id: jmz5az

Wsparcie dla rodziny śp. Sebastiana Ranachowskiego

Wsparcie dla rodziny śp. Sebastiana Ranachowskiego

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 978 918 zrzutek i zebrali 998 996 257 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

11 stycznia 2021 r. walkę z covidem przegrał Sebastian Ranachowski, nasz kierownik zespołu i przyjaciel, a przede wszystkim - wspaniały mąż Patrycji i cudowny tata Kubusia oraz drugiego synka, który rośnie pod sercem Patrycji.


Sebastian wywarł ogromny wpływ na niejednego z nas. Wiara i wartości, którymi się kierował, były wyraźnie widoczne nie tylko na coniedzielnych Mszach "20tkach", na których swoim śpiewem i zaangażowaniem prowadził nas ku głębszej modlitwie, ale nade wszystko w zwyczajnej codzienności. Ci, którzy mieli okazję poznać Sebastiana, wiedzą, że gdzie się pojawiał, tam wprowadzał dobrą aurę i pozytywnego ducha. Swoim zapałem zapalał innych do działania i zawsze dbał o to, by wszyscy czuli się częścią wspólnoty - czy to parafialnej, zespołowej, zawodowej czy grona znajomych.


Choć nagłe odejście Sebastiana przepełniło nas ogromnym bólem i smutkiem, nie jesteśmy nawet w stanie wyobrazić sobie wyrwy powstałej w sercach jego najbliższych. W wielu z nas zrodziła się potrzeba okazania wsparcia rodzinie w formie modlitwy, wielu też sygnalizowało chęć wsparcia materialnego.


Zatem dziękując za każde dobro otrzymane od Sebastiana, za jego niezwykłą otwartość serca, za wszystkie wyśpiewane pieśni i poprowadzone modlitwy zbliżające nas do Boga, za każde ciepłe słowo i okazaną miłość, chcemy zdjąć z barków najbliższych troskę o spłacenie istniejących zobowiązań finansowych, a także zatroszczyć się o przyszłość Patrycji i dzieci.


Dziękujemy wszystkim, którzy zechcą włączyć się w naszą zbiórkę. To zawsze Sebastian z Patrycją dbali o wszystkich wokół - wierzymy, że teraz sam Sebastian byłby wdzięczny każdemu, kto przyczyni się do zabezpieczenia bytu jego rodzinie.


Zespół LuxMundi


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 661

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MI
Mirela
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 8

 
2500 znaków