Polki jadą po złoto Malezji ID: jhsw3p

Polki jadą po złoto Malezji ID: jhsw3p

1 326 zł z 29 000 zł

4%

1 326 zł

1 326 zł

z 29 000 zł

zakończona

zakończona

30.09.2019r

19

19

wspierających
4%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Dzień dobry Wszystkim! Tutaj Kasia Białowąs-Woś i Julia Boronowska. Tak, tak, dwie kobitki. I to nie byle jakie!. Ale o tym za chwilę. Stworzyłyśmy tą zrzutkę, by nasz wyjazd na ekstremalny off-roadowy rajd SheMud w Malezji, który odbędzie się już w listopadzie br. się udał. Jako pierwsza i jedyna w historii tego rajdu ekipa z Polski, na dodatek kobieca, chcemy zawalczyć o najwyższe podium. Kasia Białowąs-Woś w ubiegłym roku na rajdzie Women’s Challenge 4x4 w Wiśle wygrała wpisowe na SHEMUD. Niestety koszty biletów lotniczych, noclegu, frachtu naszej rajdówki lub wynajęcia samochodu na miejscu, wyposażenie samochodu itd. są tak ogromne, że same nie damy sobie rady.

KIM JESTEŚMY I CO CHCEMY ZROBIĆ?

Jesteśmy dwiema pasjonatkami sportów motorowych. Jako team po raz pierwszy wystartowałyśmy w Women’s Challenge 4x4 w Wiśle w tym roku i wygrałyśmy ten rajd.

Kasia jako kierowca off-roadowej rajdówki, wraz z mężem Michałem Woś startuje w ekstremalnych rajdach już od 10 sezonów. Razem zdobyli wiele tytułów mistrzowskich i na tym nie poprzestają.

Julia natomiast jest najlepszą polską zawodniczką w trialu motocyklowym, byłą zawodniczką motocrossu i hokeistką na lodzie. To dopiero extrem prawda :)

Razem tworzymy team, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych i tak jak w tytule JEDZIEMY PO ZŁOTO MALEZJI!

NA CO CHCEMY POZYSKAĆ PIENIĄDZE?

Zebrane fundusze chcemy przeznaczyć na wyjazd na międzynarodowy, extremalny rajd off-roadowy kobiet SHEMUD w Malezji. Jeszcze ŻADNA POLSKA ZAŁOGA TEGO NIE DOKONAŁA.

5 dni w sercu Malezyjskich lasów deszczowych, kilkadziesiąt odcinków specjalnych, upał, potworna wilgoć, deszcze, błoto, rwące rzeki, a pośrodku tego wszystkiego my, 2 Polki, dwie dziewczyny. Kasia i Julia.

DLACZEGO TO ROBIMY?

Spełniamy własne marzenia, pokonujemy słabości i udowadniamy, że kobiety też potrafią być znakomitymi sportsmenkami. Mogą konkurować na równi z mężczyznami, z satysfakcją zdobywać najwyższe miejsce na podium będąc na co dzień kochającymi żonami, matkami, dziewczynami.

CO WY NA TO? CHCECIE STAĆ SIĘ CZĘŚCIĄ TEJ HISTORII?

Bez Was się nie uda. Na tym etapie przygotowań liczy się każda pomoc. Zarówno ta materialna i sprzętowa (dedykowane ubrania, obuwie, torby, wyposażenie samochodu, oleje, opony, gps, interkomy itp.).

Każda pomoc jest dla nas nieoceniona.

CO CHCEMY DAĆ WAM W ZAMIAN?

Za przelane 100 zł i więcej po rajdzie dostaniecie od nas mały prezent-niespodziankę.*

Za przelane 1000zł i więcej gwarantujemy dobrą zabawę w samochodzie z nami w terenie.**

Za przelane 4900zł i więcej, możemy zapewnić mobilny wózek pełen lodów rzemieślniczych np. na twoją imprezę urodzinową *** ( dostarczymy go na terenie śląska pod wskazany adres. Inne lokalizacje wymagają uzgodnienia ale są do zrealizowania )

Jeśli chcecie bliżej poznać nas i nasze osiągnięcia zapraszamy do lektury na stronach FB Białowąs Rally Team - Kasia Białowąs-Woś i Michał Woś

https://www.facebook.com/Bia%C5%82ow%C4%85s-Rally-Team-506806109417978/

Julia “Meryl” Boronowska Trial

https://www.facebook.com/juliamerylboronowska/

Wpłacający19

J
Justyna i Krzysztof Tudek
250 zł
AC
Agata Ciula
200 zł
MB
Marcin Boba
200 zł
LW
Leszek Wachowski
100 zł
RB
Ryszard Boba
100 zł
B
Beata
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MR
Mariusz Rydlewski
50 zł
AC
Alicja Cząstkiewicz
50 zł
CF
Com For Informatyka Śledcza
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze4

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

556 121 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?