Niech Święta trwają cały rok - pomóż nam nagrać CD! ID: jn44th

1 379 zł z 15 000 zł

9%

1 379 zł

z 15 000 zł

39 dni

do końca

24

wspierających
9%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Naszym marzeniem jest ciężko pracować, przez miesiąc praktycznie nie wychodzić z jednego pomieszczenia i spędzić większość czasu ze sobą nawzajem. ;) A to wszystko po to, żeby nagrać płytę z kolędami w autorskich aranżacjach naszej dyrygentki. Potrzebujemy jednak waszego wsparcia! To jak? Pomożecie nam spełnić nasze marzenie? :)

Nazywamy się Grace Gospel Choir (GGC) i jesteśmy ekumenicznym chórem gospel. Śpiewamy ze sobą od września 2004 r. W naszym repertuarze znajduje się całe mnóstwo klasyków gospel. Jednak szczególnie bliskie naszemu sercu są... kolędy. Tak, dobrze słyszycie. Nasza niezwykle zdolna i nieco szalona dyrygentka, Anna Baranowska-Bober, opracowała gospelowe aranżacje przepięknych polskich kolęd i pastorałek. Ich dźwięki sprawiają, że uśmiech sam pojawia się na twarzy, a w brzuchu zaczyna burczeć na myśl o pierogach i barszczu. W końcu kto nie lubi Świąt? :)

Coś więcej o nas

Jesteśmy chórem ekumenicznym, to znaczy że należymy do różnych Kościołów chrześcijańskich. Wykonujemy różne zawody, jesteśmy w różnym wieku i w ogóle się różnimy. Ale w tym wszystkim łączy nas chęć głoszenia Ewangelii i miłość do muzyki. Codziennie uczymy się, jak się pięknie różnić i szukać tego, co nas łączy. Koncertujemy wszędzie, gdzie tylko możemy: w kościołach, galeriach handlowych, domach kultury, firmach prywatnych i innych miejscach publicznych. Bierzemy też udział w wielu akcjach charytatywnych. Występowaliśmy podczas festiwali muzyki chóralnej (m.in. Mundus Cantat, Music Everywhere), zdobywając kilka wyróżnień i nagród. Współpracujemy z wybitnymi muzykami z polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

Coś więcej o gospel

Gospel (z ang. God spell) to nic innego jak Dobra Nowina, czyli Ewangelia. Podczas wykonywania gospel słowa są równie ważne (a może nawet ważniejsze) co muzyka. Żywiołowe dźwięki, energiczne rytmy i masa radości to znaki rozpoznawcze naszych koncertów.

Nagranie płyty planujemy na początek 2020 r. Byłoby to świetne podsumowanie naszej kilkunastoletniej działalności i spełnienie najskrytszych chóralnych marzeń. Ale nasza płyta może być świetnym prezentem także dla was i waszych bliskich. Przecież każdy kocha Boże Narodzenie i kolędy. A jaka muzyka lepiej nadaje się do radosnego wyśpiewania nowiny o narodzeniu Jezusa, jak nie żywiołowe i energetyczne gospel? :)

Bardzo liczymy na wasze wsparcie i już teraz wam za nie dziękujemy!

Posłuchajcie, jak śpiewamy!

Przedkoncertowe uśmiechy! :)

Koncert z Gabi Gąsior - jedną z najlepszych polskich solistek gospel.

Warsztaty Gospelownia 2018. Zdjęcie z Ruth Waldron i Peterem Francisem - brytyjskimi muzykami gospel.

Srebrny dyplom na festiwalu Mundus Cantat.

Ciężka praca z pewnością popłaca! :)

A tak w ogóle to my się po prostu bardzo lubimy! :)

Zrzutka stworzona przez Grace Gospel ChoirJesteśmy ekumenicznym chórem gospel, który działa na terenie Trójmiasta nieprzerwanie od września 2004r.

Facebook

E-mail

Wpłacający24

MW
Marek Wypasek
300 zł
M
Monika Kasprzak
100 zł
A
Ania Kmita
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MM
Monika Mierzejewska
70 zł
LP
Lidia Pyżyńska
60 zł
AD
Anna Dołęgiewicz
60 zł
Z
Zygmunt
60 zł
AB
Adrianna Bradtke
60 zł
 
Dane ukryte
60 zł
Zobacz więcej

Komentarze10

 
2500 znaków
 • MM
  Monika Mierzejewska

  Ciągle śpiewam z wami duchem! GGC niejednokrotnie śpiewająco wspierał różne akcje charytatywne, a ponieważ dobro wraca, to z całego serca życzę, by udało się jak najszybciej nagrać płytę. A poza tym (jako były alt tego chóru) jestem przekonana, że to będzie cudowny krążek :*

  70 zł
 • TK
  Terenia Kasprzak z Rodziną

  100 zł
 • AK
  ANNA KMITA

  Trzymam kciuki i czekam na płytę ????????????❤❤❤

  100 zł
 • AD
  Anna Dołęgiewicz

  Czekam na ucztę dla ucha i ducha ????????Powodzenia w realizacji projektu! ????????????

  60 zł
 • LP
  Lidia Pyżyńska

  Powodzenia :)

  60 zł
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 60 zł i więcej

Gospelowa płyta kolędowa

CD z pięknymi polskimi kolędami w autorskich gospelowych aranżacjach. Czegoś takiego w twojej kolekcji na pewno jeszcze nie ma! 

wybrano 12 razy

Wybieram

Wpłać 1000 zł i więcej

Gospelowy koncert

Koncert w wykonaniu Grace Gospel Choir w twojej firmie lub kościele, czy w innym miejscu, które wybierzesz na terenie Trójmiasta.

Wybieram

Wpłać 1200 zł i więcej

Logo firmy na naszej płycie

Zamieścimy logo twojej firmy na okładce naszej płyty CD. Umieścimy też specjalne podziękowanie dla twojej firmy na naszych profilach na portalach społecznościowych i na naszej stronie www. 

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

387 241 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?