Alex wygrał walkę o życie, teraz pomóżmy mu zawalczyć o powrót do pełnej sprawności ID: jmsn4d

Alex wygrał walkę o życie, teraz pomóżmy mu zawalczyć o powrót do pełnej sprawności ID: jmsn4d

8 598 zł z 20 000 zł

42%

8 598 zł

8 598 zł

z 20 000 zł

zakończona

zakończona

22.07.2019r

198

198

wspierających
42%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Dnia 24.04.2019 nasz przyjaciel i kolega Alex Wylot wystartował w swoim najdłuższym biegu - biegu o życie.

Nikt nie spodziewał się, że w to słoneczne popołudnie przyjdzie nam zmierzyć się z taką bolesną dla nas informacją.

Chwila nieuwagi kierowcy, który nie zatrzymał się na przejściu dla pieszych była powodem tego, iż ten młody i zdolny sportowiec rozpoczął bieg, w którym nie planował udziału.

Artykuł o wypadku

Gdy 24.04. karetka zabierała go do szpitala był nieprzytomny. Przytomności nie odzyskał przez 12 dni. Dla rodziny były to najtrudniejsze chwile przepełnione strachem, niepewnością, bólem i oczekiwaniem na najdrobniejszy gest ze strony syna i brata.

Od mamy dowiedzieliśmy się że po 13 dniach - 6.05.2019 - Alex wybudził się ze śpiączki, a ten dzień będziemy świętować, jako DZIEŃ PONOWNYCH URODZIN.

Od tego momentu minęło półtora tygodnia, Alex pokazuje siłę swojego charakteru, walczy i małymi krokami pokonuje każdy fragment tego wymagającego i trudnego biegu.

My, rodzice, cieszymy się teraz, że nasze dzieci poprawiają ocenę ze sprawdzianu czy osiągają sukces na zawodach sportowych. Rodzicom Alexa radość przynosi kciuk podniesiony do góry, na znak, że syn ich słyszy!

Drodzy znajomi i przyjaciele, ludzie o otwartych sercach, prosimy o wsparcie naszej inicjatywy. Nie czekajmy, uciekający czas nie jest naszym sprzymierzeńcem. Rodzice nie prosili o pomoc. Nie prosili o nią także po wypadku starszego syna, który miał miejsce na początku tego roku. Usłyszeli wtedy, że nie będzie chodził. W ciągu kilku miesięcy świat tej rodziny zawalił się dwukrotnie. Nie pozwólmy, aby nastąpiło to po raz kolejny.

Wiemy, że potrzebne jest szybkie działanie. Podwójne nieszczęście generuje również podwójne koszty leczenia i rehabilitacji.

Pieniądze zbieramy w imieniu społeczności związanej z klasą Vb Szkoły Podstawowej nr 7 w Częstochowie. Liczymy na to, że Alex szybko zajmie puste miejsce w szkolnej ławce i nadal będzie zarażał swoich rówieśników pozytywną energią i uśmiechem.

Nie mamy jeszcze wieści na temat zmian w mózgu jakie nastąpiły na skutek tego tragicznego wypadku. Z nadzieją czekamy na dalsze postępy. Informacje o aktualnym stanie zdrowia będziemy przekazywać w zakładce Aktualności (po uzgodnieniu tego z rodzicami).

TRZYMAJ SIĘ ALEX!

Wiemy, że będzie dobrze!

Wpłacający198

MI
Mistzrz II ligi CZNBA CZESTOCHOWA
339 zł
KA
Kinga A.
250 zł
OM
Olga Madejczyk
200 zł
J
Jagoda Koźlik
200 zł
AJ
Aneta Janic
200 zł
MK
Monika Kowalska
200 zł
P
Patryk Cyganek
150 zł
T
Tomasz Blukacz
120 zł
GL
Grzegorz Lampa
111 zł
MM
Malwina Mikołajczak
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze23

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

497 487 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?