Akuku......na przetrwanie zimy !!!!
Akuku......na przetrwanie zimy !!!!
Opis zrzutki
Moja mądra mama mówi:
Dziecko kto Ci uwierzy? Wrzucacie tylko entuzjastyczne zdjęcia. Pytam, więc dlaczego nie wrzucać entuzjastycznych zdjęć? Przecież miejce, które tworzymy jest magiczne
pełne pasji i radości.
Jestem entuzjastyczna. Jestem chorą optymistką. Po tym wszystkim przez co przeszłam; JESTEM gotowa zawsze na to co przynosi los... dobre i złe.
Dlaczego?
Bo życie pokazało, że nie na wszystko mamy wpływ... jednak wszystko co przynosi los musimy unieść, przeżyć, udźwignąć... oswoić
Bo życie jest nieprzewidywalne.
Jednak zawsze cudne


@marzenawoźniakowska @mareklatos @danieltukaj TO MY JESTEŚMY AKUKU. To dzięki WAM ZŁAPAŁAM ODDECH BY DALEJ IŚĆ I ZAWALCZYĆ O NASZĄ FUNDACJĘ


Wiem doskonale jak bardzo dziś trzeba pomagać... niekoniecznie nam. Trudne, dziwne, zaskakujące w zadumie nad jutrem czasy...
Jednak
300% więcej za energię, 100% siano i pokarm dla zwierząt, 200% drzewo opałowe, 200% materiały na warsztaty
dla naszej Fundacji nie do uniesienia
My dalej entuzjastycznie działamy. Nadal możecie nieodpłatnie korzystać z ogniska, nie podnosimy cen za warsztaty, nie kasujemy za karmę dla zwierząt, ponosząc niewielkie koszty możecie organizować na terenie AKUKU imprezy.
Dlaczego nie wrzucamy nigdy smutnych zdjęć
Doprawdy nie wiem........ Myślę, że koszta związane z leczeniem zwierząt, wyżywieniem oraz ich pielęgnacją, niekończącymi się inwestycjami by było jeszcze piękniej są oczywiste... jednak
NIE PRZEŻYJEMY TEJ ZIMY BEZ POMOCY
















Mogę przeprowadzić TYSIĄC warsztatów jednak nie możemy podnieść cen bo Wszystkim nam jest bardzo ciężko i mało kogo będzie na nie stać...
Nie możemy jednak dłużej z własnych środków dokładać na utrzymanie tego miejsca


Bo najzwyczajniej nie mamy takich pieniędzy.
Obserwuje na bardzo dużo osób. Myślę, że większość nam kibicuje. Myślę, że większość zna naszą historię...
PRZYSTANEK AKUKU miejsce tworzone przez nas dla WAS . PRZYSTANEK AKUKU zbudowany z pomocą SETEK ludzi
PRZYSTANEK AKUKU dający radość, relaks, rozbudzający kreatywność dzieciaków.
PRZYSTANEK AKUKU zapisany w wspomnieniach waszych dzieci na zawsze...
NAUCZYCIELE

prosimy Was o pomoc

AKUKU to miejsce znane wielu dzieciakom i rodzicom. Bywacie u nas wielokrotnie. Jeżeli tylko mamy możliwość odwiedzamy Was nieodpłatnie. Dziś AKUKU PROSI O WSPARCIE
WŁAŚCICIELE FIRM 

pomóżcie nam przekazując darowiznę
NASI CUDNI GOŚCIE I PARTNERZY FUNDACJI

pamiętajcie o nas
LICZY SIĘ KAŻDA WPŁATA
KAŻDA WPŁATA NA WAGĘ ZŁOTA













jeżeli macie żwirek dla kotów, mokrą karmę, pokarm dla papug i gryzoni, farby- nawet resztki farb, zabawki do piaskownicy, zbędne koce, dywany, poduszki NIE WYRZUCAJCIE

Nie chciałabym szukać sił ,których na dziś nie znajdę by napisać
ZAMYKAMY AKUKU
SZKODA TEGO MIEJSCA DLA ŚWIATA
KAŻDA WPŁATA NA WAGĘ ZŁOTA
Działajcie!
Trzymam kciuki za zwierzaczki i wielką moc
Powodzenia❤️
Łapcie sianko!
Trzymamy za Was kciuki!
Dziękujemy