id: jgb93e

Wspomóż wolontariuszy w niesieniu szczęścia dzieciom!

Wspomóż wolontariuszy w niesieniu szczęścia dzieciom!

Nasi użytkownicy założyli 1 147 436 zrzutek i zebrali 1 195 231 324 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

wAxSDGI4RaQ3q8Da.jpgNazywam się Jakub Wroński i jestem Skarbnikiem Ruchu Apostolstwa Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej (w skrócie RAM). Razem z ponad 150 wolontariuszami związanymi z RAMem organizujemy 23 wakacyjnych turnusów dla dzieci i młodzieży, nazywanych przez nas "Wakacjami z Bogiem". Rekolekcje odbywają się na terenie naszej diecezji w czterech ośrodkach: Ustrzykach Górnych, Wybrzeżu k. Dubiecka, Rymanowie Zdroju oraz Rajskim. Naszymi uczestnikami jest młodzież i dzieci z Podkarpacia jak również i z całej Polski, a zdążają się również uczestnicy z zagranicy.

Zapytasz się: co to jest RAM?

RAM jest ostoją dla wielu młodych. To tutaj młodzież znajduje przyjaźń, akceptację, czasem ciepło którego może im brakować w domu. „Kiedy przyjechałam na RAM zaskoczyła mnie wielka życzliwość – witały się ze mną osoby, których nawet nie znałam. Przyznaję, że była to dla mnie mocna dawka akceptacji i szczerej życzliwości, której dawno nie zaznałam” napisała Natalia, uczestniczka wakacyjnego turnusu. Podobnych świadectw z prowadzonych przez nas rekolekcji mamy setki, niektóre z nich możesz przeczytać na naszej stronie i na Facebooku.

To podczas naszych wakacyjnych turnusów wielu młodych odkryło sens swojego życia, zdobyło szczere i długotrwałe przyjaźnie oraz ożywiło wiarę.

 IxwL8PeayYHJTVOe.png

Co robimy?

Jak widzisz wspieramy młodzież w budowaniu przyjaźni, poczucia własnej wartości i wiary. Uważam, że nasza misja jest bardzo ważna, bo tworzymy dla młodych drugi dom, gdzie mogą doświadczyć uwagi, akceptacji, życzliwości i rozwoju talentów. Czynimy to nie tylko na wakacjach, ale przez cały rok, jednak dla wielu ta przygoda rozpoczyna się właśnie od naszych wakacyjnych turnusów.

 BLRY7Bqp05KO8Mtg.png

Co potrzebujemy?

Co roku dajemy tydzień niezapomnianych wrażeń dla blisko 1000 dzieci i młodzieży. Wielu naszych uczestników pochodzi z niezamożnych rodzin, stąd organizujemy możliwie jak najtańsze turnusy. Chociaż jesteśmy - jako wolontariusze - dużą drużyną, pełną chęci do pomagania, to jednak borykamy się z różnymi problemami. Jednym z nich jest problem finansowy: nasi wolontariusze mało tego, że nie zarabiają, to jeszcze dopłacają do swojego pobytu na turnusie. Chcielibyśmy to zmienić. Dodatkowo chcemy poszerzyć nasz asortyment sprzętu sportowego i materiałów plastycznych i szkolnych używanych podczas prowadzonych warsztatów i zajęć.

 MGIjT61QaJ9AySfL.png

Każde 100 zł pomoże pokryć połowę sumy utrzymania jednego wolontariusza na tygodniowym turnusie.

Każde 50 zł to 2% kosztów zestawu sportowego i plastycznego, który da radość młodym.

 

100 zł od Ciebie + tydzień naszej pracy wychowawczej = Tydzień niezapomnianych wrażeń dla dzieci i młodzieży!

 

Wesprzyj nas! Bóg zapłać za wszelką pomoc!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 36

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
AJ
Monika Nowak
200 zł
AN
Ania
100 zł
RK
Renata
100 zł
 
Dane ukryte
127 zł
SK
Mati Łącki
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!