id: jgpr88

Zbieramy na nastepcę Żuka!

Zbieramy na nastepcę Żuka!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 151 981 zrzutek i zebrali 1 196 871 943 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Strażacy z pasją biorą sprawę w swoje ręce. Chcemy pozyskać fundusze aby zakupić używany średni wóz ratowniczo-gaśniczy. Nasi strażacy zaczynają we własnym zakresie zdobywać uprawnienia na Prawo Jazdy kategorii "C". Nasza perełka "Żuk" będzie miał większego brata.

Następca czyli "WIĘKSZY BRAT".

Strażacy z pasją biorą sprawę w swoje ręce. Chcemy pozyskać fundusze aby zakupić używany średni wóz ratowniczo-gaśniczy. Potrzebujemy na to około 100 tys. zł. Zrzutka.pl nie jest jedyną formą. Zapraszamy na wydarzenia które będziemy organizować. Nasi strażacy zaczynają też we własnym zakresie zdobywać uprawnienia na Prawo Jazdy kategorii "C" aby nasza perełka "Żuk" będzie miał większego brata.

Kim Jesteśmy?

Uwielbiamy to co robimy. Szkolimy się, pozyskujemy sprzęt i walczymy z pożarami oraz zagrożeniami. Bezpieczeństwo Innych jest dla nas najważniejsze. Ważne jest dla nas również zapobieganie i zwalczanie ryzyka zagrożenia - edukujemy swoja lokalną społeczność w zakresie p-poż.

Straż? Nie tylko!

Nasze stowarzyszenie nie ogranicza się tylko do działań z zakresu pożarnictwa. W edukowaniu młodych najważniejsze jest podejście. Nasza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza działa coraz prężniej. Chociaż nie jest liczna, 11 członków w tym dwie dziewczyny, to prężnie działa w pozyskiwaniu nowej wiedzy. A my im umożliwiamy trwanie w tej pasji.

SEKCJA SPORTOWA

Aby rozgraniczyć nasze działania sportowe w 2016 roku powołaliśmy do życia twór nazwany "OSP JELEŃ SEKCJA SPORTOWA". W skład niego wchodzą mieszkańcy którzy nie koniecznie chcą być strażakami i gasić pożary ale lubią sport. Dzięki temu bierzemy udział w licznych biegach i zawodach. Również sami organizujemy turnieje aby promować nasza miejscowość.

Pomoc lokalna!

Wspieramy nasza lokalną społeczność. W 2016 roku z odzyskanych materiałów z remontu chodnika i podjazdu do sali i strażnicy. W 2017 roku dzięki projektowi "Budżetu Obywatelskiego" zbudowaliśmy boisko do siatkówki plażowej. W tym roku wsparliśmy przedszkole w naszej miejscowości - zakupiliśmy wąż spacerowy aby nasi najmłodsi byli bezpieczniejsi. Dalej działamy.

Pomoc innym!

W zeszłym roku w północnej części Polski przeszła tragiczna w skutkach nawałnica. Tysiące drzew, domów, gospodarstw uległo zniszczeniu. Nie potrafiliśmy siedzieć bezczynnie. Zrobiliśmy zbiórkę najpotrzebniejszych artykułów. W trzy soboty pracowaliśmy dla poszkodowanych. To była kropla w morzu potrzeb ale przynajmniej w taki sposób mogliśmy wesprzeć...

DZIECI NAJLEPSZA INVESTYCJA

Przekazanie węża spacerowego

WALKA Z NAWAŁNICĄ

Praca w sośnie

DLACZEGO ZBIERAMY?

Walczymy o nowy samochód już prawie 7 lat. Postanowiliśmy złapać byka za rogi i walczyć o swoją przyszłość! A do tego chcemy się rozwijać i szkolić młodych aby poszli w nasze ślady!

Organizacja wydarzeń!

Uwielbiamy kształcić przez zabawę - najlepszym tego dowodem są Lane Poniedziałki.

Z KULTURĄ.

Naszym wewnętrznym odkryciem są... ...kabarety. Zaczęliśmy w tym roku i nam się spodobało.

WSZYSTKO ZALEŻY DO WAS

JAK DALEJ BĘDZUEMY RATOWAĆ!

OSP JELEŃ Jeleń 84b

83-140 Gniew [email protected]

Zrzutka stworzona przez Tomasza KordunowskiegoDruh OSP Jeleń / Gospodarz

Facebook

E-mail

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 4

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Podziękowanie w formie Postu na stronie FB OSP JELEŃ
50 zł

Kupione 5

Zakończona
Inne
Podziękowanie w formie listu przesłanego na adres darczyńcy oraz umieszczenie takiego listu w poście na profilu FB OSP Jeleń
200 zł
Zakończona
Inne
Kubek z logo OSP JELEŃ
500 zł

Kupione 1 z 10

Zakończona
Inne
Koszulka z indywidualnym podziękowaniem dla darczyńcy!
1000 zł
Zakończona

Wpłaty 26

JS
Jagoda Strauss
ukryta
AZ
Agnieszka Zadrejkowska
ukryta
ŁC
Łukasz Czerniewicz
ukryta
KB
Karolina Borys
20 zł
MS
Marcin Smarz
100 zł
WC
Waldek Chwazik
50 zł
PA
Pawel
150 zł
 
Dane ukryte
ukryta
AG
Artur Gdaniec
ukryta
 
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków