Na ziarenka dla miejskich ptaków..
Na ziarenka dla miejskich ptaków..
Opis zrzutki
Zima ( śnieg i siarczyste mrozy) to najgorszy czas dla wszystkich zwierząt... nawet ptaków, które żyją w mieście.
To są ptaki skrzywdzone przez człowieka. Dokarmiane wtedy kiedy jest ciepło i nieświadomie uczone... że pożywienie przychodzi samo. Nie trzeba go zdobywać.
Ale gdy na dworzu robi się zimno.... To ludziom już nie chce się wyjść z domu i nakarmić ptaszków. Spacery nie są już atrakcją. A ptaki ? Głodne ... czekają. Bo przecież nie są nauczone poszukiwania jedzonka :(
pieramy dwie dziewczyny, które poświęcają swój czas i CODZIENNIE jeżdżą w kilka miejsc dokarmiać koszalińskie ptaki.
Zamówiliśmy już im łącznie 10 worków.
Teraz zamawiamy kolejną porcję.
Błagamy Was o pomoc...
Dziennie schodzi około 2/3 worków.
A mrozy mają nadal trzymać... :(