id: jh5swj

Wydanie książki "Jak Feniks z Popiołów..."

Wydanie książki "Jak Feniks z Popiołów..."

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
9 018 zł 
z 10 000
90%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka ma 5 nagród / ofert!
Zobacz i wybierz jedną z nich

Nasi użytkownicy założyli 915 963 zrzutki i zebrali 882 189 265 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jakiś czas temu podjąłem decyzję o tym, że chciałbym napisać książkę o odbudowie Pogoni Szczecin. Plan zakładał wydanie jej w roku obchodów 70-lecia klubu i wszystko było na dobrej drodze aby tak się właśnie stało.


Wynegocjowałem umowę z jednym z wydawnictw, ze swojej strony przygotowałem wszystko jak trzeba, ale temat opóźniał się z miesiąca na miesiąc, z tygodnia na tydzień, aż do momentu gdy partner poinformował mnie, że kończy swoją działalność i nie jest w stanie przygotować mojego wydania.


Najpierw musiałem uzyskać trochę porad prawnych jak podejść do tematu, bo przecież wiązała nas jakaś umowa, a kontakt z dnia na dzień w zasadzie umarł. Po kilku miesiącach tworzenia różnego rodzaju pism udało się uzyskać pewność, że mogę książkę wydać z kimś innym, lub we własnym zakresie. Zanim jednak do tego doszło, kończył się kolejny sezon, co sprawiało, że książka była już mniej aktualna.


Po kolejnym roku postanowiłem podjąć próbę jej wydania we własnym zakresie. Najpierw chcę jednak w podobny sposób jak wcześniejsze, podsumować dwa ostatnie sezony i dopisać je do książki. Podejrzewam, że nie podjąłbym się tego, gdyby nie kilkoro znajomych, którzy mieli okazję przeczytać fragmenty i co jakiś czas dopytują o to, kiedy będzie można ją zdobyć.


Wiadomo, wydanie takiej książki ponosi za sobą koszty. Poprosiłem w ostatnim czasie o kilka wycen i oczywiście koszt zależy też od zamawianego nakładu. Przy nakładzie stu sztuk wyceny znajdowały się w granicach od 65 do 80 złotych.


Co znajduje się w książce? Rys statystyczny z każdego sezonu po odbudowie, a największą jej częścią są wspomnienia moje i kilku osób z którymi miałem okazję pracować czy to w klubie przy odbudowie, czy później prowadząc serwis PogonSportNet.pl. Wiele wspomnień, opisów sytuacji i historii z życia klubu w trakcie jego odbudowy, które niewielu są znane.


Każda osoba, która wpłaci na poniższą zrzutkę 45 złotych, automatycznie zamawia jeden egzemplarz książki. Każde powielenie tej kwoty to większe zamówienie:

45 zł - 1 sztuka

90 zł - 2 sztuki

135 zł - 3 sztuki

180 zł - 4 sztuki

225 zł - 5 sztuk


Planowany termin wydania? Październik/listopad. Wtedy na adresy mailowe podawane przy wpłacie, będę kontaktował się w celu ustalenia dostarczenia wydania.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 5 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Ta zrzutka nie ma jeszcze żadnych ofert/nagród.

Wpłaty 153

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków