id: jhbg5n

Leczenie i rehabilitacja po wypadku motocyklowym Agnieszki Stańczyk

Leczenie i rehabilitacja po wypadku motocyklowym Agnieszki Stańczyk

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
21 760 zł 
z 50 000 zł
43%
zakończona 30.11.2021r
219 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Nasza koleżanka Agnieszka w niedzielę 8 sierpnia miała poważny wypadek motocyklowy. Gdy jechała swoim Harleyem w Osieku w województwie świętokrzyskim, na drogę wyskoczyła jej sarna. Agnieszka nie miała szans zapanować nad motocyklem po zderzeniu ze zwierzęciem, zjechała do rowu i uderzyła w przepust (https://echodnia.eu/swietokrzyskie/dramatyczny-wypadek-w-osieku-sarna-wyskoczyla-po-kola-motocykla-harley-davidson-prowadzaca-go-kobieta-trafila-do-szpitala/ar/c1-15747516). W wyniku wypadku doznała poważnych obrażeń – ma połamane obie ręce, pogruchotaną szczękę i wybite zęby. Za parę dni odbędzie się jedna z kilku zaplanowanych operacji.


Agnieszka zajmuje się tapicerstwem motocyklowym – szyje siedzenia, sakwy i inne akcesoria. Niejeden motocyklista w Polsce posiada uszyte przez nią cuda ze skóry. Poza tym Agnieszka jest mamą sześcioletniej Oliwii. Ze względu na obrażenia, jakie odniosła w wypadku, czeka ją wielomiesięczna rehabilitacja, a w tym czasie nie będzie w stanie pracować.


Jednym z pierwszych pytań, jakie Agnieszka zadała, gdy się obudziła w szpitalu, było, czy chłopaki naprawią jej motocykl. Jasne, że to zrobią, ale zanim Agnieszka będzie miała szansę wsiąść na swojego Harleya, czeka ją długa, bolesna i kosztowna rehabilitacja. W tym przypadku nasza koleżanka potrzebuje wsparcia nas wszystkich. W imieniu Agnieszki prosimy o pomoc finansową, która umożliwi jej opłacenie dojazdów, rehabilitacji i będzie wsparciem w okresie, zanim Agnieszka wróci do pracy.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 219

KB
Koper Bogdan
1 000 zł
M
Maciej
1 000 zł
ŁD
Łukasz Dutka
555 zł
D
KBM Biały Kruk
520 zł
 
Dane ukryte
500 zł
AW
Adam Włodarczyk
500 zł
NT
Naprawiamy Traktory
500 zł
KB
Siwy
330 zł
SS
Sebastian Swatowski
300 zł
JS
Stynia
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

776 339 zrzutek

i zebrali

577 328 253 zł

A ty na co dziś zbierasz?