id: jndspf

Życie na Westernowym Ranczu

Życie na Westernowym Ranczu

Nasi użytkownicy założyli 1 145 453 zrzutki i zebrali 1 192 237 989 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Życie na Westernowym Ranczu. Miejsce, do którego będziesz chciał wrócić


Na początku się przedstawię. Mam na imię Kasia, przyjaciele zwą mnie Arvida.

Długo zbierałam się na to, by zrobić tę zrzutkę. Bałam się, że nikt nie weźmie mnie na poważnie, ale w końcu złapałam byka za rogi i postanowiłam spróbować.


Od dziecka moim marzeniem było życie i praca wśród roślin i zwierząt i to jest głównym celem tej zbiórki - prowadzenie rancza opartego na zdrowej, naturalnej żywności ( produkty mleczne z koziego mleka, kacze jaja, własne warzywa i owoce), jak również edukacyjne wizyty związane z terapią w domach spokojnej starości, w domach dziecka, prowadzenie pensjonatu dla koni, hodowla koni, hipoterapii, rekreacyjną jazdą konno, dogoterapii, prowadzenie hodowli psów, agroturystyki, prowadzenie zajęć edukacyjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Chciałabym resztę mojego życia poświęcić dając uśmiech dzieciom i osobom starszym, jak i zwierzętom, by każde zwierzę było tak ukochane, że każdego przybysza przywita jak członka rodziny. By każdy, kto przekroczy próg rancza, został przyjaźnie przywitany przez każdego mieszkańca tego magicznego, pełnego miłości miejsca.


Każdy wpłacający ma prawo do odbioru nagrody, która jest zależne od kwoty, którą wpłaca. Nagrody będą do odbioru tylko osobiście, gdy tylko ruszy ranczo.


Liczę na wsparcie i zrozumienie. Kto nie może wspomóc złotówką, zawsze może wesprzeć mnie miłym słowem! 🙂 Nie zbawimy świata, ale każdy z nas może być super bohaterem bez peleryny! 🙂

Dla Was to tylko 10 zł, a dla mnie to krok bliżej celu! <3 <3


Pozdrawiam serdecznie.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 2

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Kacze jajo
Kacze jajo
10 zł
Zakończona
Inne
Weekend w siodle dla dorosłych
-350 zł od osoby - Weekend w siodle dla dorosłych2 godziny jazdy konnej dla osób zaawansowanych w sobotę1,5 godziny jazdy konnej dla osób początkujący...
350 zł

Kupione 1 z 350

Zakończona

Wpłaty 5

PG
Patryk Gałązka
1 500 zł
M(
mate (na kacze jaja)
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
1 zł