy o modlitwę.


  #armiaWiktorii


  Czytaj więcej
 • Witajcie.


  Tak jak wspominaliśmy wcześniej po pokonaniu 1200km samochodem 19 listopada stawiliśmy się w Kinderspital Zürich i od razu przystąpiliśmy do załatwiania formalności. Dużo dokumentów, zgód i ta najgorsza bariera językowa. Po pierwszej konsultacji na żywo z Dr Ana Guerreiro Stücklin i wspaniałej Riso Marion która krok w krok oprowadziła nas po klinice zebraliśmy mnóstwo informacji na temat leczenia. Przed nami bardzo długa droga, jesteśmy już po rezonansie, EKG i pierwszym pobraniu krwi, od poniedziałku pierwsza dawka Fimepinostat-u, wierzymy że Wiktoria dobrze zareaguje na lek. Dziękujemy serdecznie bo jesteśmy tu dzięki WAM, waszej pomocy udostępnieniom i wpłatom na konto Wiki. Trzymajcie kciuki za Wiktorię #armiaWiktorii ke00c16b2c3cab64.jpeg

  Czytaj więcej
 • Hej kochani.


  Po konsultacjach z lekarzami podjęliśmy decyzję o leczeniu Wikusi.

  19 listopada meldujemy się w Kinderspital Zürich w Szwajcarii i zaczynamy naszą współpracę z kliniką. Zostaniemy tam do 27 listopada pod okiem specjalistów. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i trzymajcie kciuki !!!


  #armiaWiktorii


  Rodzice Wiki

  Czytaj więcej
 • Witamy po raz kolejny.


  #armiaWiktorii


  Wczoraj tj. 11.11.2020 odbyła się pierwsza video konferencja z kliniką w Zürich-u. Zaproponowali nam leczenie Wiktorii od 19.11.2020, najważniejsze BIOPSJA miałaby się odbyć 25.11.2020.

  Odezwała się do nas również klinika z Niemiec, Tübingen, która zaproponowała podjęcie leczenia u siebie, umówiliśmy więc video konferencję z nimi na piątek. Jutro bardzo dużo się wyjaśni i musimy podjąć ostateczną i bardzo ważną oraz trudną decyzję w sprawie leczenia naszej Wiki, o czym jak najszybciej postaramy się was kochani poinformować.

  Dziękujemy wszystkim za wszelką pomoc, każde udostępnienie i każdą złotówkę. To dzięki waszej pomocy gromadzimy pieniążki i zabezpieczamy środki na leczenie w którejś z tych klinik. #armiaWiktorii


  Pozdrawiamy


  Rodzice Wiki


  Czytaj więcej
 • Hej kochani.

  Dzisiaj zakończyły się pierwsze licytacje ze strony FB Licytacje dla Wiktorii Krawczyk,

  https://www.facebook.com/groups/733274873925994/

  kwota zrzutki po godz.21:00 rosła w oczach.

  Bardzo bardzo dziękujemy wszystkim za tak duże zaangażowanie.

  Wiktoria również ma coś dla Was

  me2b5a2434c95749.jpeg

  Czytaj więcej
 • Witam wszystkich.

  Pierwsze wiadomości e-mail z kliniką w Zurich-u już wymieniamy, oczywiście przy pomocy wspaniałej mamy Kuby #razemdlaKuby Dominiki. W Piątek lub Poniedziałek wideokonferencja i mamy nadzieję na pierwsze wskazówki odnośnie leczenia Wiktorci.

  Pozdrawiamy i ściskamy wszystkich.


  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Wiktoria(dla Was od dziś Wiki, bo tak mówią na nią najbliżsi) to radosne, grzeczne uśmiechnięte dziecko, które dziś potrzebuje Twojej pomocy. Pomóż proszę, każda złotówka się liczy. Udostępniaj zbiórkę, módl się o życie dla naszej Wiki.

A oto historia świata, który nagle się WALI !!!! i staje się czasem wielkiej walki o życie córeczki.


Wiktoria to 5 letnia dziewczynka, która normalnie funkcjonowała jak każde dziecko. Chodziła do przedszkola, bawiła się, spędzała czas z przyjaciółmi. Ciągle tylko słyszałam jaka ona grzeczna a jaka ładna. Dumna mama.

Rok temu Wiki zgłaszała lęk chodzenia po schodach, jednak konsultacja neurologiczna zakończyła się na rozpoznaniu zaburzenia zachowania rozpoczynające się w dzieciństwie. Kolejny niepokój zaczął się na początku października. Wiki zgłosiła kilka razy, że widzi podwójnie. Po kilku dniach zauważyliśmy z mężem zeza. Udałam się do naszej Pani doktor Adrianny akurat na szczepienie(dzięki Bogu, bo w dobie pandemii byłaby zapewne tylko teleporada ), gdzie zgłosiłam obawy. Pani doktor czujnie zauważyła coś niepokojącego, wysłała nas do okulisty na badanie dna oka. Tam pilne skierowanie na tomografię głowy do Matki Polki. I .... ta straszna data 23.10.2020 wyrok guz pnia mózgu DIPG, nieoperacyjny. Świat się skończył. Diagnoza potwierdzona rezonansem w dniu 27.10.2020r.

f57137b774e6272a.jpegJednak nasza kochana rodzina i znajomi ruszyli z pomocą, przeczesali cały Internet. Cały czas każdy nas pocieszał. Jednak każdy wiedział co czyta, całe to leczenie to tylko przedłużanie życia. Rozpacz, ból, cierpienie.

Jednak 28.10.2020r. trafiliśmy na światełko w tunelu. Na wspaniałą kobietę ANIOŁA- Dominikę z Łodzi mamę Kubusia, jej wiedza, doświadczenie i determinacja to coś pięknego. Odezwała się już do nas 29.10.2020 i dała nadzieję na ratunek Wiki. W tym wszystkim upewniła nas Blanka mama Lilianki, która również służy radą, pomocą i doświadczeniem. (poniżej linki do stron opisujących historię tych dzielnych MAM)

Teraz wszyscy razem możemy uratować WIKI. Ta nadzieja to biopsja, badania i leczenie w Szwajcarii w Zürychu. Udało nam się nawiązać kontakt z kliniką w Szwajcarii. Dokumenty wysłane, we wtorek konsylium, czekamy na plan działania.

NIE MAMY CZASU DO STRACENIA !!!

Na razie konsultujemy jeszcze w Polsce i Niemczech, ale mamy Kubusia i Lilianki dały nam jasno do zrozumienia, że za chwilę będzie za późno. Trzeba działać i walczyć, nie ma czasu do stracenia.

Dziękuję, za wsparcie rodziny, przyjaciół i nowych znajomych, którzy już prężnie działają wspierają i służą doświadczeniem. Piękne jest to, że już mamy sporo aniołków Wiki wokół siebie.Błagam pomóżcie nam uratować córeczkę. Dołączcie do grona aniołków naszej córeczki.

Jest szansa pomóżcie ją wykorzystać. Chciałabym aby poznała co to znaczy iść do pierwszej klasy, jak smakuje Komunia Święta, co to pierwszy pocałunek, pierwsza miłość, mąż i miłość macierzyńska. Pomóż jej tego zasmakować.

x142ad8da6892fcb.jpeg


PS Na poniższych linkach Kubusia i Lilianki można zobaczyć jak rodziny próbują zbierać pieniądze i pomóc nam organizować podobne akcje, licytacje i zbiórki. Jeśli będą potrzebne wyniki badań, zdjęcia to udostępnię, proszę o kontakt telefoniczny 605852626 lub 601856532( Karolina- chrzestna Wiki z mężem) która chce troszkę odciążyć rodziców).

Na razie ruszamy z taką kwotą, bo czekamy na dokładny plan leczenia.

https://www.facebook.com/RazemdlaKuby-798454517162563/


https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/6434201,lila-glejak-mozg-pomoc-zrzutkapl.htmlPierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 5681

AB
Abc
2 zł
AM
PZU Łódź ul.Rzgowska 57
103,40 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 050 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 114,50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 389 zł
PB
Bożena Wrubel
25 zł
DL
Diana
25 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
35 zł
EB
Ewelina Kocka
30 zł
Zobacz więcej

Komentarze 535

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

752 807 zrzutek

i zebrali

543 371 968 zł

A ty na co dziś zbierasz?