id: jk69fa

Coś niepowtarzalnego i szalonego (marzenie)

Coś niepowtarzalnego i szalonego (marzenie)

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 152 469 zrzutek i zebrali 1 197 831 912 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć i czołem!

Miło, że tu zajrzałeś/aś :) Skoro już tu jesteś pewnie chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat tej zrzutki. Na początek chciałbym... W zasadzie chcielibyśmy się przedstawić. Paweł i Karol - dwa pozytywne chłopaki, a zarazem przyjaciele. Tworzymy tą zrzutkę, ponieważ mamy małe marzenie, które chcielibyśmy niebawem zrealizować. Mianowicie dopóki jesteśmy jeszcze w miarę młodzi (26 i 27 lat) i bez zobowiązań (dwóch singli) chcielibyśmy zobaczyć trochę tego świata i przeżyć coś tak wyjątkowego, aby móc wspominać to do końca życia i opowiadać o tym swoim dzieciom czy nawet wnukom. Jak się domyślasz chodzi nam o podróż. Zgadza się. Lecz nie o taką typową, bo my nie chcemy iść na łatwiznę! Celem naszej podróży jest przede wszystkim poznawanie, integracja z ludźmi i zwiedzanie pięknych miejsc niekoniecznie tych znanych w całej Europie. Niestety wiadomo jakie są teraz czasy i zdajemy sobie sprawę, że możemy napotkać po drodze trudności. Tylko my nie jesteśmy z takich co się od razu poddają! Nieustannie będziemy dążyć, aby zrealizować nasz cel, którym jest podróż wokół całej Europy. Jest to spore przedsięwzięcie, szczególnie kiedy podjęte dość spontanicznie. Będziemy niezmiernie wdzięczni za każde wsparcie, które pomoże nam zrealizować to nasze małe marzenie. Dużo też, by dla nas znaczyło jakby8ś podesłał/a link kilku znajomym, żeby więcej ludzi się o nas dowiedziało. Za każdą formę pomocy z całego serca dziękujemy!

Ciao! :D

 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 1

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Pocztówka
Wysyłamy pocztówkę pod wskazany z przypadkowego lecz atrakcyjnego miejsca, w którym będziemy z własnoręcznie napisanymi pozdrowieniami. Możesz też zas...
50 zł

Kupione 1

Zakończona

Wpłaty 2

 
Dane ukryte
50 zł
DD
Dominika Dadura
20 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!