id: jhdh43

Yoko: pomóżcie mi żyć, proszę!

Yoko: pomóżcie mi żyć, proszę!

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
21 zł 
z 6 000
0%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 915 536 zrzutek i zebrali 881 074 835 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Chow, chow – to moja rasa. Przez dziesięć lat pracowałam w PR. Byłam ozdobą wszystkich konferencji dedykowanych prasie, wielokrotnie główną gwiazdą.

Jestem Yoko. Przez „y”. Tak, jak Yoko Ono oraz bohaterki mangi i anime. Moje imię ma japońskie korzenie i znaczenie. A znaczy ono, że jestem optymistyczna, żywotna, ruchliwa, nie mogę usiedzieć lub uleżeć na miejscu i mam ekstrawertyczne usposobienie. Moje imię ma sumę 21. „Oczko” nazywane jest też numerem anielskim. Wierzę, że czuwa nade mną jakiś Anioł. Ale pomagam mu w opiece, bo jestem odpowiedzialna i mam pozytywne oczekiwania wobec mojego dalszego życia. Mam jeszcze inne zalety. Jedną z nich jest szczekanie. Nie daję głosu bez sensu. Szczekam jedynie wtedy, gdy chcę coś zakomunikować. Na przykład, kiedy wracam z ogrodu i proszę o otworzenie drzwi. Nie denerwuję się byle czym. Jedzenie i wodę mam zawsze, kiedy jestem głodna lub spragniona. Mam 14 lat i nie mam partnera, ale nie narzekam. Dom, w którym mieszkam daje mi poczucie życia w rodzinie. Nie mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwa. Moje schorzenia każdego dnia się nasilają. Już prawie nie słyszę na oba uszka. Ale to nie boli. Gorzej jest z moimi łapkami i to czterema. Mam przewlekłe zapalenie stawów. Kilka operacji na koncie. Bardzo bolą, gdy chodzę, więc utykam. Prawie nie mogę już chodzić. Leczy mnie bardzo dobry chirurg w klinice Elwet. Co dwa miesiące przyjmuję zastrzyki z kwasu hialuronowego, które przestały już działać. Zażywam lek na receptę Galliprant, kosztuje 300 zł i wystarcza na 30 dni. Mam też ciągłe problemy z cewką moczową i codziennie zażywam UrinoDol na zakwaszenie moczu. Opakowanie wystarcza na dwa miesiące. Nie są drogie: 38 zł. Te tabletki są piekielnie gorzkie. Gdyby tego było mało, to jeszcze moja codzienna konieczna dieta składa się z niesamowitej monotonni czyli diety urinary, która jest bardzo kosztowna. Ta karma trochę pomaga mi utrzymać pęcherz moczowy w równowadze. Niedawno przeszłam operację złośliwego nowotworu dziąseł, teraz czeka mnie kolejna. Ostatnio zaatakował mnie jeszcze  nowotwór skóry.

                                                             Czy pomożecie mi???

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!