id: jm4n8w

Zawody Pucharu Świata i Mistrzostwa Europy

Zawody Pucharu Świata i Mistrzostwa Europy

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 153 777 zrzutek i zebrali 1 198 903 484 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dzień dobry wszystkim!

Nazywam się Wiktoria Grejner i jestem zawodniczką klubu karate "Nidan" z Zawadzkiego, a także członkiem kadry narodowej Polskiej Unii Karate. Mam możliwość wyjazdu na kwalifikacje olimpijskie, które odbędą się w Paryżu 11-13 czerwca 2021 roku. Aby móc reprezentować kraj na tych zawodach, muszę wystartować w zawodach Pucharu Świata w Lizbonie (Portugalia), które odbędą się 30.04.2021r.-02-05.2021r. oraz w Mistrzostwach Europy Seniorów w Karate WKF w Porec/Chorwacja, które odbędą się 19-23.05.2021r osiągając na nich dobre wyniki. Niestety wyjazdy na te zawody wiążą się z niemożliwymi kosztami, których ani ja, ani mój klub nie jesteśmy w stanie zapłacić.

Mistrzostwa Europy, na które dostałam powołanie, będą mnie kosztować 3500zł, gdyż konflikt polityczny Polskiej Unii Karate z Polskim Związek Karate spowodował zamrożenie pieniędzy dla zawodników. Z kolei wyjazd do Lizbony muszę zorganizować sama, co łączy się z zakupem biletów lotniczych, noclegu, zorganizowania wyżywienia i dojazdów na salę/lotnisko.

Zwracam się zatem do państwa o pomoc. Proszę o wsparcie finansowe, które umożliwi mi wystartowanie w najlepszej lidze na świecie oraz pozwoli na start w kwalifikacjach olimpijskich. Każdy grosz się liczy, każde dobre słowo, każdy rodzaj pomocy znaczy dla mnie bardzo dużo. Dzięki waszej pomocy, mogę spełnić swoje marzenia, a także zrobić coś dla własnego klubu i dla Polski.

Z góry dziękuję za każde wsparcie!

____________________________________________________________________________________

Hello everyone!


My name is Wiktoria Grejner, and I am a member of the "Nidan" karate club based in Zawadzkie and a member of the national team of the Polish Karate Union. I have the opportunity to take part in the qualification for the Olympics, which is held in Paris on 11-13 June 2021. To be able to represent the country at that competition, I have to start and get good results at the World Cup in Lisbon (Portugal), which is held from 30 April to 2 May 2021, and at the Senior European Championships in WKF Karate which takes place in Porec (Croatia) on 19-23 May 2021. Unfortunately, due to high travel costs, neither I nor my club is able to pay.  


As the conflict between the Polish Karate Union and the Polish Karate Federation caused the freezing of funds for the competitors. As a result, I have to pay 3500 PLN for the European Championships. Moreover, I have to organize the trip to Lisbon myself, which involves buying plane tickets, accommodation, food, and transport to the venue and airport. 


I am therefore asking for your help. Your financial support will enable me to compete in the best league in the world and will allow me to compete in the qualification for the Olympics. Every penny counts, every good word, every kind of encouragement means a lot to me. With your help, I can make my dreams come true and do something great for my club and for Poland.


Thank you for all your support!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 36

 
Dane ukryte
500 zł
MN
MaNo
500 zł
ŚP
Smoczyca
300 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
120 zł
BI
Romek i Basia
100 zł
GW
Grzegorz Wolf
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
ER
ERa
100 zł
GW
GWolf
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!