id: jky3ck

Na pomoc zwierzętom Australii!

Na pomoc zwierzętom Australii!

Nasi użytkownicy założyli 1 187 530 zrzutek i zebrali 1 249 021 287 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności5

 • Szanowni Państwo, bardzo dziękujemy za wszystkie wpłaty! I tutaj i na konto naszej fundacji. Wysyłamy ostatnio zebrane pieniądze do Australii! Jak tylko dostaniemy potwierdzenie wpłaty zamieścimy je tutaj! Ponieważ koszty przelewu do Australii są wysokie, prosimy nie wpłacać już tutaj pieniędzy. Ewentualnie wpłacone środki przykażemy na rzecz innej naszej zbiórki: https://zrzutka.pl/c3x2m3. Jak zawsze 100% wpłat na nasze zbiórki przekazywane jest na ratowanie zwierząt w ich naturalnym środowisku!


  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Nie możemy pozostać obojętni!

Giną endemiczne gatunki zwierząt Australii! Pożary trawiące większa część całego kontynentu zabijają koale i kangury, ale też tysiące endemicznych (niewystępujących nigdzie indziej na świecie) gatunków zwierząt.

Już prawdopodobnie pożary przyczyniły się do wyginięcia grubogoników Sminthiopsis aitkeni na Wyspie Kangura – malutkich torbaczy magazynujących tłuszcz w ogonie, czy żałobnicy brunatnej Calyptorhynchus lathami halmaturinus – pięknego ptaka z rodziny kakaduowatych.

Ocalałe zwierzęta potrzebują opieki weterynaryjnej i pożywienia. Busz: jego roślinność i zamieszkujące go owady nie odnowi się szybko!

Na pomoc zwierzętom ruszyli pracownicy Zoos Victoria. To oni lekarze weterynarii, opiekunowie dzikich zwierząt najlepiej wiedzą jak zająć się poparzonymi zwierzętami. Chcemy im pomóc przekazując środki na fundusz Bushfire Emergency Wildlife Fund!

Liczymy na Wasze wsparcie!Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2750

preloader

Komentarze 74

 
2500 znaków