id: jjhuam

Tranzycja Laurentego

Tranzycja Laurentego

Nasi użytkownicy założyli 1 016 331 zrzutek i zebrali 1 064 607 050 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Udało się uzyskać opinie psychologiczną!!! Dziękuje za wsparcie <3 Czekam w kolejce do endokrynologa i już niedługo rozpocznę terapie hormonalną. Zbiórka będzie aktywna, w celu uzbierania na pomoc prawną w rozprawie o uzgodnienie płci i na „topkę” czyli operacje klatki piersiowej. Jeszcze raz dziękuje ❤️

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Cześć, nazywam się Laurenty. Mam 18 lat, jestem młodym transpłciowym mężczyzną. Mieszkam w Olsztynie, skończyłem liceum, a w październiku zaczynam studia. Mam kochającą dziewczynę i pieska. 


Od zawsze wiedziałem, że nie jestem sobą. Od dziecka bawiłem się samochodzikami i uwielbiałem piłkę nożną, którą trenowałem od kiedy pamiętam. 


Dojrzewanie sprawiło, że znienawidziłem swoje ciało, zawsze próbowałem ukrywać wszelkie cechy płciowe, bywało też tak, że głodziłem się po to aby były mniej widoczne. Pomimo, że nie wiedziałem jeszcze, że istnieje coś takiego jak transpłciowość bandażowałem klatkę piersiową, zakładałem po kilka biustonoszy sportowych (co często skutkowało problemami ze złapaniem oddechu, a później także bólami kręgosłupa) tylko po to, aby czuć się chociaż trochę lepiej. Nic jednak nie sprawiło, że dysforia płciowa zniknęła albo chociaż przez chwile jej nie czułem. 


3 lata temu zacząłem chodzić na terapie, początkowo przez rozwód rodziców, aby terapeuta pomógł mi zaakceptować tą sytuacje, później już dla własnego zdrowia psychicznego bo zdiagnozowano u mnie zaburzenia depresyjno-lękowe. Przebywałem 2 razy w szpitalu psychiatrycznym, bo chciałem odebrać sobie życie.  Pobyty w szpitalu, terapia i leki pomogły mi na tyle, że aktualnie po tym stanie psychicznym nie ma już praktycznie śladu. 


Odkrywając siebie, podczas terapii blisko 2 lata temu, odkryłem, że po prostu jestem osobą transpłciową. 


Teraz, jako osoba dorosła i świadoma, jestem gotowy, żeby rozpocząć proces tranzycji, jednak cena rozpoczęcia terapii hormonalnej testosteronem, testów psychologicznych, opinii psychologiczno-psychiatryczno-seksuologicznej oraz wszystkich badań jest dość duża, nie wspominając o procesie sądowym i przyszłych operacjach. 


Każda złotówka się liczy i przybliża mnie do spełnienia największego marzenia, jakim jest bycie sobą. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na wpłatę, oczywiście rozumiem :) Zawsze możesz udostępnić zbiórkę, nic to nie kosztuje a być może znajdzie się ktoś kto będzie mógł mnie wspomóc. Dziękuje !!! ❤️

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 21

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
1 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
5 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków