id: jptt7u

Detektywistyczna gra mobilna

Detektywistyczna gra mobilna

Nasi użytkownicy założyli 1 037 412 zrzutek i zebrali 1 107 680 738 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

EggC03oHwfBOh0Ci.jpg


Godziny spędzone na szukaniu wskazówek, przeglądaniu makabrycznych zdjęć zrobionych na miejscu zbrodni, które jeszcze nie zostały rozwiązane, kiedyś stanowiły większość Twoich dni. Ale nie wszyscy wokół Ciebie byli tak oddani, a to, co było najcenniejsze, stało się bezcelowe...


Dopiero gdy córka byłego partnera zostaje znaleziona martwa, brutalnie uduszona, znów czujesz dawną chęć do odkrywania prawdy. Nie możesz oprzeć się ponownemu wezwaniu do służby – nie wtedy, gdy ofiarą jest ta dziewczyna i nie wtedy, gdy odkupienie wydaje się być w zasięgu ręki…


DNoAGwwJKJuWNSP8.jpg

OfDbFWOXilES74UC.jpg

GŁÓWNE CECHY GRY:

KGtWeQMNDYiGxtzg.gif

Przykład: Odwiedzasz miejsce zbrodni. W trakcie oględzin odkrywasz wskazówkę, która prowadzi Cię pod inny adres. Algorytm wyświetla tę lokację na mapie w grze. POI stanie się dostępne, gdy fizycznie dotrzesz do tego punktu. Do nowych lokacji może również doprowadzić Cię poprawna dedukcja czy udane przesłuchanie. A czasem ich różna kombinacja...


hAAMP9jyf9mJREnu.gif

Tryb AR pozwali Ci szukać wskazówek i dowodów w otaczającej, realnej przestrzeni. Odnajdując nowy przedmiot może obejrzeć go z bliska na nowym ekranie - przyjrzyj się uważnie, powiększając i obracając obiekt. Sprawdź, czy nie nie ma te kolejnych śladów przydatnych w śledztwie. Następnie zadecyduj co chcesz zrobić z przedmiotem - zachowaj go, odłóż, a może wyślij do laboratorium?


FeCVUorlRFKhoFCy.gif

Dedukcja pozwala Ci porównywać zgromadzony materiał dowodowy, zeznania świadków czy inne Twoja wnioski.

Nowe konkluzje pozwolą Ci odkryć nowe POI na mapie, udostępnią nowe pytania do świadków. Nie każda z nich będzie kluczowa dla sprawy ale obalanie kolejnych teorii ma tak samo duże znaczenie jak ich potwierdzanie.


eStN12K4JsS01Xf2.gif

Dobry detektyw wie jak rozmawiać z ludźmi i jak uzyskać od nich potrzebne informacje. Świadkowie i podejrzani wyświetlani są na mapie jak POI - podejdź do nich, by móc zadawać pytania. Rożni ludzie wymagają innego podejścia - staraj się ich rozgryźć by uzyskać wiarygodną odpowiedź.


IDMAd50rBKQIwFSo.jpg

Laboratorium to bardzo istotne miejsce na wielu etapach śledztwa. Kiedy znajdziesz lub otrzymasz dowód, trzeba będzie podjąć decyzją czy chcesz wysłać do do laboratorium w celu dalszej analizy. Dzięki wynikom badań możesz odkryć nowe pytania do świadków, nowe POI czy opcje dedukcji. Staraj się wysyłać do analizy tylko przedmioty mające związek ze sprawą.


g6udAhu441Cpf2gJ.jpg

Każdy detektyw może mieć chwilę słabości. Jeśli kiedykolwiek odniesiesz wrażenie, że jesteś w martwym punkcie, warto rozważyć kontrolowany wyciek do prasy. Zdecyduj co chcesz przekazać opinii publicznej ale uważaj - jeśli udzielisz zbyt wielu informacji ludzie mogą łączyć je z wieloma faktami i wręcz zasypać Cię wskazówkami, często nieprawdziwymi. Jeśli jednak będzie ich za mało, sytuacja stanie się odwrotna...


vIs2fepQ6H1iSRa1.jpg


GRAJ ZE ZNAJOMYMI!

Wygeneruj z poziomu gry unikalny kod, dzięki któremu sparujesz swoje postępy ze znajomymi i razem poprowadźcie śledztwo. Osoba generująca kod, będzie detektywem prowadzącym, a więc lokacje będą wyświetlane na podstawie jej lokalizacji oraz to do niej będzie należała ostateczna decyzja, komu postawić zarzuty!KILKA WAŻNYCH INFORMCJI NA KONIEC!

Cześć wszystkim detektywom!

Jeśli zainteresowała Cię ta zrzutka to zapewne mamy takie same zainteresowania – kryminalistyka, profilowanie dedukcyjne, wiktymologia i gry!

Chcąc połączyć te pasje, 2 lata temu rozpocząłem tworzenie własnej gry mobilnej, która w jak najwierniejszy sposób odwzorowałaby realia prowadzonego śledztwa oraz zainteresowała wciągającym wątkiem fabularnym.

Zrzutkę zorganizowałem w celu przyśpieszenia prac nad prototypem, który będzie zawierał wszystkie funkcje gry i miał w pełni grywalny scenariusz wprowadzający (i jednocześnie samouczek). Jako, że aby skończyć grę potrzebuję jeszcze około 200 000 PLN postanowiłem najpierw zrobić właśnie prototyp, wrzucić go do sklepów Google Play i AppStore po czym mozolnie uzbierać na resztę z reklam i mikrotransakcji. Jednak wszyscy wspierający będą mogli cieszyć się pełną rozgrywką bez reklam, nawet, jeśli wpłacili symboliczną złotówkę – nie jest to projekt typowo komercyjny, raczej spełnienie marzenia i podzielenie się nim z resztą podobnych jak ja pasjonatów.

Prototyp jestem w stanie skończyć w przeciągu roku od zakończenia zrzutki, ale chcę być szczery – stworzenie pełnej gry jest uzależnione od czasu jaki będzie potrzebny na zgromadzenie pozostałych środków. Jest ryzyko, że pomimo starań to może nigdy nie nastąpić! Na pewno jednak będę stale inwestował własne fundusze na rozpropagowanie gry i szybsze zebranie całej kwoty.

Dzięki, że dotarliście aż tu! Tym bardziej, jeśli gra Was zainteresowała i zechcieliście wspomóc jej tworzenie. Do zobaczenia na miejscu zbrodni!

Radek

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 4

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Bilety, usługi, vouchery • Inne
Posterunkowy
Ciesz się prototypem gry bez reklam. Kod do odblokowania tej wersji zostanie wysłany na maila po umieszczeniu gry na AppStore i Google Play.
1 zł
Zakończona
Bilety, usługi, vouchery • Inne
Starszy aspirant
Ciesz się prototypem oraz późniejszą pełną wersją gry bez reklam. Kod do odblokowania tej wersji zostanie wysłany na podany adres e-mail po umieszczen...
15 zł

Kupione 1

Zakończona
Bilety, usługi, vouchery • Inne
Nadkomisarz - kopia
Ciesz się prototypem, późniejszą pełną wersją gry bez reklam oraz dwoma dodatkowymi scenariuszami pobocznymi! Kod do odblokowania tej wersji zostanie ...
100 zł

Kupione 2

Zakończona
Bilety, usługi, vouchery • Inne
Nadinspektor
Dla osób, które chciałyby same wystąpić jako postać poboczna w grze i pokazać światu swój talent aktorski! Skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalim...
1000 zł
Zakończona

Wpłaty 5

KF
Karolina Filipczyk
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zwrócona
 
Dane ukryte
50 zł
Zwrócona
 
Dane ukryte
ukryta
Zwrócona
MA
Marcin Ambroziak
50 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!