id: jhmtr5

By w końcu życie mi odpuściło

By w końcu życie mi odpuściło

0 zł
z 1 000
0%
zakończona
30.04.2021r
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 014 371 zrzutek i zebrali 1 060 786 024 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Hej mam do was dużą prośbę choć pewnie nikt mi nie pomoże tak jak zwykle. Ale mam jeszcze płomyk nadzieji, jestem synem Barbary, od dziecka widziałem że nam sie nie powodzi lecz nie załamałem się. Chodząc juz do szkoły widziałem różnice pomiedzy mną a moimi kolegami oni orginale wszystko a ja wszystko co najtańsze lecz nie miałem pretensji o to wszystko. Teraz moja mama ma prawie 60 lat. Przez te wszystkie lata nikt nam nigdy nie pomógł my dla tych co potrzebowali pomocy bylismy otwarci. Oddawalismy czasami ostatnia kromkę chleba dla tych co nie mieli nawet jak sami nic nie mieliśmy. Pomagalismy bo byliśmy pewnie ze los sie odwróci i ktoś nam w końcu pomoże. Moja mama jest cudownaKobieta i nie mogę słuchać już tego że przez te wszystkie długi w końcu sobie cos zrobi nie moge spać przez to po nocach szukam codziennie jakieś pomocy i nic z tego :/. Czasami to juz sam mam tego dosyć. Ja próbuje pocieszać swoją mame tak jak każdy by to robil. Lecz po tylu latach moich słów dalej ona mówi swoje błagam was wszystkich o pomoc nam. . Podarujcie nam pomoc. Miał ktoś kiedyś tak że jego mama nie uśmiechała sie przez kilka lat ? Pewnie nie. A ja to przeżywam jak moja mama jakims cudem sie usmiech to od razu zaczynam rozpocząć bo jest to wtedy dla mnie najlepsza chwila w moim życiu. Przepraszam że nie dokończę tego nie mogę o tym pisać serce mi się kraja na samą myśl o naszej histori.

Moja mama ma same długi ponada 55 tysięc mieszkanie straciliśmy , chodzimy w tych samych ciuchach przez miesiąc, o jedzeniu nie wspomnę nie znam już dnia kiedy nie musimy myśleć lub wyobrażać sobie jakies dania.nie mamy już nadziej na pomoc dobrze że chociaż sąsiad mógł nam troche pomuc i dał nam dach nad głową. Przepraszam za ortografie. Skończyłem szybciej edukacje by pomuc i wspierać swoją mamę wiem ze zlee zrobilem ale musialem przez te wszystkie mysli mojej mamy nie chciałem tego żeby odeszła nie wyobrażam sobie życia. Prosze was o pomoc uszczesliwcie moja mame chociaż troche . ? Ja nie potrzebuje nic do szczęścia wystarczy usmiech mojej mamy błagam. ..

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!