Wybierz ile chcesz wpłacić

 • MONIUSZKO: Intende voci (album CD)

  Nasz najnowszy album poświęcony był zorkiestrowanym pieśniom Stanisława Moniuszki, w wykonaniu Julity Mirosławskiej i Joanny Motulewicz. Obie panie śpiewają w naszym Mesjaszu! Wysyłka wliczona.

  rozwiń
  MONIUSZKO: Intende voci (album CD)
 • HAENDEL: Arie (album CD)

  W 2017 roku wydaliśmy album z altowymi ariami Jerzego Fryderyka Haendla w wykonaniu słowackiego kontratenora, Mateja Bendy. Jest do wzięcia, wysyłka wliczona.

  rozwiń
  HAENDEL: Arie (album CD)
 • BACH: Purification Mass (album CD)

  Jeden z naszych ulubionych albumów - wydany w 2009 roku przez firmę ARTS Purification Mass z muzyką Jana Sebastiana Bacha. Na nim między innymi altowa wersja kantaty Ich habe genug oraz Missa brevis g-moll. Wysyłka wliczona.

  rozwiń
  BACH: Purification Mass (album CD)
 • ZIELEŃSKI: Communiones (Album CD)

  W 2018 roku wydaliśmy piękny album z instrumentalnymi wersjami wokalnych kompozycji Mikołaja Zieleńskiego. Możesz go mieć już w maju, wysyłka wliczona.

  rozwiń
  ZIELEŃSKI: Communiones (Album CD)
 • ZIELEŃSKI: Rosarium Virginis Mariae (album CD)

  W 2018 roku firma DIVOX wydała nasz album z kompozycjami Mikołaja Zieleńskiego ułożonymi w formę muzycznego różańca. W 2019 roku został on nominowany do prestiżowej OPUS KLASSIK w trzech kategoriach: Zespół Roku, Dyrygent Roku oraz Muzyka Chóralna. Wysyłka wliczona.

  rozwiń
  ZIELEŃSKI: Rosarium Virginis Mariae (album CD)
 • MESJASZ (album 2CD)

  Tu można nabyć naszego Mesjasza, nakład wytłoczony, wysyłamy od ręki!

  rozwiń
  MESJASZ (album 2CD)
 • Nalewka Jacka Wachnika

  Na wypadek, gdyby ktoś miał już nasz album i rozglądał się za karnawałowym uzupełnieniem jego odbioru w domowym zaciszu, Jacek Wachnik, skrzypek i zawołany mistrz sporządzania nalewek, proponuje płyn o smaku cytrynowym, własnej produkcji. W sam raz na chłodne styczniowe wieczory przy sprzęcie Hi-Fi. Behold!

  rozwiń
  Nalewka Jacka Wachnika
 • MESJASZ (dwa albumy 2CD)

  W tym przypadku nie dość że możesz cieszyć się naszym albumem, to jeszcze podarujesz go bliskiej Ci osobie! Wysyłka wliczona.

  rozwiń
  MESJASZ (dwa albumy 2CD)
 • MESJASZ (trzy albumy 2CD)

  Potrzebujesz więcej prezentów dla najbliższych? Oto oferta dla Ciebie: trzy sztuki naszego albumu. Wysyłka wliczona.

  rozwiń
  MESJASZ (trzy albumy 2CD)
 • Brak
Zobacz inne nagrody Pokaż mniej nagrod

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.