id: jgne7s

SERCE w ogrodzie swoim - Nagranie płyty

SERCE w ogrodzie swoim - Nagranie płyty

Nasi użytkownicy założyli 1 014 211 zrzutek i zebrali 1 060 540 553 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Drodzy

Hej Nazywam się Kasia Cygan jestem wokalistką aktorką, piszę teksty. Jestem Waszą koleżanką znajomą na fb, która kocha śpiewać dla Was na scenach, na spotkaniach czy w Waszych domach…

Uprzejmie Was proszę o wsparcie mojego pomysłu artystycznego, którym jest nagranie i wydanie płyty, wraz z mini tomikiem 12 wierszy pod tytułem „Serce w ogrodzie swoim”.

TEKSTY.

Kilka lat temu postanowiłam dokonać w moim życiu poważnych zmian. Jestem w drodze do swojej własnej mocy i zadowolenia z każdej chwili. Życie jest prawdziwym cudem, a dokonujące się zmiany przynoszą tematy,  cudowne tematy… które ujęłam w wiersze i dziś nadszedł czas, by się nimi podzielić.

MUZYKA.

Moją miłością jest cieplutki funk, soul, blues z jazzowym płaszczykiem i taka będzie ta płyta, i dynamiczna i nastrojowa. Muzykę pisali Daniel Mazurkiewicz i Jacek Korohoda. Zapewniam, że melodie są śliczne, i choć jestem wierna muzycznej sobie – myślę o Was, pragnę byście polubili każdą piosenkę. Poza kompozytorami usłyszycie Mikołaja Sikorę na kontrabasie i Tomka Starowicza na perkusji.

Postanowiłam zorganizować tę zrzutkę z kilku powodów.

Pierwszym powodem jest wyrażona już przez, przyjaciół i wielu miłych  osób, chęć - wpłat finansowych, by po prostu nas wspomóc, więc pomysł na zrzutkę umożliwia uregulowanie tego miłego faktu.

Drugi powód, to szalenie trudny czas, w którym obecnie żyjemy, nie sprzyjający artystom, zostajemy bez koncertów, bez pracy… jakbyśmy przestali być potrzebni. Jednak, co mamy robić, załamać się? Trzeba żyć, i podejmować próby działania, więc to robię.

Trzeci powód. Gdy wspominam moje trzy wcześniej wydane płyty, które najpierw miały mecenasów, i pewność finansową, a potem tworzyła się płyta, dziś  sytuacja jest zupełnie odwrotna. Nie mam sponsora, a powstał materiał literacko-muzyczny, który może okazać się dla kogoś wspierający. Bardzo pragnę by znalazł drogę do ludzi.

Kasia Cygan.

Kilka słów o mnie: 

Rozpoczynałam przygodę ze sceną, w Gdyni, w Studio wokalno-aktorskim, a potem jako solistka Teatru Muzycznego w Gdyni. Grałam ponad 15 lat w wielu wspaniałych musicalach, np Nędznicy - Eponina, Opera za 3 grosze – Polly, Skrzypek na dachu – córka, Ja kocham Rózię - Rózia i wiele innych  większość w reż. Jerzego Gruzy, grałam też Królewnę Angelikę w filmie i serialu J. Gruzy "Pierścień i Róża"; Reżyserowałam spektakle muzyczne np. „Nie płacz kiedy odjadę” – w Teatrze Muzycznym w Gdyni, „Pod Papugami” - w II pr. TVP. Byłam też w europejskiej trasie "A L Webber Musical Gala", w reżyserii D. Robinsona. Potem osiadłam w Krakowie. Realizowałam swoje autorskie projekty, spektakle muzyczne, które reżyserowałam i również grałam w nich. Np. „Klenczon Poemat rockowy", z M Piekarczykiem” i „Szpilki piosenki mojego taty” – wystawialiśmy je w wielu miastach Polski i zagranicą. Reżyserowałam również wiele krakowskich koncertów charytatywnych z plejadą polskich gwiazd, np. w Filharmonii Krakowskiej, Radio Kraków. Zawsze też śpiewałam innych moich ciekawych doświadczeń, wspomnę Krakowską Scenę w Kamieniołomie, na Podgórzu, którą prowadziłam przez kilka lat, gdzie zapraszałam plejadę wspaniałych artystów i sama oczywiście chętnie śpiewałam. Nagrałam 3 płyty, śpiewałam repertuar musicalowy, jazzowy, a dziś piosenki autorskie. 

Dziś moje życie już nie jest w takim pędzie. I choć zamierzam wciąż śpiewać i grać swoje spektakle, lecz trochę zwalniam… Związałam się z Lanckoroną, i życiem pośród wzgórz, łąk, aniołów i  tworzę tu maleńką  „Scenę w Zakolu Bobrowym”, gdzie już odbyły się pierwsze koncerty i spektakle.

UWAGA


* Każdy wspierający otrzyma ode mnie PREZENT,

  • kartkę z podziękowaniem,
  • lub płytę z podziękowaniem / wpłata od 100 zł/ .

Uprzejmie proszę o kontakt przez Messengera, lub tel.


PRYWATNY KONCERT DLA CIEBIE - Serce w ogrodzie Twoim

z przyjemnością go zrealizuję:

0d 1000 zł - prywatny koncert dla Ciebie np w Zakolu Bobrowym


Jest wiele możliwości koncertowych: solo, w duecie, z zespołem.

Dla publiczności dużej, czy ..kilku osób.


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 25

GD
Gabriela Durlik
1 000 zł
 
Dane ukryte
200 zł
ML
Mariusz Landowski
150 zł
MW
Monika Wierzbicka
100 zł
EP
Elżbieta Porębska-Mędoń
100 zł
 
Jacek Wester
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
KG
Jakub Gajda
100 zł
DI
Danka i Marek Jaworscy
100 zł
HS
Hanna Sikora
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!