id: jhaex7

Profesjonalna realizacja nagrania audiowizualanego z koncertu Claudii Marii Lucy Covers w Antykwariacie Abecadło

Profesjonalna realizacja nagrania audiowizualanego z koncertu Claudii Marii Lucy Covers w Antykwariacie Abecadło

Nasi użytkownicy założyli 1 033 490 zrzutek i zebrali 1 098 327 460 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani, dzięki Waszej ogromnej życzliwości i szczodrości jest wielka szansa na pierwsze profesjonalne nagranie koncertu niezwykle terapeutycznej, uspokajającej i klimatycznej artystki Claudia Maria Lucy Covers. Dzięki Waszej pomocy uda nam się zrealizować profesjonalną realizację nagrania audiowizualanego z koncertu Claudii Marii Lucy Covers w Antykwariacie Abecadło. Wierzymy, że dzięki ludzkiej życzliwości i dobroci, osiągniemy każdy cel, który będzie wspierał każdą ludzką istotę i każdą czującą istotę na drodze do osiągnięcia zdrowia i pokoju w ciele, sercu, umyśle, duszy i w każdej przestrzeni na świecie.


Nazywana „rusałką”, „elfem”, „dziewczyną nie z tej epoki”, Claudia Maria Lucy Covers swoim ciepłym głosem, subtelną grą na ukulele oraz wrodzoną delikatnością i melancholią, tworzy magiczną atmosferę.

W nagraniu koncertu Claudii Marii Lucy Covers z antykwariatu Abecadło usłyszycie Państwo jej interpretacje takich piosenek jak:

"Birds” Neil Young

„It Ain’t Me, Babe” Bob Dylan

„The Wonder of You” Elvis Presley

„Hiding My Heart” Brandi Carlile

„Passing Through” Leonard Cohen

„Just When I Needed You Most” Randy VanWarmer

„Eres tu” Carla Morrison

„I’m Sorry” John Denver

„Girl Crush” Little Big Town

„Pieśń miłości” Maryla Rodowicz

„Lullaby Love” Roo Panes

„Serce” Barbara Wrońska

“Wanted Man” Johnny Cash

“(I Can't Help You) I'm Falling Too” Skeeter Davis

“Into My Arms” Nick Cave

“I’d Pluck a Fair Rose” Anne Dudley

“Lot Anioła” Anita Lipnicka

“Fly Me To The Moon” Frank Sinatra

“Three Little Birds” Bob Marley & The Wailers

“W Sumie Nie Jest Źle” Maryla Rodowicz

“Somewhere Only We Know” Keane

“In My Life” The Beatles

“Love Me Tender” Elvis Presley


Koncert odbył się w antykwariacie Abecadło, w dawnej, zabytkowej aptece Pod Aniołem Stróżem przy ulicy Kościuszki 18 w Krakowie.

By realizacja profesjonalnego nagrania doszła do skutku, potrzebujemy Waszego wsparcia, dzięki któremu możecie poczuć się jak prawdziwi mecenasi sztuki 😃 A później, oglądając koncert na kanale antykwariatu Abecadło na Facebooku i YouTube oraz słuchając piosenek w interpretacji Claudii Marii Lucy Covers na kanale antykwariatu Abecadło w serwisie Spotify, powiedzieć do siebie i bliskiej osoby, to dzięki mnie Claudia Maria Lucy ma takie ładne nagranie” 😉

Pamiętamy o każdej dobrej duszy, która wspiera muzyczne działania Klaudii oraz wspiera pożyteczną działalność antykwariatu Abecadło, który już od 15. lat działa na rzecz dobra i pomyślności ludzkiej wspólnoty oraz naszego środowiska kulturowego i przyrodniczego. 🙂🙏✌️📚📙📗📘📕🍀🌿🌷🌼🌱🌲🌾👌🤝🤍❤️💙💛

Obiecujemy, że każda złotówka wsparcia, która popłynie w naszym kierunku zostanie pomnożona niekończącym się dobrem, życzliwością, mądrością, odwagą, siłą i łagodnością aby nadal budować wspierające siebie nawzajem środowisko ludzi i czujących istot. Obiecujemy, że w przyszłości odwdzięczymy się również przedpremierowym odsłuchem debiutanckiego singla Claudii Marii Lucy Covers. :)Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

WM
Wdzięczni miłośnicy śpiewu i gry Claudii Marii Lucy
130 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!