Ratowanie życia Krystiana walczącego z glejakiem 4 stopnia ID: jjmkpr

Ratowanie życia Krystiana walczącego z glejakiem 4 stopnia ID: jjmkpr

82 326 zł z 200 000 zł

41%

82 326 zł

82 326 zł

z 200 000 zł

zakończona

zakończona

31.12.2014r

508

508

wspierających
41%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Krystian ma 13 lat i walczy z jednym z najbardziej złośliwych nowotworów mózgu Glejakiem wielopostaciowym 4 stopnia. Bez pieniędzy nie ma szans na życie!

\n

\n

\n

Krystian:
Cześć jestem Krystian, mam 13 lat.

Los postawił na mojej drodze wielką przeszkodę nowotwór - jeden z tych najgorszych Glejak wielopostaciowy IV stopnia. Rokowania są bardzo złe, ale ja w to nie wierzę, walczę i będę walczył o życie, o bycie z mamą , tak bardzo Ją kocham, a ona mnie. Bardzo źle znoszę leczenie dostaję krwawienia do mózgu, drgawki, pojawiła się także niewydolność krążeniowo oddechowa
Jestem pod opieką najlepszych lekarzy w Polsce - tak to prawda, niestety ich możliwości mojego leczenia zostały wyczerpane.
Jedyną nadzieją dla mnie jest wzięcie udziału w zagranicznych badaniach klinicznych tzw. Leczenie eksperymentalne lub znalezienie kliniki stosującej nietypowe metody leczenia tego potwora G4!

Takie leczenie, lot, opieka medyczna i kontynuacja leczenia po powrocie do polski to ogromne pieniądze, a my z mamą żyjemy z maleńkiego zasiłku, który nie wystarcza na godne życie, a co dopiero na leczenie za granicą, udaje nam się wiązać koniec z końcem dzięki pomocy dobrych ludzi.
Dobrzy Ktosie, słyszałem, że jest Was wielu i możecie mi pomóc, więc proszę wesprzyjcie nas jak możecie; duchowo i finansowo.

\n

Kochani mam propozycję leczenia w dwóch klinikach jedna znajduje się w Tel Aviv i koszt to ok. 200 tysięcy złotych, druga to Klinika w Maladze gdzie koszty w zależności od okresu leczenia który z góry nie jest znany  wynosi od 300 tysięcy złotych nawet do ponad miliona :(

\n

Wiemy jak ogromne to są pieniądze, nie widzieliśmy takich pieniędzy na oczy, okazuje sie że teraz muszę je zdobyć aby żyć, sam tego nie zrobię musimy błagać ludzi o pomoc, musimy walczyć!!

\n

Wpłacajcie proszę liczy się każda złotówka <3

\n

Kochani jest aktualizacja sytuacji z klinikami i leczeniem, dlatego dzielimy się z Wami najnowszymi informacjami z dnia 27 listopada 2014

\n

Po długich poszukiwaniach mamy już termin przyjęcia Krystiana na 20 dniową terapię do kliniki Herzog Hospital jest to 7 grudnia, kwota potrzebna na pokrycie leczenia w tej klinice to 15 300 EUR - kwota ta musi zostać zapłacona klinice do prawdopodobnie do 20-22 grudnia b.r. !!! to bardzo krótko a obecnie nazbieraliśmy 16 tys zł.Kwota nie zawiera kosztów związanych z transportem, ze wszystkimi badaniami i nieplanowanymi zabiegami, nie zawiera też kosztów związanych z tłumaczem i nie tylko.

\n

Terapia ta nie jest zakończeniem leczenia, po powrocie jak już będziemy znali sytuację, stan i możliwości będziemy starali  się o kontynuację leczenia w jednej z powyższych klinik. Nie zmieniamy kwoty, ponieważ prawdopodobnie koszty i tak ją przewyższą.

\n

Krystian Kasperowski

Wpłacający508

 
Użytkownik niezarejestrowany
41 115,37 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
2 500 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 500 zł
 
Dane ukryte
1 296 zł
 
Dane ukryte
1 037 zł
 
Dane ukryte
1 037 zł
 
Dane ukryte
748 zł
 
Dane ukryte
624 zł
 
Dane ukryte
572 zł
P
pasiuczek
520 zł
Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

518 941 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?