id: jhdjht

Konkurs!!! Huawei P30 Aurora niebieski - Nowy, nierozfoliowany 28.03 - Gwarancja 24mce Konkurs!

Konkurs!!! Huawei P30 Aurora niebieski - Nowy, nierozfoliowany 28.03 - Gwarancja 24mce Konkurs!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 067 355 zrzutek i zebrali 1 163 308 750 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Huawei P30 Aurora za 5zł.

Huawei P30 Aurora może być Twój za jedyne 5zł

Coś nowego, coś innego...

Przedmiotem zbiórki jest nowy Huawei P30 Aurora. Telefon ten zostanie rozlosowany po zakończeniu zbiórki i osiągnięciu założonego celu - może być Twój za 5zł (min/max kwota wpłaty). Aby go otrzymać wystarczy że wpłacisz ww kwotę na zrzutkę oraz udostępnisz ją na swoim profilu społecznościowym. Więcej udostępnień = więcej wpłat = szybciej ktoś z Was otrzyma ten telefon.

Telefon otrzymałem w ramach nowej umowy w T-Mobile. Jest on nierozpkowany, z pełnym kompletem i fakturą zakupu. Mój leciwy LG jest w dalszym ciągu sprawny i nie mam potrzeby wymieniać go na inny dlatego też pomyślałem że zorganizuję coś nowego/innego i zamiast sprzedawać telefon w tradycyjny sposób dam szansę komuś wygrania go za 5zł (koszt 1 lub 2 smsów do popularnych konkursów radiowych).

Po osiągnięciu kwoty zbiórki nastąpi losowanie szczęśliwca do którego trafi kurierem (opłaconym przeze mnie) nowy Huawei. W przypadku nie osiągnięcia kwoty do zakończenia zbiórki wszystkie wpłacone pieniądze zostaną przekazane przeze mnie na jakąś organizację charytatywną.

Oczywiście w aktualnościach udostępnie potwierdzenie wysłania paczki do szczęśliwcy lub potwierdzenie przelewu pieniędzy na oraganizację charytatywną - od Was zależy jak to się skończy.

Masz jakieś wątpliwości lub pytania pisz do mnie smiało - na wszystkie odpowiem.

Zapraszam do wpłat i pozdrawiam

Szymon

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

SL
Szymon Lemański
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!