id: jhn477

Na Nowszy samochód dla OSP

Na Nowszy samochód dla OSP

Opis zrzutki

Zbieramy na nowszy samochód dla naszej jednostki niż nas UAZ . Nasz UAZ przeszedł już swoje lata świetności i co raz więcej się psuje padają hamulce,sprzęgło itp.. Dlatego próbujemy uzbierać na coś lepszego niż nas UAZ . Z góry dziękujemy za wpłaty . Pozdrawiamy !

Komentarze 2

 
2500 znaków
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez