id: jgmrmp

Milioner - łagodny kot o orzechowym spojrzeniu

Milioner - łagodny kot o orzechowym spojrzeniu

Nasi użytkownicy założyli 1 146 763 zrzutki i zebrali 1 194 703 173 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Odkąd trafił do naszego domu tymczasowego, mamy razem już milion pięknych wspomnień, kilka tysięcy wspólnych zdjęć i niezliczoną ilość tulasków.


FgubMorOtdm9f0TH.jpg

Nasz rudo-biały chłopak zmagał się problemami żołądkowymi już w przytulisku fundacji. Każdy z nas wierzył jednak, że w ciepłym i kochającym domu, jego stan się poprawi. Niestety szybko pojawiły się kolejne objawy. Kociak stał się niejadkiem, a pełna miska pysznego jedzenia była tylko przeszkodą na jego drodze do ciepłego kąta. Zabawa przestała go interesować. Przestał przychodzić na wieczorne przytulasy. Z naszego gentelmana zostały same skóra i kości, a my, jego opiekunki, odchodziłyśmy od zmysłów.


N30os2AIQ0OVPzee.jpg

Wizyty u weterynarza oraz badania potwierdziły nasze najgorsze obawy. Diagnoza: zakaźne zapalenie otrzewnej u kotów – śmiertelna i wyniszczająca choroba futrzaków. Diagnoza dała też nadzieję – jest przecież suplement, którego skuteczność w leczeniu tej choroby potwierdzają badania oraz naoczne dowody w postaci ozdrowiałych kotków. Po rozpoczęciu terapii zauważyłyśmy fenomenalny progres w zachowaniu i samopoczuciu Milionera. Kociak odzyskał światełko w oczach, chęć do zabawy oraz wilczy apetyt, a my znowu mamy kotka na kanapie. Jedynym minusem jest koszt terapii, znacznie przekraczający nasz budżet.


Czy pomożecie nam utrzymać naszego ukochanego chłopaka w dobrym zdrowiu i dacie mu szansę na życie w pełnym miłości domu?

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!