id: jhbg5n

Leczenie i rehabilitacja po wypadku motocyklowym Agnieszki Stańczyk

Leczenie i rehabilitacja po wypadku motocyklowym Agnieszki Stańczyk

17 185 zł z 50 000 zł
34%
39 dni do końca
148 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Nasza koleżanka Agnieszka w niedzielę 8 sierpnia miała poważny wypadek motocyklowy. Gdy jechała swoim Harleyem w Osieku w województwie świętokrzyskim, na drogę wyskoczyła jej sarna. Agnieszka nie miała szans zapanować nad motocyklem po zderzeniu ze zwierzęciem, zjechała do rowu i uderzyła w przepust (https://echodnia.eu/swietokrzyskie/dramatyczny-wypadek-w-osieku-sarna-wyskoczyla-po-kola-motocykla-harley-davidson-prowadzaca-go-kobieta-trafila-do-szpitala/ar/c1-15747516). W wyniku wypadku doznała poważnych obrażeń – ma połamane obie ręce, pogruchotaną szczękę i wybite zęby. Za parę dni odbędzie się jedna z kilku zaplanowanych operacji.


Agnieszka zajmuje się tapicerstwem motocyklowym – szyje siedzenia, sakwy i inne akcesoria. Niejeden motocyklista w Polsce posiada uszyte przez nią cuda ze skóry. Poza tym Agnieszka jest mamą sześcioletniej Oliwii. Ze względu na obrażenia, jakie odniosła w wypadku, czeka ją wielomiesięczna rehabilitacja, a w tym czasie nie będzie w stanie pracować.


Jednym z pierwszych pytań, jakie Agnieszka zadała, gdy się obudziła w szpitalu, było, czy chłopaki naprawią jej motocykl. Jasne, że to zrobią, ale zanim Agnieszka będzie miała szansę wsiąść na swojego Harleya, czeka ją długa, bolesna i kosztowna rehabilitacja. W tym przypadku nasza koleżanka potrzebuje wsparcia nas wszystkich. W imieniu Agnieszki prosimy o pomoc finansową, która umożliwi jej opłacenie dojazdów, rehabilitacji i będzie wsparciem w okresie, zanim Agnieszka wróci do pracy.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 148

KB
Koper Bogdan
1 000 zł
M
Maciej
1 000 zł
ŁD
Łukasz Dutka
555 zł
D
KBM Biały Kruk
520 zł
 
Dane ukryte
500 zł
AW
Adam Włodarczyk
500 zł
NT
Naprawiamy Traktory
500 zł
KB
Siwy
330 zł
SS
Sebastian Swatowski
300 zł
JS
Stynia
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

741 461 zrzutek

i zebrali

525 449 936 zł

A ty na co dziś zbierasz?