RESPIRATOR DLA SZPITALA W KOŚCIERZYNIE ID: jka9ve

RESPIRATOR DLA SZPITALA W KOŚCIERZYNIE ID: jka9ve

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

91 275 zł z 80 000 zł

114%

91 275 zł

91 275 zł

z 80 000 zł

zakończona

zakończona

30.06.2020r

438

438

wspierających
114%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 2

 • Szanowni Państwo,

  pragnę Wam wszystkim serdecznie podziękować za bezinteresowną pomoc na rzecz naszego Szpitala w Kościerzynie. To właśnie dzięki Waszej pomocy w tak krótkim czasie udało się zebrać kwotę 91.275 zł, która pozwoli na zakup respiratora renomowanej firmy wraz z wyposażeniem dodatkowym. Urządzenie będzie służyło naszym mieszkańcom, zarówno podczas epidemii  SARS-CoV-2 jak i w bieżącym leczeniu  chorób puc. Zebrana kwota udowodniła, że w tak trudnym dla nas wszystkich czasie życie nasze i drugiej osoby nie jest nam obojętne.  Jeszcze raz dziękuję Wszystkim, którzy z prawdziwej potrzeby serca wsparli akcję „RESPIRATOR DLA SZPITALA W KOŚCIERZYNIE” – Andrzej Pollak Wójt Gminy Nowa Karczma.

  z89295bb21e7d427.jpeg

  p0afe428b9e8bcfb.jpeg

  Czytaj więcej
 • ZBIERAMY DALEJ !!! Szanowni Państwo.

  Chciałbym złożyć wielkie podziękowania dla Tych, którzy dołożyli swoją cegiełkę na zakup respiratora dla Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie. W czasie rozprzestrzeniania się pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 powodującego chorobę COVID-19 jest on najważniejszym urządzeniem ratującym życie. UDAŁO SIĘ !!! Potrzebowaliśmy niespełna 10 dni, aby uzbierać kwotę 80 tysięcy zł. JESTEŚCIE WIELCY !!!

   

  Dziękuję licznym mieszkańcom oraz firmie REHCENTER za inicjatywę zbiórki. Dziękuję moim przyjaciołom Oli i Rafałowi za pomoc organizacyjną.  Jednak przede wszystkim DZIĘKUJEMY I GRATULUJEMY osobom oraz przedsiębiorcom z terenu całego województwa, i nie tylko, które otwartym sercem wsparły SZPITAL W KOŚCIERZYNIE.

   

  Mimo, że zakładana kwota została już zebrana, to pieniądze nadal wpływają i dlatego nie zamykamy zbiórki. Po rozmowach z zarządem szpitala zdecydowaliśmy, że zebraną dalej kwotę przeznaczymy na zakup TESTÓW DLA PERSONELU MEDYCZNEGO oraz środków ochronnych (m.in. maseczki, rękawiczki, środki dezynfekujące).

   

  Jeszcze raz dziękuję i apeluję ZOSTAŃCIE W DOMACH!

  Stańmy się odpowiedzialni za życie swoje i drugiej osoby – Andrzej Pollak Wójt Gminy Nowa Karczma


  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Zbiórka: Respirator dla Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie

Szanowni Mieszkańcy gminy Nowa Karczma, Przedsiębiorcy i Wszyscy chcący udzielić pomocy.

Z Państwa inicjatywy organizuję zbiórkę na zakup respiratora dla Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie, który będzie pełnił funkcję szpitala zakaźnego. Rozprzestrzenia się pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 powodującego chorobę COVID-19. W jej przebiegu u wielu z nas może dojść do ostrej niewydolności oddechowej, gdzie respirator stanie się najważniejszym urządzeniem ratującym życie. Środki finansowe zostaną przekazane szpitalowi – respirator został już zamówiony.

Jeszcze raz apeluję # ZOSTAŃCIE W DOMACH, ale nie siedźmy bezczynni - odpowiedzialnie wesprzyjmy tych, którzy ratują nasze życie – WSZYSCY WŁĄCZMY SIĘ DO ZBIÓRKI.

Dziękuję za każdą, nawet najdrobniejszą wpłatę.

Andrzej Pollak – Wójt Gminy Nowa Karczma 


Wpłacający438

D
DROGERIE MERING
5 000 zł
LW
Leon Wnuk Lipiński
5 000 zł
KI
Kasia i Arek Nowy Barkoczyn
5 000 zł
K
KABE
5 000 zł
R
REMUS Sopot - Brodnica Górna
3 000 zł
GS
GAZELA Sopot
3 000 zł
 
Dane ukryte
2 000 zł
M
Mieszkańcy Sołectwa Szatarpy
1 200 zł
EI
Ewa i Andrzej Pollak
1 100 zł
DG
Dawid Gruchała-Węsierski
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze8

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

569 585 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?