Zakup terenowej karetki medycznej ID: jpfajp

Zakup terenowej karetki medycznej ID: jpfajp

14 400 zł z 15 000 zł

96%

14 400 zł

14 400 zł

z 15 000 zł

zakończona

zakończona

20.08.2018r

164

164

wspierających
96%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 2

  • Udało nam się znaleźć auto terenowe, które spełnia wszystkie nasze oczekiwania!!! Jest nim Nissan Patrol z silnikiem 2.8 - pojazd specjalny z wnętrzem sanitarnym. Za chwilę rejestracja, ubezpieczenie i pierwszy przegląd z naprawą. Na stronie PON i KSI niedługo dodamy zdjęcia.
    Czytaj więcej
  • Drodzy Darczyńcy, Dzięki waszemu wsparciu spełnia się nasze marzenie. Co sądzicie o tym, żeby pójść krok dalej? Większość naszych ćwiczeń odbywa się w trudno dostępnym terenie, a zwykłe auto osobowe nie poradzi sobie w takich warunkach. Myślimy więc o zakupie TERENOWEJ KARETKI, która radykalnie zwiększy nasze możliwości - zarówno w zabezpieczeniu naszych szkoleń, jak i działaniach pomocowych. Mając takie auto uda nam się dojechać w każde trudno dostępne miejsca na czas. W tym celu 15go sierpnia w Święto Wojska Polskiego organizujemy na strzelnicy KSI w Gdańsku (ul. Zawodników 1) zbiórkę na ten cel. Postanowiliśmy też przedłużyć termin zakończenia zbiórki o 5 dni, żeby zebrać dodatkowe środki. Pomożecie?
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Pomorska Obrona Narodowa wraz z Klubem Strzelających Inaczej ogłasza zbiórkę na zakup KARETKI MEDYCZNEJ koniecznej do obsług ćwiczeń i zawodów strzeleckich, wydolnościowych, militarnych i sportowych. Działamy pro bono. Każda złotówka się liczy!

Karetka dla proobronnych pilnie potrzebna!

PON oraz KSI regularnie organizują szkolenia strzeleckie, które wymagają zabezpieczenia medycznego w postaci karetki wraz z ratownikiem medycznym. W naszych szeregach mamy wyszkolonych ratowników, ale nie mamy karetki.

Kim jesteśmy?

PON jest częścią ogólnopolskiego Stowarzyszenia ObronaNarodowa.PL - Ruch na Rzecz Obrony Terytorialnej. Czynnie propagujemy idee proobronne oraz obrony cywilnej, m.in. poprzez organizowanie szkoleń o takim charakterze - także strzeleckich, uczestniczenie w ćwiczeniach z wojskiem, edukację młodzieży i inne.

KSI, klub strzelecki założony przez osoby ze środowiska ruchu Strzeleckiego oraz PON, jest jednym z największych w kraju i bardzo dynamicznie rozwijających się klubów. W KSI główny nacisk kładzie się na te dyscypliny i aktywności strzeleckie o charakterze praktycznym i dynamicznym.

Dlaczego potrzebujemy karetki?

PON oraz KSI regularnie organizują szkolenia strzeleckie, które wymagają zabezpieczenia medycznego w postaci karetki wraz z ratownikiem medycznym. W naszych szeregach mamy wyszkolonych ratowników z odpowiednimi uprawnieniami, ale nie mamy karetki. Zmuszeni jesteśmy zatem korzystać z karetek podmiotów trzecich, co wiąże się z kosztami oraz - co może ważniejsze - brakiem elastyczności.

Jak zamierzamy wykorzystać zebrane środki?

Zebrane pieniądze wykorzystamy na:

1) zakup auta (Fiat Doblo jak na zdjęciu lub inny pojazd specjalny tego typu)

2) zakup noszy

3) doprowadzenie pojazdu do stanu użytkowania (naprawa, badanie tech., OC, rejestracja)

Jak zamierzamy wykorzystywać zakupiony pojazd?

Pojazd będzie wykorzystywany przez PON, KSI, jak również inne organizacje, kluby strzeleckie i lokalne władze, które będą potrzebowały zabezpieczenia medycznego na organizowane wydarzenia o tematyce strzeleckiej i proobronnej.

Dodatkowo pojazd będzie wykorzystywany w szkoleniach z zakresu ratownictwa medycznego, które prowadzone są przez PON

Jak zamierzamy się odwdzięczyć darczyńcom?

Każdy kto się dorzuci do zbiórki będzie zaproszony na strzelnicę we wrześniu! Ilość strzałów z kbk AK, czyli "kałacha", będzie oczywiście uzależniona od wysokości wsparcia :)

Wpłacający164

KK
Kazimierz Kempa
30 zł
ML
Marcin Lefek
200 zł
MK
Marcin Krajewski
20 zł
LD
Leszek Dajer
50 zł
PB
Piotr Brzoza
25 zł
RK
Rafał Korcz
25 zł
M
Maciek
50 zł
 
Tomasz Rogawski
35 zł
JL
Jacek Lasocki
25 zł
ŁZ
Łukasz Zieliński
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze9

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

539 018 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?