Niech Święta trwają cały rok - pomóż nam nagrać CD! ID: jn44th

Niech Święta trwają cały rok - pomóż nam nagrać CD! ID: jn44th

2 119 zł z 15 000 zł

14%

2 119 zł

2 119 zł

z 15 000 zł

zakończona

zakończona

31.03.2020r

33

33

wspierających
14%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Naszym marzeniem jest ciężko pracować, przez miesiąc praktycznie nie wychodzić z jednego pomieszczenia i spędzić większość czasu ze sobą nawzajem. ;) A to wszystko po to, żeby nagrać płytę z kolędami w autorskich aranżacjach naszej dyrygentki. Potrzebujemy jednak waszego wsparcia! To jak? Pomożecie nam spełnić nasze marzenie? :)

jn44th-f9d92b65.png

Nazywamy się Grace Gospel Choir (GGC) i jesteśmy ekumenicznym chórem gospel. Śpiewamy ze sobą od września 2004 r. W naszym repertuarze znajduje się całe mnóstwo klasyków gospel. Jednak szczególnie bliskie naszemu sercu są... kolędy. Tak, dobrze słyszycie. Nasza niezwykle zdolna i nieco szalona dyrygentka, Anna Baranowska-Bober, opracowała gospelowe aranżacje przepięknych polskich kolęd i pastorałek. Ich dźwięki sprawiają, że uśmiech sam pojawia się na twarzy, a w brzuchu zaczyna burczeć na myśl o pierogach i barszczu. W końcu kto nie lubi Świąt? :)

Coś więcej o nas

Jesteśmy chórem ekumenicznym, to znaczy że należymy do różnych Kościołów chrześcijańskich. Wykonujemy różne zawody, jesteśmy w różnym wieku i w ogóle się różnimy. Ale w tym wszystkim łączy nas chęć głoszenia Ewangelii i miłość do muzyki. Codziennie uczymy się, jak się pięknie różnić i szukać tego, co nas łączy. Koncertujemy wszędzie, gdzie tylko możemy: w kościołach, galeriach handlowych, domach kultury, firmach prywatnych i innych miejscach publicznych. Bierzemy też udział w wielu akcjach charytatywnych. Występowaliśmy podczas festiwali muzyki chóralnej (m.in. Mundus Cantat, Music Everywhere), zdobywając kilka wyróżnień i nagród. Współpracujemy z wybitnymi muzykami z polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

Coś więcej o gospel

Gospel (z ang. God spell) to nic innego jak Dobra Nowina, czyli Ewangelia. Podczas wykonywania gospel słowa są równie ważne (a może nawet ważniejsze) co muzyka. Żywiołowe dźwięki, energiczne rytmy i masa radości to znaki rozpoznawcze naszych koncertów.

jn44th-3b3eda0a.png

jn44th-0fcbc575.png

Nagranie płyty planujemy na początek 2020 r. Byłoby to świetne podsumowanie naszej kilkunastoletniej działalności i spełnienie najskrytszych chóralnych marzeń. Ale nasza płyta może być świetnym prezentem także dla was i waszych bliskich. Przecież każdy kocha Boże Narodzenie i kolędy. A jaka muzyka lepiej nadaje się do radosnego wyśpiewania nowiny o narodzeniu Jezusa, jak nie żywiołowe i energetyczne gospel? :)

Bardzo liczymy na wasze wsparcie i już teraz wam za nie dziękujemy!

Posłuchajcie, jak śpiewamy!


jn44th-977e1daa.png

Przedkoncertowe uśmiechy! :)

jn44th-39de9ec.png

Koncert z Gabi Gąsior - jedną z najlepszych polskich solistek gospel.

jn44th-0e5eab33.png

Warsztaty Gospelownia 2018. Zdjęcie z Ruth Waldron i Peterem Francisem - brytyjskimi muzykami gospel.

jn44th-752d2f47.png

Srebrny dyplom na festiwalu Mundus Cantat.

jn44th-02ddcb40.png

Ciężka praca z pewnością popłaca! :)

jn44th-3d49f9ee.png

A tak w ogóle to my się po prostu bardzo lubimy! :)

Zrzutka stworzona przez Grace Gospel ChoirJesteśmy ekumenicznym chórem gospel, który działa na terenie Trójmiasta nieprzerwanie od września 2004r.

Facebook

E-mail

Wpłacający33

MW
Marek Wypasek
300 zł
JO
Joanna Ossowska
200 zł
M
Monika Kasprzak
100 zł
A
Ania Kmita
100 zł
KI
Kasia i Bartek
100 zł
BW
Beata Wolak
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MW
Monika Wołoszyn
100 zł
MM
Monika Mierzejewska
70 zł
LP
Lidia Pyżyńska
60 zł
Zobacz więcej

Komentarze14

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 60 zł i więcej

Gospelowa płyta kolędowa

CD z pięknymi polskimi kolędami w autorskich gospelowych aranżacjach. Czegoś takiego w twojej kolekcji na pewno jeszcze nie ma! 

wybrano 17 razy

Wybieram

Wpłać 1000 zł i więcej

Gospelowy koncert

Koncert w wykonaniu Grace Gospel Choir w twojej firmie lub kościele, czy w innym miejscu, które wybierzesz na terenie Trójmiasta.

Wybieram

Wpłać 1200 zł i więcej

Logo firmy na naszej płycie

Zamieścimy logo twojej firmy na okładce naszej płyty CD. Umieścimy też specjalne podziękowanie dla twojej firmy na naszych profilach na portalach społecznościowych i na naszej stronie www. 

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

558 568 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?