id: jnzabt

Blondyna na Mistrzostwa Europy Masters

Blondyna na Mistrzostwa Europy Masters

Nasi użytkownicy założyli 1 146 641 zrzutek i zebrali 1 194 620 907 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Hej!

Mam na imię Ania , może mnie już widziałeś tu i ówdzie w świecie sportowym .

Kiedyś stroniłam od aktywności, ale jak raz wpadłam w ten świat tak już zostałam.


Od 8 lat trenuje regularnie a od 2016 startuje w zawodach dwuboju olimpijskiego w Federacji Masters. Jest to moja główna pasja której poświęcam cały swój wolny czas. Przez te wszystkie lata szło różnie lecz cały czas parłam do przodu.

q7aa7861c83be18a.jpeg

Po drodze z sukcesami,wielokrotnie stawałam na podium walcząc ramię w ramię z profesjonalistkami. Kilka złotych, srebrnych i brązowych medali z Mistrzostw Polski, Pucharu Polski organizowanych przez federację Polmasters stoi moich półkach.

o1bf413e9b28f3cf.jpeg

Kilka lat temu przemknął mi przez głowę start na zagranicznym poście lecz barierą był koszt takiego startu ... Przekraczał moje możliwości, a też wszystkie swoje starty, koszty przygotowania i sprzętu potrzebnego opłacam sama. Mówią pasja nie ma ceny i to prawda, ale też mówią marzenia trzeba spełniać!

zd32cd7e473207dc.jpeg

Pojawiła się szansa na spełnienie mojego skromnego marzenia Mistrzostwa Europy w podnoszeniu ciężarów Masters będą w tym roku w Polsce !!! Oczywiście nie może mnie na nich zabraknąć.


Chwilę temu nie miałabym problemu z spełnieniem jego, ale zaistniało ostatnio w moim życiu pewnie zdarzenie które pochłonęło wszystkie oszczędności które też miałam min. na opłacenie wszystkiego . No cóż zdarza się, jak zawsze kłody pod nogi. Powiedziałam sobie że nie odpuszczę , będzie ciężko lecz może się uda.

t6df74cd853a01e1.jpeg

Tutaj prośba do wszystkich obserwujących byłabym wdzięczna jeżeli ktoś mógłby dołożyć chociaż mała cegiełkę by mi ułatwić drogę do spełnienia tego marzenia bym mogła wszystkie myśli skupić na przygotowaniach. Będę niezmiernie wdzięczna 🥰


Koszt jest orientacyjny, obejmuje opłatę startową, pokrycie kosztów stroju reprezentacji,dojazd,hotel, opiekę fizjoterapeuty (bez tego sie pewnie nie obejdzie) i parę mniejszych spraw.

k666e2435159c2a7.jpeg

Na szczęście znalazłam dobrego trenera i jestem już w trakcie przygotowań, kwalifikacje też już mam zdobywając ją na ostatnich zawodach zeszłego roku.


Włożę w ten start całe swoje serce ❤️ mam też nadzieję że nikogo nie zawiodę.


Możecie mnie też obserwować na mediach społecznościowych pod kontem @sko_czek lub na Facebooku na stronie Każdy_Może_Dźwigać na której opisuje swoje zmagania.


facf3bde5dd62671.jpeg

Mam nadzieję że nikogo nie uraziłam, może na chwilę się zatrzymacie i poświęcicie tutaj swój cenny czas. Z góry dziękuję 🥰 Obiecuje dać z siebie wszystko.


Buziaki Anna 💪


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 24

ID
Ignacy Dudziński
ukryta
JF
Julia Falkiewicz-Myszka
100 zł
Moody
50 zł
EW
Ewelina
100 zł
SN
Bliżej niż dalej
67 zł
XX
Dkl
100 zł
SN
Serce
123 zł
 
Dane ukryte
30 zł
TS
Tomek
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!