id: jjzkrn

Posiłek dla niedożywionych dzieci z Afryki

Posiłek dla niedożywionych dzieci z Afryki

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 145 527 zrzutek i zebrali 1 192 425 649 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani! Założyłam tę zbiórkę, ponieważ chcę wesprzeć cudowną inicjatywę, która pomaga tym najmłodszym, najbiedniejszym i niedożywionym mieszkańcom Afryki.

Chcę uzbierać kwotę, która pozwoli na zakup kilkunastu specjalnych kaszek dla dzieci w Malawi. Jedna zakupiona kaszka to porcja zapewniająca jednemu dziecku pożywny, gorący posiłek przez cały miesiąc!

Kiedy dowiedziałam się o tej inicjatywie, nie sposób było mi przejść obojętnie i nie wspomóc tych najbardziej potrzebujących.

Dowiedziałam się, że niedożywione dzieci cierpią na brak podstawowych substancji odżywczych, co uniemożliwia prawidłowe funkcjonowanie mózgu, zdrowy wzrost kości i rozwój układu odpornościowego. Większość programów humanitarnych realizuje dystrybucję żywności opartej na produktach zbożowych, która nie zapewnia kompletu pełnowartościowych substancji odżywczych, a zakup specjalnej kaszki "Vita Meal" oznacza posiłek opracowany przez dietetyków z myślą o zaspokajaniu potrzeb organizmu dziecka.

Koszt jednej kaszki to 79,56 zł przeliczając na posiłki wynosi to 2,65zl dziennie. 79,56 to średnio kwota dwóch obiadów na mieście wśród naszej społeczności, a dla Afrykańskich dzieci to wyżywienie na miesiąc. Wierzę, że wspólnie, nawet niewielkimi wpłatami, uda nam się uzbierać kwotę, która przyczyni się do wielkiego dobra.

Wiedzą Państwo, że dzięki ofiarowanym funduszom przekazane zostaną pożywne posiłki VitaMeal oraz, że darowana przez Państwa paczka dotrze do najbardziej potrzebujących dzieci. Dzięki Państwa darowiznom możliwe będzie przekazanie dzieciom posiłków niezbędnych do przeżycia. Mają też Państwo poczucie dokonania zmiany, gdyż m.in. dzięki Państwu dzieci z Malawi zostaną nakarmione.

Pomóżmy!


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 13

AH
Antoni Holland
EC
Marta.B
100 zł
ŻŚ
Żaneta Ś.
80 zł
EC
Mariola.B
50 zł
HK
Hubert Kowalski
30 zł
KB
Katarzyna Baran
25 zł
KK
Kinga K.
25 zł
 
Dane ukryte
20 zł
NB
Natalia Bartosik
20 zł
Zobacz więcej