id: jjwt9u

Dla Mai Działo

Dla Mai Działo

1 zł
z 25 000
0%
zakończona
28.02.2021r
1
wspierający
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 033 641 zrzutek i zebrali 1 098 631 388 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Silni bezbronni?

Czy znacie takich ludzi? Z pozoru dwa przeciwstawne określenia, a jednak dotyczą tej samej osoby, a w zasadzie osóbki- Małej Wojowniczki Majeczki, która, choć siłą charakteru, hartem ducha i optymizmem zwali z nóg niejednego olbrzyma, bez wsparcia nas- jest po prostu bezbronna.

Maja swoim codziennym uśmiechem dziękuje za dar życia, który otrzymała i dzielnie walczy z przeciwnościami, które spotkała na swojej drodze tuż po urodzeniu. Nie narzeka, nie użala się nad sobą- puszcza oko do życia i idzie przed siebie swoją wyboistą drogą.

Maja urodziła się z przepukliną oponowo- rdzeniową, wodogłowiem i niedowładem kończyn dolnych. Była hospitalizowana ponad pięćdziesiąt razy. Porusza się na wózku inwalidzkim, ale jej celem jest osiągnięcie jak największej sprawności, dziarsko pokonuje wszystkie przeszkody, wizyty w szpitalach i u specjalistów. Możemy sobie wyobrażać jak wiele zmartwień, nerwów i wylanych łez pochłania takie leczenie, a także jak olbrzymie są to wydatki. Rodzice Mai robią wszystko, aby ułatwić jej codzienne funkcjonowanie, ale w takiej sytuacji nasza pomoc staje się nieoceniona.

Tak niewiele i tak wiele możemy jej dać. Dlatego też otwórzmy swoje serca na naszą Małą Wojowniczkę. Zapraszamy Was do udziału w aukcjach charytatywnych, do licytowania, wpłacania datków oraz do przekazywania fantów na licytację.

Razem pomóżmy Mai stanąć na nogi.

Kochani link do Licytacji na fb dla Majeczki poniżej.


https://www.facebook.com/groups/351616659094288/?ref=share

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!