Wróć do zrzutki

Wpłać na zrzutkę: Chrześcijańskie Granie 2018 - budujemy dobrą scenę! ID: jgvjtz

Wybierz ile chcesz wpłacić
 • "5"

  PRZYBIJAM PIĄTKĘ I MAM RADOŚĆ:)

 • PRZYPINKA "NIEBO JEST WE MNIE"

  Piękna przypinka w kolorze nieba... NIEBO JEST WE MNIE

 • KUBEK "NIEBO JEST WE MNIE"

  Kubek fundacji "Chrześcijańskie Granie"  NIEBO JEST W TOBIE może znaleźć się w Twojej kolekcji... :)

 • KUBEK "NIEBO JEST WE MNIE" + BILET NA FESTIWAL (PŁYTA)

  W pakiecie kubek + bilet na płycie! Najlepszy pakiet na jednym z najciekawszych festiwali muzyki chrześcijańskiej w Polsce

 • Koszulka NIEBO JEST W TOBIE

  Przepiękna koszulka w kolorze nieba może być Twoja...

 • Koszulka NIEBO JEST W TOBIE + Bilet na Festiwal (płyta)

  Koszulka i bilet na 8.Festiwal Chrześcijańskie Granie to gratka dla fanów chrześcijańskiej muzyki!

 • Stoisko na 8. Festiwalu Chrześcijańskie Granie

  Jest to możliwość dotarcia do setek osób z dobrym przesłaniem.


  * Wystawcami mogą być tylko organizacje, których oferta nie kłóci się z chrześcijańskimi wartościami

 • Mecenas 8. Festiwalu Chrześcijańskie Granie

  Pakiet promocyjny na 8. Festiwalu Chrześcijańskie Granie!

 • Brak
Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%
Podsumowanie
Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
50 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wpłata cykliczna
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij