id: jk67mw

Krzesło rehabilitacyjne dla Lenki

Krzesło rehabilitacyjne dla Lenki

Nasi użytkownicy założyli 982 680 zrzutek i zebrali 1 005 599 376 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Krzesło terapeutyczne dla Lenki


Lenka urodziła się w szóstym miesiącu ciąży. Jest skrajnym wcześniakiem, od razu urodzeniu pojawiły się poważne komplikacje ze zdrowiem maleństwa. Ogólna diagnoza: mózgowe porażenie dziecięce. Wiąże się z tym wiele ograniczeń, ale Lenka wyrosła na pogodne, mądre dziecko. W tej chwili ma 12 lat, dużo rozumie, często się uśmiecha. Niestety jest też całkowicie niesamodzielna. Nie mówi, nie chodzi, ma problemy z samodzielnym jedzeniem. Wymaga stałej opieki specjalistów, między innymi gastrologa, ortopedy, okulisty, laryngologa. Niezbędna jest także regularna rehabilitacja. Uczęszcza do szkoły na zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze w zespole, ćwiczy komunikację alternatywną. Mama Lenki robi wszystko, aby zapewnić jej szczęśliwe dzieciństwo. Tak, aby nie kojarzyło się tylko z lekarzami i rehabilitacją. Starają się żyć pełnią życia, na tyle, na ile pozwalają im na to możliwości zdrowotne i finansowe. Są jednak sytuacje, w których potrzebują wsparcia, aby nie zabrakło im sił. 

Możemy pomóc Lence, aby żyło jej się lepiej!


Dziewczynka pilnie potrzebuje profesjonalnego krzesła terapeutycznego. Ponieważ Lenka większość czasu spędza w pozycji siedzącej, musi być odpowiednio zabezpieczona. Takie siedzisko stabilizuje miednicę i plecy, spowalnia skoliozę, która niestety zaczęła się u Lenki mocno postępować. Krzesło zapewni jej komfort na co dzień. Będzie w nim spędzała czas wolny, ale będzie też pomocne w czasie karmienia czy terapii. Pomagając Lence dodajemy jej skrzydeł 


Chcąc zapewnić sobie i córce odskocznię od leczenia i terapii, mama Ania postawiła na sport. Bieganie z wózkiem spodobało się Lence tak bardzo, że dziewczyny nie tylko razem trenują, ale regularnie uczestniczą w zawodach. To nie jest jedyna ich pasja sportowa. Wspólnie pokonały wiele barier i przekonały się, że również wycieczki górskie to coś dla nich! Razem zdobywają szczyty w codziennym życiu i podczas wyjazdów w góry. Mama Lenki to wspaniała kobieta, która stawia czoła wszelkim ograniczeniom. Dzięki wsparciu dobrych ludzi, dziewczyny mogą kontynuować swoje pasje. Lenka będzie mogła dalej aktywnie uczestniczyć w sporcie pod warunkiem, że będzie się prawidłowo rozwijała. Krzesło terapeutyczne pomoże jej utrzymać poprawną sylwetkę. 


Aktywność Lenki można śledzić na FB pod hasztagami:

#lenkawbiegu

#lenkawgorach


Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 31

BG
Beata Gajda
 
Dane ukryte
100 zł
MZ
Marysia
50 zł
BK
Beata
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
ŁJ
Via Czechia
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
EM
Ewa
20 zł
SO
Sławek Olkowicz Olbrachtowice
100 zł
KB
Kasia
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków