id: jm7wwf

Modernizacja bloga BlogoTech.eu

Modernizacja bloga BlogoTech.eu

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 145 834 zrzutki i zebrali 1 193 057 174 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Od 2012 roku hobbystycznie prowadzę bloga, na którym przedstawiam nowości naukowe i technologiczne. Przede wszystkim jednak w postaci testów i recenzji przybliżam różne urządzenia i akcesoria. W ciągu tych kilku lat opublikowałem ponad 500 różnych testów i recenzji, ponad 500 galerii ze zdjęciami testowanych akcesoriów. Na moim kanale YouTube znajduje się ponad 60 wideorecenzji, które w krótkich trzy minutowych pigułkach przybliżają bardziej wizualnie testowane przeze mnie urządzenia. Cały blog postawiłem samodzielnie, samodzielnie dbałem o jego pozycjonowanie i promowanie. Jednak po kilku latach strona wymaga odświeżenia. Chciałbym zrobić to już profesjonalnie, by łatwiej i szybciej można było wyszukiwać w niej interesujące czytelników treści. I oczywiście by blog był lepiej dopasowany do urządzeń przenośnych. I na to właśnie zbieram prosząc Was o wsparcie.

Chcę by strona BlogoTech.eu była bardziej nowoczesna, a co za tym idzie szybsza, przejrzystsza i prostsza przy wyszukiwaniu informacji.

Zebrane pieniądze pozwolą wynająć profesjonalistów, którzy pomogą mi zaprojektować i wykonać nowy wygląd.

Kilka słów o mnie

Na co dzień pracuję w firmie zajmującej się wdrażaniem nowych rozwiązań w firmach logistycznych. Wychowuję też siedmioletnią córkę, jestem fanem Gwiezdnych wojen, muzyki filmowej, dobrej książki i gier komputerowych a od kilku lat zajmuję się recenzowaniem różnych urządzeń.

Jak widać poniżej mogę się pochwalić ładnymi odsłonami

Baza recenzji jest naprawdę bogata w teksty.

Do każdej recenzji powstaje galeria zdjęć

W dziale filmowym przedstawiam wideorecenzje testowanych urządzeń

Nie każda recenzja jest "okraszona" słowami. Czasami same obrazy mówią więcej.

Takie rzeczy znajdziesz na moim blogu. Zaufaj mi i pomóż go tak zbudować, by był jeszcze lepszy i przyjaźniejszy dla Was - moich czytelników.

Dlaczego warto mnie wesprzeć?

Zanim kupisz nową klawiaturę, myszkę, słuchawki, monitor, drona, nawigację, czytnik czy cokolwiek innego, będziesz mógł poznać wybrany produkt z rzetelnej, uczciwej recenzji. Być może uchroni Cię to przed nietrafionym zakupem.

Nie jestem alfą i omegą i nie zawsze uda mi się wszystko dobrze przedstawić. Słucham jednak uwag pojawiających się w komentarzach i staram się je uwzględniać.

W wolnej chwili będziesz mógł zobaczyć co słychać w świecie techniki i nauki - dzięki moim postom, jak również informacjom prasowym publikowanym przez producentów.

Możesz mieć wpływ na to, co zostanie zrecenzowane

Facebook

E-mail

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 7

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Grosz do grosza
Każdy grosz jest dobry, więc podziękuję i za to. Twoje imię i nazwisko (jeśli się zgodzisz) pojawi się na liście dobroczyńców.
1 zł
Zakończona
Inne
Przekonałem Cię
Piątak oznacza, że mi zaufałeś. Za to, o ile się zgodzisz, odznaczę Cię na liście dobroczyńców.
5 zł
Zakończona
Inne
Odważna decyzja
Moja Zrzutka przekonała Cię. Za Twoją darowiznę odwdzięczę się:- wyróżnionymi podziękowaniami na stronie darczyńców
25 zł
Zakończona
Inne
Duża piątka dla odwagi
Dla Ciebie może to niewiele, dla mnie wiele. Pokazujesz, że mi ufasz i wierzysz we mnie. Za to odwdzięcze się:- wyróżnionymi podziękowaniami na stroni...
50 zł
Zakończona
Inne
Odwaga to coś, co posiadasz
Nie wahasz się zaufać mi, co jest cechą odważnych ludzi. Gratuluję i dziękuję za udzielone wsparcie. Odwdzięczę się:- specjalnymi podziękowaniami na s...
100 zł
Zakończona
Inne
Odważny krok
Taka decyzja to odważny krok. Widać, że mi ufasz. W ramach podziękowań otrzymasz:- specjalne podziękowania na stronie darczyńców- możliwość zadecydowa...
500 zł
Zakończona
Inne
Świat należy do odważnych
Taka decyzja to poważny krok. W ramach podziękowań otrzymasz:- specjalne podziękowania na stronie darczyńców- możliwość zadecydowania o kolejności pub...
1000 zł
Zakończona

Wpłaty 1

RK
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!