28 058 zł 
z 49 000 zł
57%
zakończona 30.04.2021r
241 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności8

 • Album gotowy! Nakład jest już w naszych rękach, a znaczna jego część już wyfrunęła do tych, co wpłacili (oraz odpowiedzieli na wiadomości w sprawie wysyłki - wciąż czekamy na kilka reakcji), paczkomatami, pocztą oraz osobiście :) Niniejsza zrzutka pozostaje wciąż czynna, gdyż chcemy umożliwić kolejnym chętnym nabycie Mesjasza. Nie posiadamy się ze szczęścia - to dzięki Wam projekt doszedł do skutku!d5f4bbd2b35e59b3.jpeg

  Czytaj więcej
 • Stało się! Materiały graficzne poszły do druku, master CD poszedł do tłoczni. Po wielu miesiącach przygotowań i realizacji pozostaje czekać na efekt finalny: dwupłytowy album z pierwszym polskim Mesjaszem! Nie kończymy na tym naszej zrzutki, wciąż można nabyć na niej fanty, w tym właśnie nasz album. Tym, co go już nabyli obiecujemy zrobić wszystko, by trafił do ich rąk przed świętami. Dziękujemy za wsparcie!!

  Czytaj więcej
 • Szanowni Państwo, nasza zrzutka trwać będzie aż do premiery albumu, lecz jeżeli ktoś chciałby się znaleźć w książeczce na stronie z darczyńcami, pozostało na to już tylko SZEŚĆ DNI. Po tym czasie zamykamy projekt książeczki i idzie ona do druku. Robimy co się da, by otrzymali państwo album przed Bożym Narodzeniem, więc musimy trzymać się procedur i terminów druku. Po 29 listopada nazwiska wpłacających nie będą już mogły znaleźć się w książeczce. Dziękujemy za wyrozumiałość!

  Czytaj więcej
 • Z radością dzielimy się z Państwem projektem okładki naszego albumu! Autorem koncepcji jest Adam Willma - dziękujemy serdecznie :)f5722b47efb9e00b.jpeg

  Czytaj więcej
 • Nagranie dokonane! W dniach 11-14 października zarejestrowaliśmy materiał na naszą płytę :) Przed nami żmudny proces obróbki materiału, przygotowanie książeczki i okładki oraz ostateczne tłoczenie. Trzymajcie kciuki!d750d3b1b6f0e1e0.jpeg

  Czytaj więcej
 • Zapraszamy do zapoznania się z kompozycją promującą naszą zrzutkę: Fugą czterogłosową na dwa klawesyny na tematy z Wiedźmina i Mesjasza :) Udostępniajcie, lajkujcie, #groszadajmesjaszowi


  https://www.youtube.com/watch?v=8GCrPwFnRbQ

  Czytaj więcej
 • We wtorek 21 kwietnia Jakub Burzyński opowiadał o projekcie na antenie Programu 2 Polskiego Radia :)


  Do posłuchania TUTAJ.

  Czytaj więcej

 • Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Since by man came death,

by man came also the resurrection of the dead.


i39e8414c3f616fa.jpeg


KIM JESTEŚMY?


Cześć, to my, LA TEMPESTA – warszawski zespół muzyki dawnej działający od 1998 roku. Może byłaś/byłeś kiedyś na naszym koncercie (zagraliśmy ich już kilkaset), może masz naszą płytę (nagraliśmy ich ponad 20), a może tylko o nas słyszałaś/słyszałeś lub śledzisz nasz profil na Facebooku (https://www.facebook.com/latempestapoland/).


Podobnie jak w przypadku wielu naszych znajomych, nasze życie koncertowe uległo właśnie dotkliwej redukcji. W związku z pandemią COVID-19 musieliśmy odwołać wiele zaplanowanych wcześniej projektów.CO WYMYŚLILIŚMY?


Ale my już myślimy, co będzie PO kwarantannie, PO wyjściu z domów, PO pokonaniu wirusa :) Moglibyśmy siedzieć bezczynnie, czekając na przywrócenie życia koncertowego. Wolimy jednak wypełnić ten czas mobilizacją do nowych wyzwań.


Chcielibyśmy Was namówić, byście pozwolili nam zrealizować bardzo ambitny projekt, który spełni nasze marzenie naprawdę wielkiego kalibru. Chodzi o nagranie i wydanie w postaci albumu 2CD oratorium Mesjasz Jerzego Fryderyka Haendla.PO CO?


Tak, wiemy, to jedno z najczęściej nagrywanych dzieł w historii fonografii. Pomyślelibyście jednak, że nie istnieje dotąd żadne w całości polskie nagranie z udziałem instrumentów z epoki? W dodatku nasza interpretacja odbiega znacznie od wszystkich innych dostępnych na rynku. Po naszym koncertowym wykonaniu Mesjasza w styczniu 2019 roku padło sporo pytań o nagranie. Czyli się podobało :) Czyli zróbmy to!

JAK?


Nagrania dokonamy w październiku 2020. Zostałoby wydane przez Stowarzyszenie Musica Humana (mamy duże doświadczenie w organizacji nagrań oraz pięć wydanych albumów na koncie) w postaci dwupłytowego albumu, który w pierwszym nakładzie byłby dostępny wyłącznie dla użytku prywatnego, do rozesłania do instytucji kultury oraz dla naszych Patronów...CZEGO POTRZEBUJEMY?


...gdyż prosimy Was o zostanie naszymi Patronami. Zebrane fundusze przeznaczymy na koszty nagrania, montażu i wytłoczenia 500 egzemplarzy albumu, jak również na symboliczne honoraria i koszty podróży dla wykonawców - około 40 osób. Dzięki niesamowitemu zaangażowaniu wszystkich realizatorów koszty te redukujemy do niezbędnego minimum.CO OFERUJEMY?


Spójrzcie na listę fantów do zdobycia. Można dostać gotowy album, można połasić się na którąś z poprzednich płyt zespołu. Można „zaadoptować” arię lub chór z Mesjasza – kuszące, prawda? Oprócz tego każdy wykonawca przygotował coś od siebie, listę tych fantów będziemy na bieżąco uzupełniać. Liczymy na Waszą hojność. Nie ukrywamy, że idziemy na rekord. Bez zebrania dużej sumy projekt się po prostu nie uda. Ale jeżeli się uda, efekt będzie bardzo przyzwoity, obiecujemy!A więc... „Grosza daj Mesjaszowi, sakiewką potrząśnij” :)Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty

  Wpłać 50 zł i więcej
  MONIUSZKO: Intende voci (album CD)

  Nasz najnowszy album poświęcony był zorkiestrowanym pieśniom Stanisława Moniuszki, w wykonaniu Julity Mirosławskiej i Joanny Motulewicz. Obie panie śpiewają w naszym Mesjaszu! Wysyłka wliczona.

  rozwiń

  wybrano 7 razy (pozostało 23 z 30)

  przewidywana dostawa: 22 maja, 2020

  Wybieram
  Wpłać 50 zł i więcej
  HAENDEL: Arie (album CD)

  W 2017 roku wydaliśmy album z altowymi ariami Jerzego Fryderyka Haendla w wykonaniu słowackiego kontratenora, Mateja Bendy. Jest do wzięcia, wysyłka wliczona.

  rozwiń

  wybrano 3 razy (pozostało 17 z 20)

  przewidywana dostawa: 22 maja, 2020

  Wybieram
  Wpłać 50 zł i więcej
  BACH: Purification Mass (album CD)

  Jeden z naszych ulubionych albumów - wydany w 2009 roku przez firmę ARTS Purification Mass z muzyką Jana Sebastiana Bacha. Na nim między innymi altowa wersja kantaty Ich habe genug oraz Missa brevis g-moll. Wysyłka wliczona.

  rozwiń

  wybrano 6 razy (pozostało 19 z 25)

  przewidywana dostawa: 22 maja, 2020

  Wybieram
  Wpłać 50 zł i więcej
  ZIELEŃSKI: Communiones (Album CD)

  W 2018 roku wydaliśmy piękny album z instrumentalnymi wersjami wokalnych kompozycji Mikołaja Zieleńskiego. Możesz go mieć już w maju, wysyłka wliczona.

  rozwiń

  wybrano 7 razy (pozostało 23 z 30)

  przewidywana dostawa: 22 maja, 2020

  Wybieram
  Wpłać 60 zł i więcej
  ZIELEŃSKI: Rosarium Virginis Mariae (album CD)

  W 2018 roku firma DIVOX wydała nasz album z kompozycjami Mikołaja Zieleńskiego ułożonymi w formę muzycznego różańca. W 2019 roku został on nominowany do prestiżowej OPUS KLASSIK w trzech kategoriach: Zespół Roku, Dyrygent Roku oraz Muzyka Chóralna. Wysyłka wliczona.

  rozwiń

  wybrano 10 razy (pozostało 15 z 25)

  przewidywana dostawa: 22 maja, 2020

  Wybieram
  Wpłać 88 zł i więcej
  MESJASZ (album 2CD)

  Tu można nabyć naszego Mesjasza, nakład wytłoczony, wysyłamy od ręki!

  rozwiń

  wybrano 95 razy (pozostało 4 z 99)

  przewidywana dostawa: 31 stycznia, 2021

  Wybieram
  Wpłać 88 zł i więcej
  Nalewka Jacka Wachnika

  Na wypadek, gdyby ktoś miał już nasz album i rozglądał się za karnawałowym uzupełnieniem jego odbioru w domowym zaciszu, Jacek Wachnik, skrzypek i zawołany mistrz sporządzania nalewek, proponuje płyn o smaku cytrynowym, własnej produkcji. W sam raz na chłodne styczniowe wieczory przy sprzęcie Hi-Fi. Behold!

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 1 z 2)

  przewidywana dostawa: 31 stycznia, 2021

  Wybieram
  Wpłać 155 zł i więcej
  MESJASZ (dwa albumy 2CD)

  W tym przypadku nie dość że możesz cieszyć się naszym albumem, to jeszcze podarujesz go bliskiej Ci osobie! Wysyłka wliczona.

  rozwiń

  wybrano 25 razy (pozostało 8 z 33)

  przewidywana dostawa: 31 stycznia, 2021

  Wybieram
  Wpłać 202 zł i więcej
  MESJASZ (trzy albumy 2CD)

  Potrzebujesz więcej prezentów dla najbliższych? Oto oferta dla Ciebie: trzy sztuki naszego albumu. Wysyłka wliczona.

  rozwiń

  wybrano 16 razy (pozostało 6 z 22)

  przewidywana dostawa: 31 stycznia, 2021

  Wybieram
  Wpłać 10 zł i więcej
  Głosowanie: STAR WARS - trylogia 4-6

  May the 4th be with you! Weź udział w zabawie i zagłosuj na swoją ulubioną trylogię gwiezdnowojennej sagi. Tutaj głos będzie policzony na epizody 4-6, z lat 1977-1983, czyli dzieje młodego Luke'a Skywalkera. Zakończenie głosowania w piątek, 8 maja o godzinie 19:00. Wśród wszystkich głosujących rozlosowana zostanie 15-centymetrowa figurka Dartha Vadera firmy Hasbro!

  rozwiń

  wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

  przewidywana dostawa: 15 maja, 2020

  Wpłać 25 zł i więcej
  Podziękowanie w książeczce

  W książeczce dołączonej do naszego albumu znajdzie się strona z podziękowaniami dla patronów - może się na niej znaleźć Twoje nazwisko. Zyskujesz pisemne uwiecznienie oraz naszą dozgonną wdzięczność! UWAGA: ta opcja będzie aktywna tylko do 29 listopada, z uwagi na terminy druku książeczki.

  rozwiń

  wybrano 11 razy (pozostało 0 z 11)

  przewidywana dostawa: 18 grudnia, 2020

  Wpłać 44 zł i więcej
  Domowej roboty chleb żytni Róży, na zakwasie

  Róża Ziątek-Czarnota jest nie tylko znakomitą skrzypaczką - wypieka również własny chleb na zakwasie! Ten smakowity fant nie zagrzeje długo miejsca w spiżarni zdobywcy, jesteśmy tego więcej niż pewni :)


  przewidywana dostawa: 14 października, 2020

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 14 października, 2020

  Wpłać 44 zł i więcej
  Domowej roboty chleb żytni Róży, na zakwasie

  Róża Ziątek-Czarnota jest nie tylko znakomitą skrzypaczką - wypieka również własny chleb na zakwasie! Ten smakowity fant nie zagrzeje długo miejsca w spiżarni zdobywcy, jesteśmy tego więcej niż pewni :)

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 14 października, 2020

  Wpłać 44 zł i więcej
  ZAKŁADKA barokowa Agnieszki Mazur

  Nasza utalentowana oboistka, Agnieszka Mazur, potrafi czynić cuda w kategorii rzemieślniczej! Oto unikalna, zrobiona przez nią zakładka metalowo-szklana, wielkość ok. 8.5 cm, użytku uniwersalnego. Tylko jedna taka w całej galaktyce. Warta wpłaty wielokrotności podanej kwoty. Kto chętny?

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 22 maja, 2020

  Wpłać 50 zł i więcej
  STRADELLA: Il trespolo tutore DVD

  Album DVD z rejestracją opery Alessandro Stradelli z udziałem Pawła Kowalewskiego - tenora w naszym projekcie. Przedmiot z osobistej kolekcji wykonawcy. Wysyłka wliczona.

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 22 maja, 2020

  Wpłać 50 zł i więcej
  ALBUM CD Verbum Incarnatum

  Maria Muszyńska, sopran w naszym projekcie, proponuje piękny album, w którego nagraniu brała udział. Na nim chorał gregoriański i improwizacje saksofonowe. Takiego fanta tutaj jeszcze nie było!

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 22 maja, 2020

  Wpłać 55 zł i więcej
  CD Lacrimosa

  Jeden z pierwszych albumów Julity Mirosławskiej z zespołem La Tempesta, nie do kupienia obecnie na rynku, zawierający Stabat Mater Luigiego Boccheriniego oraz Lacrimosa Witolda Lutosławskiego, można zdobyć jako nagrodę na naszej zrzutce. Takie rzeczy tylko u nas :)

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 14 października, 2020

  Wpłać 60 zł i więcej
  SHAKESPIRED (album CD)

  Płyta sekstetu wokalnego ProModern, na której usłyszeć można solistę naszego projektu, Krzysztofa Chalimoniuka! Album zdobył dwa Fryderyki w 2018 roku.

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 22 maja, 2020

  Wpłać 66 zł i więcej
  Lider buch, śpewnik rodzinny

  Wspaniała pozycja dla wielbicieli tradycji. Śpiewnik pieśni żydowskich autorstwa trzech wspaniałych pań: Belli Szwarcman-Czarnoty, Róży Ziątek-Czarnoty oraz Doroty Szwarcman. Sentymentalna podróż w krainę beztroskiego dzieciństwa i troskliwego macierzyństwa. Coś niepowtarzalnego.

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 14 października, 2020

  Wpłać 66 zł i więcej
  CD Penderecki Siedem Bram

  Nasi soliści radzą sobie równie znakomicie z muzyką barokową, jak i współczesną. Marta Mularczyk nagrała na przykład partie solowe Siedmiu Bram Jerozolimy Krzysztofa Pendereckiego pod batutą kompozytora. Nagranie to, zafoliowane, można zdobyć na naszej zrzutce :) Tradycyjnie zachęcamy do przebicia ceny wywoławczej!

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 14 października, 2020

  Wpłać 69 zł i więcej
  Baranek i Foczka od Koncertmistrza

  Koncertmistrz La Tempesty, Marcin Sochan, postanowił rozstać się ze swoimi ulubionymi, nieużywanymi pamiątkami: drewnianym barankiem oraz kubeczkiem z foczką. Kto chętny?

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 22 maja, 2020

  Wpłać 77 zł i więcej
  NALEWKA barokowa

  Wśród rozmaitych talentów naszej skrzypaczki, Magdaleny Kuźmińskiej-Hartung, znajduje się umiejętność sporządzania fantastycznych nalewek owocowych. Na naszej zbiórce można zdobyć tę wyborną substancję na bazie czarnej porzeczki. Gorąco polecamy!

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 22 maja, 2020

  Wpłać 88 zł i więcej
  SZEŚCIOPIÓR BOB - malunek Agnieszki Obst-Chwały

  Nasza skrzypaczka, Agnieszka, maluje rajskie ptaki. Bo w życiu potrzebujemy piękna i koloru. Oto jeden z nich, Bob, gatunku sześciopiór czarny (Parotia sefilata). Można go mieć wpłacając na naszą zrzutkę, za cenę podaną lub wyższą - kto chętny?

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 12 czerwca, 2020

  Wpłać 88 zł i więcej
  SERNIK Ludmiły Piestrak

  Wśród kulinarnych talentów naszych wykonawców sernik Ludmiły Piestrak cieszy się zasłużoną renomą w wielu kręgach. Chcecie go spróbować? Nic prostszego - oferujemy go tutaj, wpłacający otrzyma całe ciasto, nie tylko kawałek!

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 26 czerwca, 2020

  Wpłać 99 zł i więcej
  ZESTAW LEGO La Tempesta

  Oto unikalny, jedyny taki na świecie zestaw lego ukazujący La Tempestę podczas wykonania Mesjasza! Stworzony przez Michała Janczaka, mistrza technologii oraz wybornego śpiewaka. Uprasza się o hojne przebicie sugerowanej kwoty!

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 15 czerwca, 2020

  Wpłać 99 zł i więcej
  Płyta z autografem Williama Christiego

  Nasza zbiórka ma wspaniałych przyjaciół! Jeden z nich - Michał Orzechowski (Baroque Goes Nuts, Bydgoska Scena Barokowa) - przeznaczył na jej cel wspaniałe trofeum: płytę z muzyką Luigi Rossiego z autografem samego mistrza Williama Christiego. Stan nieużywany. Dziękujemy za wsparcie i już zazdrościmy nabywcy tego unikatu :)

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 14 października, 2020

  Wpłać 99 zł i więcej
  ZESTAW 3 płyt CD Tytusa Wojnowicza

  Oboistą w naszym projekcie jest wspaniały Tytus Wojnowicz. Tylko u nas do zdobycia są trzy unikalne albumy artysty, niedostępne już na rynku! Dwa z nich zawierają koncerty obojowe kompozytorów barokowych, trzeci to awangardowy Tam Tam Project z Piotrem Jacksonem Wolskim.

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 22 maja, 2020

  Wpłać 99 zł i więcej
  WOLFF: Bach - muzyk i uczony (książka)

  Organistka w naszym projekcie, Barbara Świderska, jest również znakomitą tłumaczką literatury fachowej. Oto kluczowa pozycja w światowej literaturze bachowskiej w jej przekładzie. Polecamy gorąco!

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 22 maja, 2020

  Wpłać 99 zł i więcej
  Tiramisu Julity Mirosławskiej

  Po dobre Tiramisu należy wybrać się do Rzymu bądź zgłosić do naszej sopranistki, Julity Mirosławskiej. Potwierdzone info - osiągnęła ona absolutne mistrzostwo w przyrządzaniu tego królewskiego deseru. Naczynie pełne tiramisu zdobyć można na przykład wpłacając sugerowaną - lub najlepiej od niej większa - kwotę na niniejszej zbiórce :) Smacznego, łakomczuchy!

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 21 października, 2020

  Wpłać 99 zł i więcej
  Koszulka MESSIAH damska S

  Jeżeli ktoś chce się poczuć związany z naszym projektem jeszcze bliżej, to najbliższa ciału koszulka! W tym przypadku damski t-shirt w rozmiarze S, z napisem stosowną czcionką. Do noszenia na koncerty Tempesty :)

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 31 grudnia, 2020

  Wpłać 199 zł i więcej
  MAJA MAGIERA - "Wniebowstąpienie" W. Hogartha, rysunek węglem w oprawie

  Pierwszy trębacz naszego projektu, Marian Magiera, namówił swą niezwykle utalentowaną córkę Maję do stworzenia węglowej reprodukcji fragmentu tryptyku Williama Hogartha, przedstawiającego scenę wniebowstąpienia Chrystusa. Oryginał malowidła widnieje na okładce legendarnego nagrania Mesjasza pod batutą Christophera Hogwooda. Nasz rysunek został pięknie oprawiony (format ramy 53x68 cm) i czeka na hojnego darczyńcę - namawiamy tradycyjnie do przebicia kwoty wywoławczej!

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 18 września, 2020

  Wpłać 212 zł i więcej
  ZESTAW albumów CD

  A może masz ochotę nabyć za jednym zamachem wszystkie wymienione tu nasze archiwalne albumy? Oto zestaw 5 pozycji: Zieleński - Communiones, Zieleński - Rosarium, Moniuszko - pieśni, Haendel - arie, Bach - Purification Mass. Wysyłka wliczona.

  rozwiń

  wybrano 10 razy (pozostało 0 z 10)

  przewidywana dostawa: 22 maja, 2020

  Wpłać 285 zł i więcej
  KSIĄŻKA: Far Far Away

  Dyrygent zespołu, Jakub Burzyński, jest autorem unikalnego przewodnika po polskich figurkach postaci z Gwiezdnych Wojen z lat 80. Możesz otrzymać egzemplarz książki z dedykacją autora! Wysyłka wliczona.

  rozwiń

  wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

  przewidywana dostawa: 22 maja, 2020

Wpłaty 241

preloader

Komentarze 8

 
2500 znaków

Nagrody / oferty

Wpłać 50 zł i więcej
MONIUSZKO: Intende voci (album CD)

Nasz najnowszy album poświęcony był zorkiestrowanym pieśniom Stanisława Moniuszki, w wykonaniu Julity Mirosławskiej i Joanny Motulewicz. Obie panie śpiewają w naszym Mesjaszu! Wysyłka wliczona.

rozwiń

wybrano 7 razy (pozostało 23 z 30)

przewidywana dostawa: 22 maja, 2020

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
HAENDEL: Arie (album CD)

W 2017 roku wydaliśmy album z altowymi ariami Jerzego Fryderyka Haendla w wykonaniu słowackiego kontratenora, Mateja Bendy. Jest do wzięcia, wysyłka wliczona.

rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 17 z 20)

przewidywana dostawa: 22 maja, 2020

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
BACH: Purification Mass (album CD)

Jeden z naszych ulubionych albumów - wydany w 2009 roku przez firmę ARTS Purification Mass z muzyką Jana Sebastiana Bacha. Na nim między innymi altowa wersja kantaty Ich habe genug oraz Missa brevis g-moll. Wysyłka wliczona.

rozwiń

wybrano 6 razy (pozostało 19 z 25)

przewidywana dostawa: 22 maja, 2020

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
ZIELEŃSKI: Communiones (Album CD)

W 2018 roku wydaliśmy piękny album z instrumentalnymi wersjami wokalnych kompozycji Mikołaja Zieleńskiego. Możesz go mieć już w maju, wysyłka wliczona.

rozwiń

wybrano 7 razy (pozostało 23 z 30)

przewidywana dostawa: 22 maja, 2020

Wybieram
Wpłać 60 zł i więcej
ZIELEŃSKI: Rosarium Virginis Mariae (album CD)

W 2018 roku firma DIVOX wydała nasz album z kompozycjami Mikołaja Zieleńskiego ułożonymi w formę muzycznego różańca. W 2019 roku został on nominowany do prestiżowej OPUS KLASSIK w trzech kategoriach: Zespół Roku, Dyrygent Roku oraz Muzyka Chóralna. Wysyłka wliczona.

rozwiń

wybrano 10 razy (pozostało 15 z 25)

przewidywana dostawa: 22 maja, 2020

Wybieram
Wpłać 88 zł i więcej
MESJASZ (album 2CD)

Tu można nabyć naszego Mesjasza, nakład wytłoczony, wysyłamy od ręki!

rozwiń

wybrano 95 razy (pozostało 4 z 99)

przewidywana dostawa: 31 stycznia, 2021

Wybieram
Wpłać 88 zł i więcej
Nalewka Jacka Wachnika

Na wypadek, gdyby ktoś miał już nasz album i rozglądał się za karnawałowym uzupełnieniem jego odbioru w domowym zaciszu, Jacek Wachnik, skrzypek i zawołany mistrz sporządzania nalewek, proponuje płyn o smaku cytrynowym, własnej produkcji. W sam raz na chłodne styczniowe wieczory przy sprzęcie Hi-Fi. Behold!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 1 z 2)

przewidywana dostawa: 31 stycznia, 2021

Wybieram
Wpłać 155 zł i więcej
MESJASZ (dwa albumy 2CD)

W tym przypadku nie dość że możesz cieszyć się naszym albumem, to jeszcze podarujesz go bliskiej Ci osobie! Wysyłka wliczona.

rozwiń

wybrano 25 razy (pozostało 8 z 33)

przewidywana dostawa: 31 stycznia, 2021

Wybieram
Wpłać 202 zł i więcej
MESJASZ (trzy albumy 2CD)

Potrzebujesz więcej prezentów dla najbliższych? Oto oferta dla Ciebie: trzy sztuki naszego albumu. Wysyłka wliczona.

rozwiń

wybrano 16 razy (pozostało 6 z 22)

przewidywana dostawa: 31 stycznia, 2021

Wybieram
Wpłać 10 zł i więcej
Głosowanie: STAR WARS - trylogia 4-6

May the 4th be with you! Weź udział w zabawie i zagłosuj na swoją ulubioną trylogię gwiezdnowojennej sagi. Tutaj głos będzie policzony na epizody 4-6, z lat 1977-1983, czyli dzieje młodego Luke'a Skywalkera. Zakończenie głosowania w piątek, 8 maja o godzinie 19:00. Wśród wszystkich głosujących rozlosowana zostanie 15-centymetrowa figurka Dartha Vadera firmy Hasbro!

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

przewidywana dostawa: 15 maja, 2020

Wpłać 25 zł i więcej
Podziękowanie w książeczce

W książeczce dołączonej do naszego albumu znajdzie się strona z podziękowaniami dla patronów - może się na niej znaleźć Twoje nazwisko. Zyskujesz pisemne uwiecznienie oraz naszą dozgonną wdzięczność! UWAGA: ta opcja będzie aktywna tylko do 29 listopada, z uwagi na terminy druku książeczki.

rozwiń

wybrano 11 razy (pozostało 0 z 11)

przewidywana dostawa: 18 grudnia, 2020

Wpłać 44 zł i więcej
Domowej roboty chleb żytni Róży, na zakwasie

Róża Ziątek-Czarnota jest nie tylko znakomitą skrzypaczką - wypieka również własny chleb na zakwasie! Ten smakowity fant nie zagrzeje długo miejsca w spiżarni zdobywcy, jesteśmy tego więcej niż pewni :)


przewidywana dostawa: 14 października, 2020

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 14 października, 2020

Wpłać 44 zł i więcej
Domowej roboty chleb żytni Róży, na zakwasie

Róża Ziątek-Czarnota jest nie tylko znakomitą skrzypaczką - wypieka również własny chleb na zakwasie! Ten smakowity fant nie zagrzeje długo miejsca w spiżarni zdobywcy, jesteśmy tego więcej niż pewni :)

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 14 października, 2020

Wpłać 44 zł i więcej
ZAKŁADKA barokowa Agnieszki Mazur

Nasza utalentowana oboistka, Agnieszka Mazur, potrafi czynić cuda w kategorii rzemieślniczej! Oto unikalna, zrobiona przez nią zakładka metalowo-szklana, wielkość ok. 8.5 cm, użytku uniwersalnego. Tylko jedna taka w całej galaktyce. Warta wpłaty wielokrotności podanej kwoty. Kto chętny?

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 22 maja, 2020

Wpłać 50 zł i więcej
STRADELLA: Il trespolo tutore DVD

Album DVD z rejestracją opery Alessandro Stradelli z udziałem Pawła Kowalewskiego - tenora w naszym projekcie. Przedmiot z osobistej kolekcji wykonawcy. Wysyłka wliczona.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 22 maja, 2020

Wpłać 50 zł i więcej
ALBUM CD Verbum Incarnatum

Maria Muszyńska, sopran w naszym projekcie, proponuje piękny album, w którego nagraniu brała udział. Na nim chorał gregoriański i improwizacje saksofonowe. Takiego fanta tutaj jeszcze nie było!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 22 maja, 2020

Wpłać 55 zł i więcej
CD Lacrimosa

Jeden z pierwszych albumów Julity Mirosławskiej z zespołem La Tempesta, nie do kupienia obecnie na rynku, zawierający Stabat Mater Luigiego Boccheriniego oraz Lacrimosa Witolda Lutosławskiego, można zdobyć jako nagrodę na naszej zrzutce. Takie rzeczy tylko u nas :)

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 14 października, 2020

Wpłać 60 zł i więcej
SHAKESPIRED (album CD)

Płyta sekstetu wokalnego ProModern, na której usłyszeć można solistę naszego projektu, Krzysztofa Chalimoniuka! Album zdobył dwa Fryderyki w 2018 roku.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 22 maja, 2020

Wpłać 66 zł i więcej
Lider buch, śpewnik rodzinny

Wspaniała pozycja dla wielbicieli tradycji. Śpiewnik pieśni żydowskich autorstwa trzech wspaniałych pań: Belli Szwarcman-Czarnoty, Róży Ziątek-Czarnoty oraz Doroty Szwarcman. Sentymentalna podróż w krainę beztroskiego dzieciństwa i troskliwego macierzyństwa. Coś niepowtarzalnego.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 14 października, 2020

Wpłać 66 zł i więcej
CD Penderecki Siedem Bram

Nasi soliści radzą sobie równie znakomicie z muzyką barokową, jak i współczesną. Marta Mularczyk nagrała na przykład partie solowe Siedmiu Bram Jerozolimy Krzysztofa Pendereckiego pod batutą kompozytora. Nagranie to, zafoliowane, można zdobyć na naszej zrzutce :) Tradycyjnie zachęcamy do przebicia ceny wywoławczej!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 14 października, 2020

Wpłać 69 zł i więcej
Baranek i Foczka od Koncertmistrza

Koncertmistrz La Tempesty, Marcin Sochan, postanowił rozstać się ze swoimi ulubionymi, nieużywanymi pamiątkami: drewnianym barankiem oraz kubeczkiem z foczką. Kto chętny?

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 22 maja, 2020

Wpłać 77 zł i więcej
NALEWKA barokowa

Wśród rozmaitych talentów naszej skrzypaczki, Magdaleny Kuźmińskiej-Hartung, znajduje się umiejętność sporządzania fantastycznych nalewek owocowych. Na naszej zbiórce można zdobyć tę wyborną substancję na bazie czarnej porzeczki. Gorąco polecamy!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 22 maja, 2020

Wpłać 88 zł i więcej
SZEŚCIOPIÓR BOB - malunek Agnieszki Obst-Chwały

Nasza skrzypaczka, Agnieszka, maluje rajskie ptaki. Bo w życiu potrzebujemy piękna i koloru. Oto jeden z nich, Bob, gatunku sześciopiór czarny (Parotia sefilata). Można go mieć wpłacając na naszą zrzutkę, za cenę podaną lub wyższą - kto chętny?

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 12 czerwca, 2020

Wpłać 88 zł i więcej
SERNIK Ludmiły Piestrak

Wśród kulinarnych talentów naszych wykonawców sernik Ludmiły Piestrak cieszy się zasłużoną renomą w wielu kręgach. Chcecie go spróbować? Nic prostszego - oferujemy go tutaj, wpłacający otrzyma całe ciasto, nie tylko kawałek!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 26 czerwca, 2020

Wpłać 99 zł i więcej
ZESTAW LEGO La Tempesta

Oto unikalny, jedyny taki na świecie zestaw lego ukazujący La Tempestę podczas wykonania Mesjasza! Stworzony przez Michała Janczaka, mistrza technologii oraz wybornego śpiewaka. Uprasza się o hojne przebicie sugerowanej kwoty!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 15 czerwca, 2020

Wpłać 99 zł i więcej
Płyta z autografem Williama Christiego

Nasza zbiórka ma wspaniałych przyjaciół! Jeden z nich - Michał Orzechowski (Baroque Goes Nuts, Bydgoska Scena Barokowa) - przeznaczył na jej cel wspaniałe trofeum: płytę z muzyką Luigi Rossiego z autografem samego mistrza Williama Christiego. Stan nieużywany. Dziękujemy za wsparcie i już zazdrościmy nabywcy tego unikatu :)

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 14 października, 2020

Wpłać 99 zł i więcej
ZESTAW 3 płyt CD Tytusa Wojnowicza

Oboistą w naszym projekcie jest wspaniały Tytus Wojnowicz. Tylko u nas do zdobycia są trzy unikalne albumy artysty, niedostępne już na rynku! Dwa z nich zawierają koncerty obojowe kompozytorów barokowych, trzeci to awangardowy Tam Tam Project z Piotrem Jacksonem Wolskim.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 22 maja, 2020

Wpłać 99 zł i więcej
WOLFF: Bach - muzyk i uczony (książka)

Organistka w naszym projekcie, Barbara Świderska, jest również znakomitą tłumaczką literatury fachowej. Oto kluczowa pozycja w światowej literaturze bachowskiej w jej przekładzie. Polecamy gorąco!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 22 maja, 2020

Wpłać 99 zł i więcej
Tiramisu Julity Mirosławskiej

Po dobre Tiramisu należy wybrać się do Rzymu bądź zgłosić do naszej sopranistki, Julity Mirosławskiej. Potwierdzone info - osiągnęła ona absolutne mistrzostwo w przyrządzaniu tego królewskiego deseru. Naczynie pełne tiramisu zdobyć można na przykład wpłacając sugerowaną - lub najlepiej od niej większa - kwotę na niniejszej zbiórce :) Smacznego, łakomczuchy!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 21 października, 2020

Wpłać 99 zł i więcej
Koszulka MESSIAH damska S

Jeżeli ktoś chce się poczuć związany z naszym projektem jeszcze bliżej, to najbliższa ciału koszulka! W tym przypadku damski t-shirt w rozmiarze S, z napisem stosowną czcionką. Do noszenia na koncerty Tempesty :)

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 31 grudnia, 2020

Wpłać 199 zł i więcej
MAJA MAGIERA - "Wniebowstąpienie" W. Hogartha, rysunek węglem w oprawie

Pierwszy trębacz naszego projektu, Marian Magiera, namówił swą niezwykle utalentowaną córkę Maję do stworzenia węglowej reprodukcji fragmentu tryptyku Williama Hogartha, przedstawiającego scenę wniebowstąpienia Chrystusa. Oryginał malowidła widnieje na okładce legendarnego nagrania Mesjasza pod batutą Christophera Hogwooda. Nasz rysunek został pięknie oprawiony (format ramy 53x68 cm) i czeka na hojnego darczyńcę - namawiamy tradycyjnie do przebicia kwoty wywoławczej!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 18 września, 2020

Wpłać 212 zł i więcej
ZESTAW albumów CD

A może masz ochotę nabyć za jednym zamachem wszystkie wymienione tu nasze archiwalne albumy? Oto zestaw 5 pozycji: Zieleński - Communiones, Zieleński - Rosarium, Moniuszko - pieśni, Haendel - arie, Bach - Purification Mass. Wysyłka wliczona.

rozwiń

wybrano 10 razy (pozostało 0 z 10)

przewidywana dostawa: 22 maja, 2020

Wpłać 285 zł i więcej
KSIĄŻKA: Far Far Away

Dyrygent zespołu, Jakub Burzyński, jest autorem unikalnego przewodnika po polskich figurkach postaci z Gwiezdnych Wojen z lat 80. Możesz otrzymać egzemplarz książki z dedykacją autora! Wysyłka wliczona.

rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

przewidywana dostawa: 22 maja, 2020

Nasi użytkownicy założyli

879 113 zrzutek

i zebrali

808 724 556 zł

A ty na co dziś zbierasz?