id: jhbg5n

Leczenie i rehabilitacja po wypadku motocyklowym Agnieszki Stańczyk

Leczenie i rehabilitacja po wypadku motocyklowym Agnieszki Stańczyk

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
21 760 zł 
z 50 000 zł
43%
zakończona 30.11.2021r
219 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Nasza koleżanka Agnieszka w niedzielę 8 sierpnia miała poważny wypadek motocyklowy. Gdy jechała swoim Harleyem w Osieku w województwie świętokrzyskim, na drogę wyskoczyła jej sarna. Agnieszka nie miała szans zapanować nad motocyklem po zderzeniu ze zwierzęciem, zjechała do rowu i uderzyła w przepust (https://echodnia.eu/swietokrzyskie/dramatyczny-wypadek-w-osieku-sarna-wyskoczyla-po-kola-motocykla-harley-davidson-prowadzaca-go-kobieta-trafila-do-szpitala/ar/c1-15747516). W wyniku wypadku doznała poważnych obrażeń – ma połamane obie ręce, pogruchotaną szczękę i wybite zęby. Za parę dni odbędzie się jedna z kilku zaplanowanych operacji.


Agnieszka zajmuje się tapicerstwem motocyklowym – szyje siedzenia, sakwy i inne akcesoria. Niejeden motocyklista w Polsce posiada uszyte przez nią cuda ze skóry. Poza tym Agnieszka jest mamą sześcioletniej Oliwii. Ze względu na obrażenia, jakie odniosła w wypadku, czeka ją wielomiesięczna rehabilitacja, a w tym czasie nie będzie w stanie pracować.


Jednym z pierwszych pytań, jakie Agnieszka zadała, gdy się obudziła w szpitalu, było, czy chłopaki naprawią jej motocykl. Jasne, że to zrobią, ale zanim Agnieszka będzie miała szansę wsiąść na swojego Harleya, czeka ją długa, bolesna i kosztowna rehabilitacja. W tym przypadku nasza koleżanka potrzebuje wsparcia nas wszystkich. W imieniu Agnieszki prosimy o pomoc finansową, która umożliwi jej opłacenie dojazdów, rehabilitacji i będzie wsparciem w okresie, zanim Agnieszka wróci do pracy.


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 219

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

880 229 zrzutek

i zebrali

810 546 707 zł

A ty na co dziś zbierasz?