id: jny73x

LUZZTRO THE HOME CLUB - Rodzina nie instytucja.

LUZZTRO THE HOME CLUB - Rodzina nie instytucja.

Opis zrzutki

x3881f357063365c.png

Luzztro to najdłużej działający klub muzyczny w Polsce (w niezmiennym kształcie), który od siedemnastu lat ulokowany jest w samym sercu Warszawy. Stworzony z pasją i niesamowitym klimatem, gdzie na dwóch scenach - „Czarnej” oraz „Barowej”- dominuje całe spektrum muzyki elektronicznej. Luzztro znane jest warszawskiej - i nie tylko - klubowej społeczności z występów polskich i międzynarodowych DJ’ów, którzy nierzadko właśnie tutaj stawiali swoje pierwsze kroki oraz z niesławnych afterów, trwających do białego świtu. Luzztro to także wytwórnia muzyczna, festiwalowa scena LAZZ, a także od niedawna akademia muzyczna czy Luzztro Energy Drink o niepowtarzalnym smaku oraz efekcie, jakiego pozazdrościć może nawet firma, obiecująca skrzydła.
b2f0f30e31e71ea2.png

Poniżej znajdziecie listę 'luzztrzanych cegiełek', które możecie zdobyć, stając się jednymi z partnerów wspierających stołecznego holdingu THC Luzztro. Dziękujemy wszystkim bardzo mocno za wsparcie w tych trudnych czasach, a także apelujemy do Was o rozsądek oraz wyjątkowe dbanie o siebie i bliskich!


Zestaw naklejek dla każdego wspierającego.

z078e7adbab4882f.png


Bilet+ Luzztro Tattoo/ 30 PLN+

Prawdziwy tusz pod skórą.

n007c46fb07e020e.pngBilet+ Smycz/ 40 PLN+

w272e74a1b3fa9e7.png

Bilet+ Smycz+ Limitowany Energy Drink Luzztro/ 50 PLN+

1szt/250ml

u1700ea96cc743e5.png


Bilet+ Smycz+ Skarpety/ 60 PLN+

unisex/ onesize

y37aa0d537edad4d.gif

Bilet+ Smycz+ Worek/ 100 PLN+

3 wzory

kfd3a14e15820420.gif


Bilet + Smycz + Limitowana koszulka/ 150 PLN+

S/M/L/XL- OVERSIZE


nb89ee70b0dc0daa.png

d60fa938e5d174d7.png

m2a4507653f73ceb.png

re53aee4cdb84b42.png

Standard Size

XS/S/M/L/XL/XXL

rbcb9ec58f9297de.png


Bilet+ Smycz+ Limitowany Vinyl/ 160 PLN+

ocd998580f13903b.png

Pakiet Luzztrzaka/ 400 PLN +

Bilet+ smycz+ skarpety+ koszulka+ vinyl+ worek+ Energy drink Luzztro

wf424c15f9d4b273.png

VIP ROOM/ 1000 PLN+

Sala VIP/10 biletów/ 10 smyczy/ 10x Luzztro Energy Drink

e2fcd84b4eae1808.png

LUZZTRO ACADEMY 1500 PLN +

18h Kurs DJ/Produkcja/PR

se9bb8d6265d8e1d.pngWszystkie nagrody wsparcia znajdziecie również pod tym linkiem: https://zrzutka.pl/jny73x/wplac/66kuxk


Znaczna część merchu jest gotowa i dostępna "od ręki" .

Produkcja oraz wysyłka/odbiór osobisty pozostałych nagród przewidziana na czerwiec br.

Wysyłka na koszt zamawiającego.

Po wyborze swojej nagrody i dokonaniu wpłaty, w komentarzu do organizatora prosimy o informację z rozmiarem (opcjonalnie) oraz adresem do wysyłki (jeśli nie będzie to odbiór osobisty)

1 wpłata = 1 nagroda

ROZMIARÓWKA Oversize [link]

df76277fed93fb0e.png

Jak wspomina jeden z właścicieli klubu Kugiel: "Pomysł na klub wziął się z prostej przyczyny: dużo imprezowaliśmy, lubiliśmy muzykę taneczną, robiliśmy dużo imprez prywatnych w naszych domach dla znajomych. Zrobiło się tego wręcz za dużo i pomyśleliśmy, by pójść krok dalej - znaleźć jakieś miejsce i założyć klub według własnego pomysłu. Wiedzieliśmy, że na samych znajomych klubu jako marki nie zbudujemy – stąd kolejne pomysły i rozbudowywanie tego przedsięwzięcia. Ale taka była geneza."


Po czym dodaje: "Jesteśmy prawdziwym klubem. Tak sobie wyobrażamy zarówno współczesne kluby, ale nawet i te przedwojenne: ich charakter, gdzie czujesz się jak w domu. Łączymy młodszych i starszych, tu chodzi o swego rodzaju szacunek. Nie dzielimy ludzi, lecz łączymy.:


Jego wypowiedź uzupełnia także inny z twórców Luzztro oraz wieloletni dyrektor artystyczny Ades: "Jest wielu stałych klubowiczów. Część przychodzi, potem znika, a potem ponownie wraca, nawet po 10 latach! Pojawiają się np. na naszych urodzinach, przychodzą by spotkać przyjaciół, z którymi na co dzień mają rzadki kontakt. Czasem przychodzą nawet z pełnoletnimi dziećmi."Klub był inicjatywą grupy przyjaciół: Kugla, Tomasa, a później dołączył do nich Ades, którzy byli zajawieni imprezami techno i trance w latach 90. bardzo chcieli stworzyć miejsce dla przyjaciół, by móc bawić się i czuć wciąż „jak u siebie w domu” – stąd podnazwa „The Home Club”. Z czasem klub się rozrastał i nabierał popularności – to tutaj wypadało kończyć weekendowe imprezy, jeśli uważałeś się za prawdziwego klubowicza.


Luzztro stroni od zagranicznych bookingów, choć bywały wyjątki, np. Rob Hes ze słynnej Persuit Recordings. Pojawił się też omyłkowo zabukowany artysta z Detroit, który spędził na klubowym afterze 3 dni i noce. Ale klub bukuje głównie najzdolniejszych artystów z Polski, w dużej części z Warszawy. Regularnie grywają tu najlepsi polscy artyści oraz luzztrzani herosi jak: Ades, Bobass, Sebass, KoZa, Maciej Pietras, Garsija, Easy, Kovi, Kevs czy Mabu. Ogromną popularnością cieszą się także autorskie noce duetu Duss, Siasia (Dirty Stuff Records) Larixa, AKME, Piotr Bejnara (Otake Records), Daniela Durlaka (Biotechnologia, Beketta, czwartkowe noce Kalicky'ego (Lekko Techno), Qbs (IMPRO) oraz Charismatic (Sir Ulik, Jan Łuczywek, Scraby, Bartek Skiba). W Luzztro swój promotorski dom odnalazły także takie ekipy jak Znamy się, Gruuv On oraz Źródło. Tutaj posłuchacie setów Truanta czy Gigiego – kolegów ze szkolnej ławki, których pasja do muzyki pchnęła za konsoletę. Tutaj swoje szlify zdobywał kolektyw NBSE, który wyrósł w międzyczasie na pełnoprawnego zawodnika krajowej sceny. W Luzztrze usłyszycie projekt Piotrka Kasprowicza (który jest też A&R klubu): PIUR (wspólnie z Piotrem Stechnijem).


e629715d51306d8e.pngTeam Luzztro uzbrojony w najlepszych żołnierzy budował sceny na takich wydarzeniach jak INSTYTUT ENERGETYKI, REVIVE FESTIVAL czy coroczną inicjatywę LAZZ.

Flagowym projektem klubu jest od lat własna oficyna wydawnicza Luzztro Records, w której ukazały się już single ponad 50 polskich artystów, a także nakładem luzztrzanej oficyny ukazał się jubileuszowy winyl (2LP), na którym usłyszycie takich artystów jak Kasp, Piotr Bejnar, DeepFlava czy Mr Spring. Płyta, która ukazała się na 15-te urodziny klubu jest pięknie wydana: artwork pokazuje słynny luzztrzany dywan, jaki znajdziecie na klubowej podłodze, a winyle mają kolory obu sal z dancefloorem: czerwony i czarny.

n16f91122bc5ff4c.png

Luzztro to nie tylko jedyny w swoim rodzaju warszawski klub muzyczny. To także działająca od 2016 roku niezależna wytwórnia muzyczna. Działalność wytwórni Luzztro Records zasługuje na szczególną uwagę również dlatego że nie stawia na komercję. W czasach, kiedy inne małe oficyny wydawnicze ograniczają aktywność, a wielcy wydawcy, tzw. majors, wyszukują wyłącznie artystów o komercyjnym potencjale, Luzztro Records się nie ogranicza. Przede wszystkim stawia na jakość wykonania oraz potencjał artystyczny wykonawców.


Większość artystów, którzy nawiązali współpracę z Luzztro Records to muzycy bezkompromisowi, którzy w wielu przypadkach nie mieliby szans wydać swoich utworów gdzie indziej. I tu znów nie ma wyraźnych wytycznych, gdyż podobnie jak klub, wytwórnia dzieli się na dwie sale, dwa odmienne klimaty – bardziej techniczne brzmienia, wyrafinowane i wysmakowane, ale także tytuły, które trafiają do szerszego grona odbiorców. Ważne jest, że wśród artystów wydawanych przez wytwórnię znajduje się wiele formacji, które swoje pierwsze kroki stawiało właśnie na deskach klubu Luzztro, a już dziś mogą pochwalić się dużym dorobkiem muzycznym.
Luzztro jako kurator projektu LAZZ wpisało się na stałe w krajobraz Płockiego klimatu wielogodzinnej zabawy jaki ma miejsce podczas Audioriver Festival.

o8dc605caa836366.png

LAZZ to nie tylko imprezownia ulokowana w malowniczym płockim lesie, ale starannie zaplanowana i przyozdobiona przestrzeń, gdzie nie tylko zrelaksujecie się przy muzyce, ale również porządnie zjecie za sprawą kulinarnego miasteczka, które przez cały weekend będzie Was należycie karmić. Zapomnij o kosztownej wycieczce do Las Palmas czy Las Vegas, bo LAZZ spełni Twoje oczekiwania w 100%.

Lazz doskonale spełnia misję "afterowni" grając nieustannie przez od czwartku do poniedziałku przez blisko 90h. Więcej informacji znajdziecie na stronie projektu: http://lazz.pl/y107954bb571594b.png

Przez ostatnie lata stołeczna scena muzyczna ulegała bardzo wielu przeobrażeniom. Pojawiały się na niej kluby, które odciskały swe piętno na kolejnych pokoleniach klubowiczów, ale po jakimś czasie znikały. Tak było z miejscami takimi jak W5, Piekarnia, Muza, Utopia, ON OFF, Vinyl, 1500m2 czy Nowa Jerozolima. Czy przyczyną były zmieniające się gusta publiczności, polityka miasta czy może ekonomi? Jak ujął to kiedyś współwłaściciel słynnej Piekarni – Marcin Rutkiewicz: „Kluby palące się wysokim płomieniem, funkcjonują krótko”. Tymczasem My (Luzztro) mamy się dobrze – niedługo planujemy świętować 17-te (!) urodziny przy Alejach, ale do tego czasu musimy poprosić Was o pomoc, gdyż obecna sytuacja spowodowana pandemią Covid-19 spowodowała, że również nad nami pojawiły się czarne chmury. Oczywiście, nie chcemy uprawiać apokaliptycznej retoryki, ani także bazować na Waszych emocjach i uczuciach, jakimi darzycie nasze miejsce, ale w obecnej sytuacji także my jesteśmy zmuszeni poprosić Was o wsparcie.


Oczywiście, mamy świadomość, że dzisiaj w trudnej, a nawet krytycznej sytuacji są niemal wszyscy, ale liczymy, że docenicie trud oraz wysiłek wszystkich tych, którzy stworzyli najważniejszą afterową świątynie w tej części Europy za co podziękujemy Wam dalszą realizacją naszej afterowej misji przy Alejach Jerozolimskich 6. Środki, które uzbieramy przeznaczymy na pensje pracowników dla których praca przy współtworzeniu klubu to jedyne źródło utrzymania, a także częściowo na wysoki czynsz w samym sercu Warszawy, który jest niezwykle bolesny oraz groźny dla płynnego funkcjonowania klubu w okresie, gdy ten nie może być dla Was otwarty każdego dnia.


Wszystkie nagrody wsparcia znajdziecie pod tym linkiem: https://zrzutka.pl/jny73x/wplac/66kuxk


Produkcja oraz wysyłka/odbiór osobisty nagród przewidziana na czerwiec br.

Znaczna część merchu jest gotowa i dostępna "od ręki" .

Po dokonania wpłaty i wyborze swojej nagrody, w komentarzu do organizatora prosimy o informację z rozmiarem (opcjonalnie) oraz adresem do wysyłki (jeśli nie będzie to odbiór osobisty)

Koszt wysyłki pozostaje po stronie zamawiającego.

1 wpłata = 1 nagrodaWidzimy się po drugiej stronie

THE HOME CLUB LUZZTRO

Wpłacający 174

 
Dane ukryte
1 500 zł
KW
Krzemo Wiecznieżywy
1 000 zł
DR
Damian Rutkowski
1 000 zł
RW
Roman Wylezol
1 000 zł
DS
Dominik S
1 000 zł
D
dominik.zwierzynski
400 zł
PS
Przemysław Szulecki
180 zł
PC
Paweł Chacia
160 zł
 
Dane ukryte
160 zł
 
Dane ukryte
160 zł
Zobacz więcej

Komentarze 9

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 10 zł i więcej
STICKERSY

Koła, Kwadraty, trójkąty i inne wlepy, wlepki, wlepeczki.


Każdą nawet najmniejsza wpłatę nagrodzimy w postaci naszych klubowych naklejek.wybrano 33 razy

Wpłać 30 zł i więcej
LUZZTRO TATTOO

Każdy kupujący bilet wsparcia może zgłosić się do naszego nadwornego artysty, który wykona dla Was zupełnie za darmo tatuaż a do wyboru są 3 wzory (Litera Z, Luzztrzana twarz oraz klasyczne logo)

Gdybyście jednak mieli ochotę na jakieś wariacje z tym związane (np twarz w koronie): konsultacje prowadźcie już indywidualnie.


Prawdziwy tusz pod skórą, żadna naklejka.

Terminy wykonania dziary ustalajcie bezpośrednio z artystą:

Lobsang May

+48 793721631


wybrano 27 razy

Wpłać 40 zł i więcej
BILET + SMYCZ

Wybrana nagroda gwarantuje bilet na dowolny wybrany Luzztrzany melanż oraz smyczkę.

Na smyczy Luzztro psa nie wyprowadzisz, ale zawiesisz telefon, klucze, a także wszelkiego rodzaju talizmany, które uchronią Cię od zła.

wybrano 12 razy

Wpłać 50 zł i więcej
BILET+ LUZZTRO ENERGY DRINK

Luzztro Energy Drink czyli "MOC KTÓRA WCIĄGA", którą kupić możecie tylko i wyłącznie w limitowanych ilościach w naszym klubie, dziś dostępna jako "cegiełka" naszej zbiórki.

Jeśli Red Bull dodaje skrzydeł to nasz napój zdecydowanie przyprawi Ci rogi.

wybrano 5 razy

Wpłać 60 zł i więcej
BILET + SMYCZ + SKARPETY

Wybrana nagroda gwarantuje bilet na dowolny wybrany Luzztrzany melanż oraz smyczkę i skarpety.

Na smyczy Luzztro psa nie wyprowadzisz, ale zawiesisz telefon, klucze, a także wszelkiego rodzaju talizmany, które uchronią Cię od zła

Skarpetki które przetańczą z Tobą nie jeden dzień ale cały weekend.

Zaprojektowane i wyprodukowane w Warszawie.

wybrano 24 razy

Wpłać 100 zł i więcej
Bilet+ Smycz+ Worek

Wybrana nagroda gwarantuje bilet na dowolny wybrany Luzztrzany melanż oraz smyczkę i worek.

Na smyczy Luzztro psa nie wyprowadzisz, ale zawiesisz telefon, klucze, a także wszelkiego rodzaju talizmany, które uchronią Cię od zła.

Praktyczny i wygodny plecak pozwoli Ci spakować wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy i wyjechać z kraju w poszukiwaniu chleba, ale także po prostu doskonale sprawdzi się na wyjście do klubu czy festiwalowe szaleństwo

wybrano 14 razy

Wpłać 150 zł i więcej
Bilet + smycz + limitowana koszulka

Wybrana nagroda gwarantuje bilet na dowolny wybrany Luzztrzany melanż oraz smyczkę.

Na smyczy Luzztro psa nie wyprowadzisz, ale zawiesisz telefon, klucze, a także wszelkiego rodzaju talizmany, które uchronią Cię od zła.


T-shirt oversize wykonany z najwyżej jakości polskiej bawełny. Czarniejszy od najczarniejszej czerni. Zaprojektowany i uszyty w Warszawie.

Na karku metka/schowek na drobiazgi.

wybrano 16 razy

Wpłać 160 zł i więcej
Bilet+ Smycz+ Limitowany Vinyl

Wybrana nagroda gwarantuje bilet na dowolny wybrany Luzztrzany melanż oraz smyczkę i Vinyl "15 Years Anniversary"

Na smyczy Luzztro psa nie wyprowadzisz, ale zawiesisz telefon, klucze, a także wszelkiego rodzaju talizmany, które uchronią Cię od zła.


Dwupłytowa składanka na 15-lecie warszawskiego klubu Luzztro. To muzyczna esencja najpopularniejszej afterowni w tej części Europy wytłoczona na czarnym oraz czerwonym winylu. W środku znajdziecie produkcje zarówno w stylistyce disco jak i techno od reprezentantów stołecznego holdingu THC Luzztro.

wybrano 12 razy (pozostało 38 z 50)

Wpłać 400 zł i więcej
Wszystkie gadżety w pakiecie.

Bilet+ smycz+ skarpety+ koszulka+ vinyl+ worek+ Energy drink Luzztro


Jak nazwa nagrody wskazuje w tym pakiecie otrzymujecie od nas komplet naszych gadżetów.


wybrano 1 raz

Wpłać 1000 zł i więcej
VIP ROOM + 10 biletów

Ta nagroda jest unikatowa, nigdy wcześniej nie udostępniana szerzej przestrzeń naszego klubu "VIP ROOM"- czyli tajemniczy ciemny pokoik z oddzielną toaletą i przyjemnymi kanapami który mieści się nad salą czarną za czarnymi szybami.


Zgarnij 10 ziomków i jak tylko skończy się koronowe szaleństwo zabierz ich na melanż do Luzztro.


10 biletów, 10 energy drinków, 10 smyczy oraz dostęp na wyłączność do VIPA na wybraną imprezę w klubie Luzztro przez całą noc.


wybrano 6 razy

Wpłać 1500 zł i więcej
7 Tygodniowy kurs Djski + podstawy teorii muzyki. + PR/Marketing

Luzztro Academy to zupełnie nowa gałąź działalności Luzztrzanej familii, która jeszcze nie miała swojej premiery ale już dziś ZOSTAŃ DJ-EM I DOŁĄCZ DO KLUBOWEJ RODZINY!

 

Pierwsza kompleksowa akademia DJ’ska, która przygotuje Cię do pełnoprawnego uczestnictwa, a także współtworzenia kultury klubowej w Polsce, a także szerzej, poza granicami kraju.

Regularna cena takiego kursu to 1799zł.


Kurs zawiera 7 bloków

18h Indywidualnych zajęć, dostosowanych do Twojego stopnia zaawansowania.


Oprócz rozszerzonych zajęć djskich nasz kurs przewiduje również wprowadzenie w tematy produkcji muzyki elektronicznej czyli "JAK ZACZĄĆ PRODUKOWAĆ" oraz coś czego próżno szukać w tego typu kursach PR oraz marketing, który jak wiadomo jest niezbędny w naszej branży :wybrano 1 raz

Nasi użytkownicy założyli

627 209 zrzutek

i zebrali

377 862 278 zł

A ty na co dziś zbierasz?