Wpłać na zrzutkę: "Złotówka" dla Maryi! RAZEM wydajmy PŁYTĘ "Przez Serce do Serca" z nowymi pieśniami do Matki Bożej! :)

 
Michał Niemiec
Zweryfikowany przelewem i dowodem osobistym

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Nowy ALBUM "Przez Serce do Serca"

  Nagrodą dla osób, które dokonają wpłaty na kwotę 30zł jest świeżo już upieczona (!) nowa płyta „Przez Serce do Serca”, którą można otrzymać poczta tradycyjną bądź osobiście :)

  rozwiń
  Nowy ALBUM "Przez Serce do Serca"
 • Płyta z osobistą dedykacją

  Dla osób wpłacających kwotę 50zł + z radością napiszę w albumie osobistą dedykację.

  rozwiń
  Płyta z osobistą dedykacją
 • Trójpak - 3 płyty w prezencie

  Osoby, które wpłacą kwotę 100zł+ będą mogły otrzymać jedną nagrodę spośród (opcjonalnie):

  1) Trzy albumy 'Przez Serce do Serca"

  2) Każdy z moich wydanych albumów (bez "Gorzkich żali") po jednej sztuce:

  a) Kerygmat Miłosiernego, czyli daj się pokochać;

  b) Nieziemscy;

  c) "Przez Serce do Serca"

  rozwiń
  Trójpak - 3 płyty w prezencie
 • Płyty + lektura duchowa

  Darczyńca, który przekaże kwotę 300zł otrzyma jedną z wybranych nagród spośród:

  1) Dziesięć albumów do wyboru (spośród opisanych w nagrodzie za 100zł).

  2) Trójpak albumów (trzy płyty do wyboru jak przy nagrodzie za 100zł) + dobrą lekturę dla duchowego wzrostu :)


  rozwiń
  Płyty + lektura duchowa
 • Spotkanie przy kawie i albumy

  Obdarowujący, który przekaże kwotę 800zł otrzyma jedną z wybranych nagród spośród:

  1) Trzydzieści albumów do wyboru (spośród opisanych w nagrodzie za 100zł).

  2) Trójpak albumów (trzy płyty do wyboru jak przy nagrodzie za 100zł) w czasie wspólnego spotkania przy kawie :)


  rozwiń
  Spotkanie przy kawie i albumy
 • Prywatny koncert autorskich pieśni

  Dobroczyńca, który przekaże kwotę 2.500zł otrzyma jedną z wybranych nagród spośród:

  1) sto albumów do wyboru (spośród opisanych w nagrodzie za 100zł).

  2) Trójpak albumów (trzy płyty do wyboru jak przy nagrodzie za 100zł) oraz prywatny koncert autorskich pieśni w zaciszu domowym:)

  rozwiń
  Prywatny koncert autorskich pieśni
 • Brak
Zobacz inne nagrody Pokaż mniej nagrod

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
2500 znaków
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
100 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
- -
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony Zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez Zrzutka.pl Sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.