id: jnf27w

Mały, drewniany domek... / For a little, dream house...

Mały, drewniany domek... / For a little, dream house...

Nasi użytkownicy założyli 1 151 984 zrzutki i zebrali 1 196 874 566 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam Cie :)

Bardzo długo zastanawiałam się czy w ogóle rozpocząć tą zrzutkę. Bałam się tego, czego każdy z nas się boi. Hejtu, krytyki, oceniania. Jednak… zaryzykuje.

Mam na imię Ewelina. Postanowiłam spróbować szczęścia tutaj. Szczęścia, które już zaczyna śnić mi sie po nocach :)

Chce uzbierać na wymarzony, mały domek.

Domek, o którym marzymy MY – ja, mój mąż i nasza 7 letnia córeczka.

Ale… On o niczym nie wie.

Robię to w tajemnicy... Bo nie chce aby wyjechał za granice… Nie chce już za nikim tęsknić, nie chce aby tęskniła za nim moja córka. Dlaczego? Bo od dziecka ja zawsze tęskniłam za swoim ojcem. Wyjeżdzał na wiele miesięcy, bo wraz z mamą, też mieli marzenia… bo też marzył im się dom. Dom stoi.

Ale brakuje tej cudownej i magicznej więzi między mną a tatą… między ojcem a córka.

Pamiętam jak wrócił po wielu miesiąch po jednych z wyjazdów. Miałam 4 latka. Stanął w drzwiach, wyciągnął do mnie ręce a ja schowałam sie za mamę, bo… bo go nie poznałam.

Rozpłakałam się. Płakał i on. Dopiero, gdy wyciągnął jakiegoś misia, którego mi obiecał, że kupi, zobaczyłam w tym klęczącym i płaczącym człowieku swojego tatę. Pamiętam ten moment do dzisiejszejszego dnia.

Nie chce tego dla swojej córki. Ja wiem, że mój mąż wyjedzie. Bo zrobi bardzo wiele abyśmy w końcu mieli swój dom. Ale wiem jedno, że ja również zrobię bardzo wiele,aby mu pomóc, aby nie wyjechał. Rozumiem, że są osoby bardziej potrzebujące ode mnie. Nieszczęśliwe, chore… Wiem, bo sama wiele lat udzielałam się charytatywnie. Ja mam bardzo wiele. Mam cudowną rodzinę i tak cenne zdrowie. Bardzo, ale bardzo jestem za to wdzięczna. Nigdy nawet przez moment nie śmiałabym twierdzić, że mam gorzej jak inni. Jestem wdzięczna losowi za każde nawet najmniejsze dobro w moją stronę. Każdy z nas ma problemy. Nieuczciwym byłoby twierdzić, że moje są większe od Twoich. Dlatego tu i teraz, proszę Was z otwartym i pełnym wdzięczności sercem o pomoc w moim małym, cichym i “podstępnym” marzeniu. :)

Nie wiem czy robię dobrze, że o to proszę...

Mam tylko nadzieję, że w życiu tylko o taką pomoc przyjdzie mi Was prosić…

Z wdzięcznością …

Ewelina

English below:

Hello:) I was wondering from long time to start this donate page. I was afraid of what each of us is afraid of. Hate, criticize, judge. However ... I will take a risk.

My name is Evelyn. I'm from little village from Poland. I decided to try my happiness in here.

I would like to raise money for a dream small, wooden house for my family. The house we dream about - me, my husband and our 6 year old daughter. The price for house is unavailable for us - 29,000 $.

But ... my husband doesn't know anything. I do it in secret ... because I don't want him to go abroad to make money for that... I don't want to miss anyone anymore, I don't want my daughter to miss him. Why? Because since I was a child I have always missed my father. He was going away for many months because he and my mother had dreams too ... because they also dreamed of a house. The house is standing. But I don't have this wonderful and magical bond between me and my dad... My mum told me, when he come back from his many months trip, I was 4 years old. He stood in the doorway, held out his hands to me, and I hid behind my mother, because… because I didn't recognize him. I started crying. He cried too. As he pulled out the teddy bear that he promised me to buy, I saw my father in this man kneeling and crying… I don't want this for my daughter. I know my husband will leave. Because he will do everything for us. But I know that I will also do a lot, to help him not to leave.

I know that , there are many people who are more in need than me. Unhappy, sick ... I know because I did helped with charity for many years. I have a lot. I have a wonderful family and so precious health.

And I am very, very grateful for that. I would never, even for a moment, dare to say that I have worse situation than others. I am grateful for every, even the smallest, good for me. Each of us has problems. It is dishonest to say that mine are bigger than yours. Therefore, here and now, I am asking you with an open and grateful heart for help me in my little one, a quiet and "insidious" dream. :)

I do not know if I am doing well to ask for a help. I just hope that I will never have to ask for help other than this in my life...

Gratefully…

Evelyn

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3

 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
5 zł
EB
Ewelina But
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!