id: jr8ua8

Pomóż Adamowi i Tomkowi wrócić do zdrowia po tragicznym wypadku samochodowym

Pomóż Adamowi i Tomkowi wrócić do zdrowia po tragicznym wypadku samochodowym

Nasi użytkownicy założyli 1 147 439 zrzutek i zebrali 1 195 233 278 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kasia i Adam Domeradzcy poznali się w czasach licealnych od tego dnia szli przez życie razem, pobrali się w roku 2015, a owocem ich miłości była dwójka cudownych dzieci Tomek lat 4 i Basia lat 2. Jako młoda rodzina mieli wiele planów na przyszłość, a ich życie dopiero nabierało tempa, gdy nagle 2 lutego 2020 roku w ułamku sekundy to życie i związane z nim plany legły w gruzach. Tego dnia Kasia z Adamem i 4 letnim Tomkiem jechali do aquaparku w którym uwielbiał bawić się chłopczyk - córka dwuletnia Basia została w domu pod opieką dziadków.


W niedzielne popołudnie na ulicy Bitwy pod Kutnem na pasie ruchu po którym poruszał się Adam z rodziną nagle pojawiło się z naprzeciwka rozpędzone BMW. Adam nie miał czasu ani możliwości zareagować aby uniknąć zderzenia..

W tym tragicznym wypadku samochodowym zginęła żona, mama dwójki dzieci Katarzyna Domeradzka. Mieszkanka Polesia k. Łyszkowic.


Kasia zmarła na miejscu, Adam ma uszkodzony kręgosłup i nogę, a Tomek z rozległymi obrażeniami został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Chłopiec przez wiele dni przebywał w stanie ciężkim na OIOM-ie. Miał operację złamanej nogi oraz założonych 16 szwów na główce. 


Po kilkunastu dniach pobytu w szpitalu Tomuś wrócił do domu, ale nie spotkał w nim swojej kochanej mamy za którą bardzo tęsknią razem z siostrą.


Kasia miała 29 lat, kochała rodzinę i sport. Dużo biegała, regularnie startowała w zawodach organizowanych na terenie gminy. Pracowała w pobliżu, żeby szybko wracać do domu. Razem z mężem ciężko pracowali, żeby rodzinie niczego nie brakowało.  


Trzydziestoletni Adam został sam z dwójką małych dzieci. Bardzo prosimy o wpłacanie każdej kwoty aby pomóc Adamowi i Tomkowi wrócić do zdrowia oraz zaadaptować się w tej niezwykle trudnej sytuacji. Bądź dla nich Aniołem. Dziękujemy!


https://tvn24.pl/lodz/kutno-tragiczny-wypadek-tomek-i-basia-juz-nie-zobacza-mamy-3795216


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 628

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków