Opis zrzutki

Marzenia, plany życiowe , dążenie do celu. Młoda, piękna dziewczyna , która miała wiele marzeń i planów , zawsze starała sie dążyć do celu i swoje sukcesy osiągała dzieki ciężkiej pracy. Byla ambitna, wysportowana i przyjaźnie nastawiona zarówno do swiata jak i ludzi. Niestety jej życzliwość ja zgubiła. Tragedia jaka ja spotkała wstrząsnęła wszystkimi a nasz rząd umywa rece od wyjasnienia okolicznosci jej śmierci. Ostatnie chwile jej zycia sa przedstawione na kilku dostepnych materiałach. Niestety wlasnie te materiały przez wielu nie są traktowane jako dowody na wyrządzona krzywdę a my od tak długiego czasu jesteśmy zbywani kłamstwami. W nas jedyna nadzieja aby zrobic teraz cos słusznego. Jestesmy w kontakcie z firma ktora zobowiązała sie pomoc w analizie ogólnodostępnych materialow. Niestety bez Was sobie nie poradzimy. Firma ta przeprowadzi profesjonalna analizę fonoskopijna wraz ze sporządzeniem stenogramu z rozmów. Koszty takiej analizy sa zbyt wysokie aby mogla sie ich podjac jedna czy dwie osoby. Po przekazaniu nagrania do analizy, bedziemy na bieżąco informowac Was o aktualnym stanie zlecenia a jego wyniki zostana opublikowane do Waszego wgladu. Zdajemy sobie sprawe z tego ze jest to ostatnia szansa aby zrobic cos w sprawie Naszej rodaczki ktora spotkala tak straszna tragedia. Wiemy ze trzeba dzialac szybko. Prosimy i zachęcamy do wsparcia Nas i Naszej zbiórki.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 87

M
Margarita Bohm
2 570 zł
EK
Ewa Kruk
2 100 zł
D
Dawid
500 zł
A
Agnieszka, Ewa, Marika
290 zł
P
PAulina L
250 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
204,32 zł
 
Dane ukryte
200 zł
E
Ewa K.
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
DM
Dorota Maj
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 16

 
2500 znaków
 • Renata Rybicka

  czy ta analiza jest już wykonana? kiedy wyniki?

 • Patryk Czechowski

  Hejka. Pojawiają się pytania o zakres badań. A wiec analiza ma na celu
  Zbadanie nagrania pod względem montażu i wskazanie ewentualnie montowanych fragmentów, wykonanie stenogramów i transkrypcji, porównanie głosów,wyłapanie trudno zrozumiałych slow, prawidłowej interpretacji slow i dźwięków z tła, prawidłowej interpretacji szeptów, opinii na temat akustyki pomieszczeń i przestrzeni, określenie ilość i warstw dźwięków i prawdopodobnego źródła ich pochodzenia.
  Możliwe ze wyniki analizy otrzymamy wcześniej. Będziemy Was informować ????

 • Mateusz Staniszew

  Cieszę się, że udało się zebrać całą kwotę. Czy Autor zrzutki może wrzucić jakaś aktualizację informacji, na temat tego jakie będą następne kroki? Np. wybór firmy, czas oczekiwania, na czym dokładnie będzie polegać ta analiza i co otrzymamy na wyjściu? Czy to będzie tylko czyszczenie nagrania, próba wyodrębnienia poszczególnych rozmów i szeptów, które się tam pojawiały, utworzenie stenogramu?

 • KS
  Katarzyna Seredyńska

  Kończmy to i niech się dzieje!!!

  50 zł
 • AB
  Agnieszka B

  Za Magdę!

  200 zł
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

678 303 zrzutki

i zebrali

439 155 787 zł

A ty na co dziś zbierasz?