id: jnwjg6

Laptop ASUS Rog Zephyrus

Laptop ASUS Rog Zephyrus

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 066 044 zrzutki i zebrali 1 160 754 224 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

SMUKŁA KONSTRUKCJA I WIELKIE MOŻLIWOŚCI 

ROG Zephyrus S wyznacza nowy standard w zakresie ultrasmukłych laptopów gamingowych z systemem Windows 10. Teraz jego aspiracje są jeszcze większe, ponieważ oferuje 17-calowy ekran z superwąską ramką w obudowie o grubości zaledwie 18,7 mm. Zephyrus S GX701 jest wyposażony w kartę graficzną GeForce RTX 2080 oraz procesor Intel Core i7 9. generacji.

Możesz całkowicie zanurzyć się w obrazie wyświetlanym na matrycy oferującej 144 Hz / 3 ms oraz paletę kolorów zatwierdzonych przez Pantone, jak również skorzystać z zaprojektowanego przez ROG ekskluzywnego przełącznika GPU do zmieniania trybów: G-SYNC do rozgrywki lub Optimus do oszczędzania baterii.

Laptop ASUS Rog Zephyrus S GX701  - Laptop gamingowy
laptop_rozdzielczosc_ekranu.svgNAJBARDZIEJ KOMPAKTOWY 17 CALOWY LAPTOP GAMINGOWY

Zanurzenie się na większym wyświetlaczu zazwyczaj wymaga zastosowania większego laptopa. ROG Zephyrus S jest jednak inny, ponieważ dysponuje smukłą ramką oraz sprytnie zaprojektowaną konstrukcją, co czyni go najbardziej inteligentnym laptopem w swojej klasie sprzętowej.

Dzięki kompaktowym rozmiarom umożliwiającym zintegrowanie 17 calowego ekranu w 15 calowej obudowie możesz wygodniej zabierać go ze sobą, chodząc po mieście lub podróżując po świecie. Elegancka obudowa wykonana ze stopu magnezu pasuje do toreb o standardowych wymiarach i jest wystarczająco wytrzymała, aby sprostać trudom codziennego użytkowania.

Laptop ASUS Rog Zephyrus S GX701  - KOMPAKTOWY
laptop_ips.svgSPEKTAKULARNE EFEKTY WIZUALNE

Pod smukłymi ramkami znajduje się matryca klasy IPS z trybem SDR, który zapewnia twórcom dokładne odwzorowanie kolorów zatwierdzone przez Pantone z fabrycznie wykonywaną kalibracją oraz technologią ProArt TruColor. Oba warianty dysponują superpłynną częstotliwością odświeżania na poziomie 144 Hz z szybkim czasem reakcji 3 ms, który likwiduje efekty rozmycia.

Laptop ASUS Rog Zephyrus S GX701  - IPS
Invalid imageWYSOKA WYDAJNOŚĆ DORÓWNUJĄCA KOMPUTEROM DESKTOPOWYM

Oferując wyjątkowo smukłą konstrukcję bez kompromisów w zakresie szybkości, ROG Zephyrus S wykorzystuje moc najnowszej karty graficznej GeForce RTX 2080 oraz procesora Intel Core i7 9. generacji, zapewniając wydajność sprzętu klasy desktopowej do hardcorowej rozgrywki, poważnych zadań kreatywnych oraz zastosowań VR na najwyższym poziomie.

Zainstalowana w nim karta graficzna gwarantuje fotorealistyczną grafikę dzięki obsłudze technologii ray tracingu w czasie rzeczywistym oraz przetwarzania obrazu wspomaganego SI. Jest ona taktowana z częstotliwością do 1230 MHz przy mocy 100 W oraz dysponuje 8 GB pamięci GDDR6 VRAM taktowanej z częstotliwością 6001 MHz, przy czym obie te wartości mogą zostać podkręcone.

Ten superwydajny rdzeń jest wspomagany przez 16 GB pamięci RAM typu DDR4, co doskonale przyda się podczas intensywnej wielozadaniowości, jak również dysk SSD NVMe o pojemności 1 TB na Twoją bibliotekę gier oraz zawodowe portfolio.

Laptop ASUS Rog Zephyrus S GX701  - WYDAJNOŚĆ
Invalid imageINTELIGENTNE CHŁODZENIE DLA SZYBSZEJ I WYDAJNIEJSZEJ PRACY

Laptopy o ultrasmukłej konstrukcji z reguły posiadają jedynie niewielką przestrzeń na układ chłodzenia, dlatego w Zephyrusie S zastosowano wyjątkowy ROG Active Aerodynamic System (AAS) z rozszerzającym się wlotem powietrza, który pomaga zachować maksymalną wydajność podczas rozgrywki i innych wysokich obciążeń.

Podniesienie pokrywy powoduje odsłonienie 5-milimetrowego otworu wlotowego, który zwiększa przepływ powietrza nawet o 32% w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań konstrukcyjnych. Tunele przeciwpyłowe pomagają utrzymać radiatory w czystości, co z kolei pozwala na zachowanie efektywności chodzenia i stabilności systemu w miarę upływu czasu.

Laptop ASUS Rog Zephyrus S GX701  - CHŁODZENIE
Invalid imageSPERSONALIZOWANE I SKOORDYNOWANE KOLORY

Klawiatura w ukadzie desktopowym została przesunięta w najchłodniejszy obszar urządzenia, dzięki czemu możesz godzinami grać w pełnym komforcie. Możesz również spersonalizować podświetlenie RGB pod kątem różnych gier i zastosowań, a także zsynchronizować kolory i efekty z oświetleniem kompatybilnych urządzeń peryferyjnych przy użyciu Aura Sync. Podświetlone jest też wyjątkowe pokrętło głośności umieszczone w pozycji umożliwiającej szybką regulację oraz blok numeryczny, który jest wyświetlany na touchpadzie.

Laptop ASUS Rog Zephyrus S GX701  - podświetlenie RGB
Invalid imageNIESAMOWITY DŹWIĘK NAPĘDZANY PRZEZ SMARTAMP

Technologia inteligentnego wzmacniacza chroni głośniki poprzez wyznaczenie limitów w zakresie temperatury i wartości progowych, dlatego możesz podkręcić głośność bez obaw o uszkodzenie stożków głośników. W efekcie tego sygnał wyjściowy jest głośniejszy, charakteryzuje się mocniejszymi basami i większym zakresem, dlatego lepiej usłyszysz wrogów na polu bitwy, dialogi w filmach, a także wszelkie subtelne detale w samodzielnie wyprodukowanych utworach. Możesz również podłączyć zestaw słuchawkowy dla większej immersji i jeszcze głębiej zanurzyć się w wirtualnym dźwięku przestrzennym.

Laptop ASUS Rog Zephyrus S GX701  - DŹWIĘK
Invalid imageŁADOWANIE PRZEZ GNIAZDO TYPE-C

Firma ROG jako pierwsza na świecie zaoferowała obsługę zarówno zasilania prądem stałym, jak i zasilania przez USB Type-C w laptopach gamingowych. Technologia dostarczania zasilania przez USB pozwala na doładowywanie laptopa Zephyrus S za pomocą przenośnych banków energii, dlatego nie musisz już walczyć o dostęp do gniazdka elektrycznego, kiedy Twoja bateria się wyczerpuje.

Obsługa szybkiego ładowania natomiast działa w odwrotną stronę, umożliwiając szybkie naładowanie smartfonów i innych urządzeń z mocą do 3 A. Podczas wykonywania codziennej pracy na pewno docenisz również mniejszy zasilacz o mocy 65 W, który obniży ciężar Twojego bagażu w podróży.

Laptop ASUS Rog Zephyrus S GX701  - ŁADOWANIE

Dane techniczne

ProcesorProcesorIntel Core i7-9750HLiczba rdzeni6Taktowanie procesora [GHz]2.6 - 4.5Dyski, pamięci, napędyPojemność dysku SSD [GB]1000Wielkość pamięci RAM [GB]16EkranPrzekątna ekranu [cal]17.3Rozdzielczość ekranu1920 x 1080Ekran dotykowyNieRodzaj matrycyMatowaObraz i dźwiękKarta graficznaNVIDIA GeForce RTX 2080Pamięć karty graficznej8 GBKarta dźwiękowa
Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!