id: jj8nkf

„Rigor Mortis” – produkcja filmu krótkometrażowego

„Rigor Mortis” – produkcja filmu krótkometrażowego

Nasi użytkownicy założyli 1 166 205 zrzutek i zebrali 1 212 562 703 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki


Kino tworzą ludzie, a dla ludzi tworzy się kino. „Rigor Mortis” to autorski pomysł na czarną komedię kryminalną. Produkcja realizowana jest w ramach praktycznego dyplomu licencjackiego. Dla nas, jako twórców filmowych, to jednak nie tylko forma zaliczenia na studia.

Nie boimy się wyzwań i chcemy podnieść poziom produkcji na wyższy poziom. Realizacja filmu nie uda się bez Waszej pomocy!


O czym jest nasz film?


Losy dwójki bohaterów zmuszonych do podjęcia drastycznej decyzji, przeplatają się z zagadkową zbrodnią i próbą jej rozwiązania. Nasz film będzie grą konwencjami gatunkowymi, pełną niespodziewanych zwrotów akcji, a także po prostu – dobrą rozrywką.

Filmowe inspiracje to produkcje braci Coen („Fargo”), Guya Ritchiego („Porachunki”), Quentina Tarantino („Pulp Fiction”).


🎥 Na co zbieramy?


Chcemy, by nasze działania były profesjonalne, a praca nad naszym projektem nie odbiegała od rzeczywistego funkcjonowania branży filmowej. Potrzebujemy funduszy na produkcję i postprodukcję:

· Wypożyczenie sprzętu filmowego,

·  Organizację planu zdjęciowego,

·  Zatrudnienie profesjonalnych aktorów,

·  Korekcję barwną,

·  Udźwiękowienie,

·  Promocję.

‍👨‍🎓 Twórcyc2880d2f095cd084.pngAleksander Zawadzki – scenariusz i reżyseria

Student III roku Wiedzy o Filmie i Kulturze Audiowizualnej na Uniwersytecie Gdańskim. Debiut reżyserski i scenariuszowy „Ukryty w Ciemności” prezentowany był na konkursie filmów jednominutowych Refleks;ja (2019). Najlepiej czuje się w tworzeniu krótkich form filmowych, umieszczanych głównie w konwencjach kina gatunkowego. Jego produkcje są pokazywane i doceniane na amatorskich festiwalach filmowych.f67098a3eccf9fe0.png

Mateusz Andrzejewski – autor zdjęć

W kinie poszukuje najczęściej wrażeń wizualnych i przełamywania schematów. Autor zdjęć wielu etiud filmowych studentów filmoznawstwa. Doświadczenie zdobywa na planach filmowych w pionie operatorskim, gdzie pracuje przede wszystkim jako asystent operatora (m.in. Legendy Żuławskie, Zaprawdę Hitler Umarł, serial Sløborn). Student III roku Wiedzy o Filmie i Kulturze Audiowizualnej.

 n167a9cbe72120d3.png
Kacper Anaczkowski – kierownictwo produkcji

Student III roku Wiedzy o Filmie i Kulturze Audiowizualnej oraz absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Gdańskim. Kierownik projektu dziennikarskiego „Miasto w bloku”, w ramach którego powstał reportaż radiowy i fotoreportaż poświęcony mieszkańcom gdańskich falowców. Redaktor naczelny uczelnianej gazety CDN.


🥇PIERWSZE SUKCESYNasz film „Pilot” zdobył Nagrodę Publiczności na Festiwalu Filmów Nowomedialnych CineramaFEST.


k8e72b3fed0f7b21.jpeg
A tak działaliśmy do tej pory:


f67034631edc020b.jpegfc29a0aaa72bdb0e.jpeg

t1593e2a41d7295c.jpeg

o1cb63a5daa294a3.jpeg

m299ce13ffc20193.jpeg


ZAINTERESOWALIŚMY WAS NASZYM PROJEKTEM? JEŻELI TAK, TO JUŻ TERAZ DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE. MAMY NADZIEJĘ, ŻE JESZCZE O NAS USŁYSZYCIE. MY JUŻ NIE MOŻEMY SIĘ DOCZEKAĆ KIEDY WEJDZIEMY NA PLAN I USŁYSZYMY REŻYSERSKI OKRZYK:


AKCJA!Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 8

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Zostań super osobą!
Przesyłamy Ci wirtualny uścisk kierownika. Cała ekipa jest Ci ogromna wdzięczna.
10 zł

Kupione 37

Zakończona
Inne
Zostań super git osobą!
Dostajesz od nas plakat filmu w wersji elektronicznej. Nie zabraknie dla Ciebie miejsca w napisach końcowych.+ Wszystko co zawarte szczeblach wyżej.
30 zł

Kupione 22

Zakończona
Inne
Zostań super ziomalem!
Zdecydowanie zasługujesz na szczególne podziękowania i wyróżnienie w napisach końcowych.+ Wszystko co zawarte szczeblach wyżej.
50 zł

Kupione 22

Zakończona
Inne
Do zobaczenia na pokazie!
W podziękowaniu za Twoje wsparcie, dostaniesz od nas zaproszenie dla dwóch osób na uroczystą premierę.+ Wszystko co zawarte szczeblach wyżej.
100 zł

Kupione 21

Zakończona
Inne
Poznajmy się!
Chcielibyśmy zaprosić Cię na przedpremierowy pokaz filmu, podczas którego poznasz twórców filmu. Oprócz tego dostaniesz od nas plakat filmu w wersji p...
150 zł

Kupione 3

Zakończona
Inne
Zostań częścią filmu!
Przyjdź do nas na plan i zobacz jak pracujemy. Weźmiesz również udział w nagraniu sceny początkowej filmu.+ Wszystko co zawarte szczeblach wyżej.
200 zł

Kupione 3

Zakończona
Inne
Zostań partnerem filmu!
Nie może zabraknąć Cię na pokazie filmu. Zarezerwujemy Ci specjalne miejsce na uroczystej premierze filmu i spotkaniu z twórcami. Logotyp Twojej firmy...
300 zł

Kupione 1

Zakończona
Inne
Zostań sponsorem filmu!
Jesteśmy Ci niesamowicie wdzięczni. Otrzymujesz tym samym tytuł sponsora filmu, a logotyp firmy pojawi się i w napisach końcowych, i na plakacie filmu...
500 zł
Zakończona

Wpłaty 129

preloader

Komentarze 15

 
2500 znaków