id: jm3ym6

Nagrobek dla Taty

Nagrobek dla Taty

Nasi użytkownicy założyli 1 145 870 zrzutek i zebrali 1 193 136 587 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zbieram na Nagrobek jak na zdjęciu dla swojego Taty i Mamy. Na razie po pogrzebie jest tylko kupka piachu i krzyż. Gdy uda mi się postawić pomnik, wyślę zdjęcia...


Mój tata sam przez 30 lat po tym jak zmarła jego żona przez raka złośliwego wychował mnie jako półroczne dziecko oraz mojego brata i siostrę którzy maja pierwszą grupę niepełnosprawności, brat dodatkowo padaczkę lekooporną oraz mózgowe porażenie. Niestety zmarł 13 grudnia 2020 roku, opiekę nad rodzeństwem przyjąłem ja. 


Nie jest nam lekko, ale dajemy radę. Koszty pogrzebu pochłonęły nasze oszczędności, w tym roku pragniemy postawić tacie pomnik na cmentarzu. Gdyż był to zloty człowiek, kochający Tata który poświęcił wszystko dla swoich dzieci. Jednakże brakuje nam funduszy, na godne upamiętnienie jego osoby. Słowem zbieram na pomnik dla Niego oraz Mej zmarłej Mamy. Na zdjęciu jest wzór, jaki chcielibyśmy wykupić. 


Ten pomnik kosztuje 9 tys jak na zdjęciu, jest dla mego taty oraz mamy. Każda złotówka przybliży nas do tego celu. Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc. Pomoc Aniołów, o wielkich sercach. Na ta chwilę po pogrzebie jest tylko kupka piachu i krzyż. Na pożyczki lub wsparcie rodziny, nie mamy co liczyć. Dziękuję raz jeszcze za każdy wpływ.Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!